Як розігнати рекламу сайту з 0 до 67 звернень в день при мінімальних бюджетах - кейс Rarity (оцінка та скупка антикваріату)

До нас звернувся клієнт, який займається оцінкою та скупкою антикваріату, старовинних монет та військової атрибутики.

Специфіка: стартово орієнтувались на невисокі денні бюджети, із врахуванням, що реклама на Київ потребуватиме активної боротьби у статистиках аукціонів разом із конкурентами за перші позиції у гугл видачі.

Важливо націлити на аудиторії колекціонерів, поціновувачів товарів розкоші та ідентичності.

Завдання: потрібно було налаштувати рекламу для показу на м.Київ та область, а також місто Чернігів. Напрямки для реклами: оцінка та скупка антикваріату, старовинних монет, ікон та військової атрибутики.

Труднощі: Сайт - простий лендінг, новостворений, ще не був тестований на продуктивність, на реагування клієнтів. Також специфіка антикваріату не завжди привітно вітається системою модерації Google, і варто заздалегідь бути готовими до блокувань чи обмежень у показі оголошень.

Антикваріат - детально оцінити, вигідно перепродати

  • Пошукова реклама. Розпочали із аналізу ринку, збору ключових слів, оцінки вартості кліку та охоплення запитів. Як і передбачали - вартість кліку на території Києва була дещо вища, ніж для усіх інших територій. Проте оскільки маємо обмежені бюджети, все ж вирішуємо не розділяти початково, і спробувати запустити одну кампанію, розраховуючи на середню вартість кліку.

Зібрали максимально ефективну семантику під цікаві напрямки послуг, розділили їх на групи оголошень за спорідненими термінами, загрузили у акаунт використовуючи фразову та точну відповідність ключових слів, оскільки модифікатор фразової відповідності згідно попереднього інформуванння від модерації поступово перестає бути чинним.

На рівні кампанії підбирали аудиторії по інтересах:

На рівні кожної групи оголошень створили 3 текстових та  адаптивних оголошення, використали важливі запити для потенційного клієнта:

Стартували із стратегії Максиму кліків, із обмеженням по вартості. Підібрали та загрузили спеціалізовану мінусовку. Реклама стартувала миттєво, і почала швидко набирати обертів. При мінімальному бюджеті ми розігнались за 7 днів із 0 конверсій до 27 цільових звернень.

Ми зловили хвилю, утримували позиції по статистиці показів, збільшили семантику за рахунок релевантних цільових заходів по рекламі. Уже на 10-ий день із моменту старту реклами перевели стратегію із Максимум кліків на Максимум конверсій. 

На 30-ий день проаналізували пройдений шлях, вимкнули не конверсійні ключові запити, і перевели на стратегію CPA (5,46 грн.!!!)

Показники за перший місяць перевищили усі наші найсміливіші очікування - сумарно зафіксували 546 конверсій на сайті по рекламі, які забезпечили клієнту щодня стабільну кількість звернень від 20-25.

На 2-ий місяць реклами вирішили ще більше поекспериментувати із ставками, і зробили крок -20% (на рівні СРА зменшили на 20% установлену вартість і прослідковували чи від цього не зменшиться кількість звернень і чи не почнуть знижуватись показники якості та позиції на аукціонах).

До 2 тижнів після зміни стратегії зафіксували зниження вартості конверсії та збереження показників по аукціонах та лідах.

На даний момент продовжуємо успішну кампанію, розширюємо семантику, підключили рекламу під конкурентів, плануємо розширювати територію показу, та стабільно щотижня фіксуємо високі показники звернень та успішних домовленостей.

2. Медійна реклама. Для підкріплення отриманого ефекту по результатах додатково запустили банерну рекламу. Розділили аудиторії по інтересах, місця розміщення спецаудиторії по ключовиках та під аудиторії конкурентів.

Сформували адаптивні медійні оголошення, прописали максимально продаючі заголовки та заклики до дій в описах:

Результат після першого місяця роботи такого формату реклами - 8 конверсій, які перейшли у 6 якісних лідів. Проаналізували усі 4 групи оголошень, оцінили ефективність, вимкнули групи та аудиторії які не конвертували, і залишили лише ті, що дали результат:

  1. Підсумок. На даний момент усі діючі рекламні кампанії працюють ефективно, успішно, і уже без радикальних втручань системи Гугл Модерації. Спостерігаємо стабільну позитивну динаміку та зростання цільових показників рентабельності.

Компанія Panem завжди готова братись за роботу з різними типами сайтів - від простих лендінгів до складних багатоструктурних сайтів інтернет-магазинів. Практично для будь-якого типу продуктів чи послуг можна налаштувати та запустити рекламу і знайти аудиторію, якій потрібна саме Ваша пропозиція. Основне - влучно націлитись і якісно подати пропозицію.

Інші наші кейси


Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом