• SEO

  • Local SEO
  • SEO по ключах
  • SEO по трафіку
Пошукова оптимізація та розкрутка сайтів

Ваша компанія розташована на першій сторінці в пошуковій видачі? Якщо ні, тоді ваш бізнес, на жаль, кожен день втрачає тисячі потенційних клієнтів. Адже дослідження показують, що 80% всіх споживачів звертаються саме до інтернету, перш ніж купувати товар або скористатися якоюсь послугою. Не важливо де ви: у Львові, в Києві чи в Івано-Франківську - ви втрачаєте потенційних клієнтів

З точки зору повернення інвестицій (ROI), SEO є одним з найефективніших методів маркетингу. Гнучка та розумна стратегія SEO допоможе вам отримати значну перевагу над конкурентами. За допомогою SEO оптимізації підвищується видимість вашої компанії в пошукових системах, а це дозволяє залучити нових клієнтів та відповідно підвищити рівень вашого прибутку.

Способи SEO просування

Пошукова оптимізація (SEO) передбачає насамперед внутрішні зміни сайту. Важливою є робота з мета-тегами, а також чітка, правильна структура сайту, якісний та унікальний контент, навігаційне меню, створення внутрішніх посилань. Чимало уваги слід приділити створенню семантичного ядра, підбору ключових слів, які найчастіше прописують в пошуковиках ваші потенційні клієнти. А для цього відповідно слід спочатку проаналізувати ринок, виявити можливих конкурентів, а також дослідити потреби та інтереси ваших майбутніх клієнтів.

Крім роботи над сайтом, його наповненням та структурою, оптимізація передбачає накопичення на інших ресурсах якісних посилань на ваш сайт. Кількість та якість таких посилань впливає на те, наскільки пошукова система «поважатиме» ваш сайт і на які саме позиції у видачі висуватиме саме ваш сайт. Всі ці методи та дії належать до зовнішньої оптимізації.

Розкрутка сайтів від Panem

SEO оптимізація є дуже складною дисципліною, яка містить масу різних елементів. Вона залежить від неписаних правил та алгоритмів пошукових систем, які не є стабільними та стійкими, а постійно змінюються. Крім того, ваші конкуренти не сплять, а постійно розвиваються та стають розумнішими. Саме тому ваша стратегія пошукової оптимізації повинна бути правильною і гнучкою. Тому не звертати увагу на пошукові системи в той час, коли кількість користувачів інтернету постійно зростає, означає не що інше, як щодня втрачати дохід.

Panem пропонує безпечну SEO стратегію для вашого бізнесу. Завдяки грамотній, добре продуманій SEO оптимізації сайт вашої компанії буде в ТОПі пошукової видачі, а це прямо пропорційно примноженню кількості клієнтів та рівня прибутку.

Замовляйте послугу вже сьогодні!

Наш спеціаліст зробить вам безкоштовний аудит та підрахує бюджет на просування вашого сайту