• CRO або оптимізація конверсії

CRO або оптимізація конверсії

Ви багато працювали над SEO оптимізацією сайту, PPC і SMM, але все-таки не задоволені отриманими результатами? Ваш вхідний трафік, як вода з крану, а ваш сайт - відро, яке збирає цю воду. Труднощі в тому, що у відрі повно дірок.

І така проблема не тільки у вас. Середня конверсія на українських просторах інтернету становить всього лише 1-2%, а це означає, що 98% всіх користувачів попросту залишають сайт, так і не ставши вашим клієнтом. Трафік на вашому порталі не вартий нічого без конверсії. Саме тому оптимізація конверсії є настільки необхідною та важливою.

У чому суть CRO?

Оптимізація коефіцієнта конверсії (CRO) - це цілий процес дослідження вашої аудиторії, її поведінки під час перегляду сайту. Наші фахівці на основі веб-аналітики формують моделі поведінки ваших відвідувачів для того, щоб у вас була можливість подивитися на свій сайт очима клієнтів. Пам'ятайте, що сайт передусім має бути зручним для вашої аудиторії.

Відповідно CRO також передбачає аналіз та перевірку сторінок вашого сайту, відстеження шляху відвідувачів до конверсії. Це дозволяє знайти як слабкі, так і сильні сторони сайту та навігації ним, зрозуміти, що саме припадає до душі відвідувачам на вашому сайті, а що не приваблює належної уваги. Тому зібравши всю необхідну інформацію, ви зможете згодом внести необхідні зміни, які допоможуть досягти ваших бізнес цілей.

Чому варто подбати про оптимізацію конверсії?

Є кілька причин, чому ви повинні подбати про CRO. Скоріш за все, вам доводиться платити певним чином за трафік на ваш сайт. Але заманити аудиторію на сайт - це ще не найголовніше завдання. Важливо змусити її скористатися вашими послугами або придбати товар. CRO допоможе вам взяти якомога більше користі з вашого трафіку, перетворюючи випадкових гостей сайту в клієнтів компанії. Тому ви отримуєте максимальну віддачу від інвестицій, вкладених у збільшення трафіку.

Крім того, з економічної точки зору, набагато ефективніше отримувати вигоду з уже наявних клієнтів, ніж просто залучати нову аудиторію. Також за допомогою оптимізації коефіцієнта конверсії ви зможете дати своїм відвідувачам саме те, що вони шукають, перш ніж вони встигнуть покинути сайт.

А команда професіоналів Panem охоче допоможе відвідувачам сайту стати вашими клієнтами, а разом з тим - досягти ваших бізнес-цілей.

Замовляйте послугу вже сьогодні!