• Етапи розкрутки сайтів

Етапи розкрутки:

 • Маркетинговий аналіз
 • Технічна оптимізація
 • Оптимізація html-розмітки
 • Оптимізація коду і контенту
 • Робота із зовнішніми факторами
Кожен етап розкрутки сайтів є надзвичайно важливим

Маркетинговий аналіз

Робота по просуванню сайту починається з маркетингового аналізу. З його допомогою проводиться вивчення запитів потенційних клієнтів на товари і послуги. Також вивчаються позиції і методи просування конкуруючих сайтів. Після чого складається список найбільш запитуваних комбінацій по тематиці сайту.

Маркетинговий аналіз дуже важливий, оскільки він допомагає визначити ті фактори, які будуть збільшувати відвідуваність сайту, а також допомагати збільшенню замовлень і продажів.

Технічна оптимізація

Технічна оптимізація передбачає перевірку індексації сайтів пошуковими системами. Для того щоб сайт з'являвся в пошуковій системі, він повинен бути добре відомий пошуковим роботам. Цей процес називається індексацією - обхід сторінок сайтів роботами. Щоб полегшити роботам розуміння інформації сайту, потрібно провести корекцію коду сторінок сайту.

Оптимізація html-розмітки

У процесі роботи над поліпшенням роботи сайту, відбувається його очищення від зайвого. Є такі способи оптимізації розмітки:

 • Видалення зайвих символів (прогалин, коментарів);
 • Розбиття таблиці html на кілька таблиць меншого розміру;
 • Перетворення структури документа (наприклад, з таблиці в список);
 • В результаті цих маніпуляцій відбувається зменшення розміру документа сайту. Завдяки цьому сторінка сайту швидше завантажується, а також завдяки більш швидкої індексації самого сайту. Таким чином, показники якості сайту збільшується.

  Оптимізація коду і контенту

  Вміст сайту називається контентом. Це будь-яка інформація, що міститься на сторінці сайту - графіки, діаграми, таблиці, списки. Коли оптимізують сайт, розробляють зручну і ефективну навігацію сайту, створюються теги і мега-теги сторінок, так звані ключові слова, а також редагують тексти сайту. Оптимізація сайту необхідна для будь-якого з сайтів. Якщо його не оптимізувати час від часу, то він застаріває і запитів по ньому буде набагато менше.

  Робота з зовнішніми факторами

  Далі проходить робота із зовнішніми чинниками. Ми збільшуємо кількість посилань, які приведуть на ваш сайт.

  Більша кількість посилань забезпечує підвищення авторитету саме вашого сайту. Цей етап найбільш тривалий за часом. Але й результат буде ефективніший.

  Розкрутка сайту- одна з важливих сторін успішної роботи в інтернеті. Ми допоможемо Вам зробити ваш сайт найбільш відвідуваним і рентабельним.