• Контекстна реклама в Google Adwords

Google Adwords

починає приносити користь з першого дня запуску. Замовити контекстну рекламу - правильне рішення, коли потрібно швидко залучити тематичний трафік на сайт. Ми працюємо з Google AdWords, щоб охопити всіх користувачів, які шукають ваші товари або послуги.

IA Panem сертифікований партнер компанії Google


Формати розміщення Google AdWords

Запуск кампаній в Google AdwordsДля початку роботи ми попросимо вас заповнити бриф і надати доступ до систем аналітики і рекламним акаунтів. Якщо їх немає - агентство контекстної реклами створить їх безкоштовно.

На етапі запуску кампанії ми збираємо і кластеризуємо семантичне ядро, створюємо тексти оголошень і малюємо банери, формуємо стратегію показів. На виході - ви отримуєте повністю налаштовану і готову до запуску кампанію.

Управління рекламним акаунтом та ведення кампаніїПісля налаштування та запуску кампаніями потрібно управляти. Повністю автоматично це зробити не можливо. Тому менеджментом займаються фахівці. Головне завдання - забезпечувати ефективність. Аналізувати показники CTR, конверсії та ціну кліку, стежити за позиціями і конкурентами - щоб досягти оптимальну вартість ліда і підтримувати її на прийнятному рівні.

Агентство контекстної реклами приділяє велику увагу аналітиці, щоб вливати бюджет в ефективні фрази і банери і відсіювати те, що не приносить прибутку. Ми опираємося на об'єктивні дані, відстежуємо конверсії та ціну ліда по кожній фразі і майданчику. Аж до того, який текст оголошення або банер працює краще.

Запуск і ведення контекстної реклами: вартістьНалаштування та запуск - від 3000 грн одноразово.
Ведення - від 1500 грн щомісячно.
Терміни і ціна послуг з налаштування залежать від обсягу робіт: кількості категорій для реклами і рекламованих сторінок, розміру семантичного ядра і індивідуальних особливостей проекту.

На вартість ведення впливає кількість оголошень, щомісячний бюджет і необхідність проведення додаткових робіт (наприклад - кастомне налаштування аналітики).
Наше завдання - максимально ефективно налаштовувати контекстну рекламу для високого ROI.

Впевнено бажаєте вже зараз збільшити продажі?Шукаєте нові додаткові інструменти, котрі допомогли б заманити на ваш сайт відвідувачів, які вже є потенційними клієнтами? Контекстна реклама AdWords або РРС здатна справитись з такими завданнями. Вона зуміє залучити на сайт аудиторію, небайдужу саме до тих продуктів та послуг, які є у вашому арсеналі і які ви запросто можете їм запропонувати. Тому якщо ви ще не перевірили, наскільки ефективним буде для вас такий інструмент, то зараз саме час ближче познайомитися з ним та його особливостями.

РРС або контекстна реклама?


PPC (Pay Per Click) в точному перекладі означає «оплата за клік». Звідки така назва? Все досить просто пояснюється. Уся суть в тому, що ви оплачуєте рекламу тільки в тому випадку, якщо відвідувач зацікавлюється і клікає на неї, відповідно переходить на ваш сайт. Це означає, що ви платите за трафік на свій портал.

Контекстна реклама або РРС - це один з видів реклами в просторах інтернету, який в Україні почав розвиватися не так вже й давно, зате встиг здобути чималу популярність. Цей вид реклами розміщується в основному біля результатів пошукової видачі, враховуючи деталі запитів користувача. Таким чином, людина, яка в цей момент шукає певний товар, крім результатів видачі, бачить ще й рекламу саме цієї продукції. Завдяки цьому у вас є можливість рекламувати свій товар винятково тій аудиторії, яка вже є зацікавленою.

Типи контекстної реклами


РРС демонструється не тільки біля пошукової видачі, вона буває різною, тому виділяють декілька типів такої реклами.

 • Пошукова. Це якраз той тип контекстної реклами, який, як правило, висвічується вгорі сторінки або під результатами видачі.
 • Медійна реклама - це якраз всім відомий банер, який розміщують для певної цільової аудиторії. Такий банер демонструють потенційним клієнтам, або тим, хто попередньо відвідав сайт (ремаркетинг).
 • Чим ми будемо вам корисні?


  Команда Panem з радістю допоможе вам:

 • Зробити нову рекламну компанію;
 • Провести реструктуризацію вже діючої рекламної компанії;
 • Створити та виміряти ремаркетинг компанії;
 • Зорієнтуватися і залучити аудиторію саме тієї вікової категорії, статі, місця проживання, яка вам необхідна.

 • Замовляйте послугу просто зараз!

  Email: ads@panem.agency
  Працюємо: Понеділок -П'ятниця: 09.00 - 18.00
  Львів, вул. Вулецька 14
  Телефон: +38 097 847 5146