• Терміни просування

  • Готовність до просування
  • Внутрішня оптимізація
  • Зовнішня оптимізація
Терміни розкрутки сайтів

Час, як відомо, — гроші. Ось чому реальні (обґрунтовано стислі) терміни якісної оптимізації і просування сайту для більшості клієнтів — пріоритет номер один. Саме такі розумні терміни розкрутки вашого сайту пропонуємо ми.

При цьому одразу обмовлюся, що тривалість кампанії з оптимізації веб-ресурсу може бути різною у кожному конкретному випадку. Чому? Тому що на терміни просування окремо взятого проекту впливає цілий комплекс факторів.

По-перше, тривалість кампанії просування залежить від того, як довго розкручуваний сайт існує на просторах Інтернету.

По-друге, особливе значення має те, які кроки з просування проекту було зроблено раніше, на момент звернення до мене. Важливо також, правильними були ці кроки або мали місце грубі помилки попереднього оптимізатора.

По-третє, важливо і те, скільки і якого рівня конкурентів має сайт в мережі.

Ці та деякі інші фактори безпосередньо впливають на швидкість просування сайту, об’єктивно скорочуючи або збільшуючи рамки SEO- кампанії.

Якими би не були ці рамки, вони завжди включають в себе декілька взаємопов’язаних етапів із комплексного просування веб-ресурсу. На кожен з них відводиться певний час.

На I-му етапі визначається ступінь готовності сайту до просування, його структура, наповнення текстовим і графічним контентом, посилальна маса (зовнішня і внутрішня), а також ряд інших показників. Як доводить практика, на цей аналіз потрібно декілька днів.

II-ий етап пов’язаний із внутрішньою оптимізацією сайту. Це час для модернізації структури сторінок, доповнення або заміни контенту, коригування HTML-коду, внесення необхідних змін в існуючий дизайн проекту. Залежно від обсягу необхідних правок на це може піти від одного тижня до місяця.

Далі слідує III-ій етап — етап оптимізації посилальної маси. Головна його мета зводиться до збільшення зовнішніх і внутрішніх посилань на ваш ресурс. Закономірним підсумком реалізації цього етапу є покращення індексації сайту в пошуковій системі з попаданням в ТОП їхньої видачі за тими чи іншими пошуковими запитами.

Залежно від тематики сайту, що просувається (наявності або відсутності у нього конкурентів), а також беручи до уваги швидкість індексації оптимізованої посилальної маси пошуковими ботами, третій етап може тривати від одного місяця до півроку.

Методичність — ключова особливість просування сайту під нашим керівництвом. Ми не обіцяємо вам потрапити в ТОП-10 Google за декілька тижнів. Зате ми гарантуємо максимальний результат від просування, якщо пошукова оптимізація буде планомірною. При цьому перші позитивні підсумки просування ви побачите вже за 1-2 місяці з моменту старту розкрутки веб-ресурсу.

Якщо ви прагнете до професійного просування сайту — наші знання до ваших послуг. Перевірені часом білі методи розкрутки не тягнуть за собою санкцій з боку пошукових систем, дозволять досягти гарантованого результату для вашого сайту в реальні терміни!