Youtube реклама для Резиденції Святого Миколая. Як допомогти дорослим повірити у казку

У даному кейсі розповімо як запускати відео-рекламу для youtube-каналу у святковий період на актуальну тематику

Резиденція Святого Миколая - це місце, де здійснюються дитячі мрії!

Відвідини Головної Офіційної резиденції Святого Миколая - це справжня зимова казка для діток. Добрий чарівник приймає маленьких гостей зі всієї Західної України

Кожен, хто завітає до резиденції, має нагоду поспілкуватись зі справжнім Чудотворцем та розповісти йому про свої бажання. А вже в ніч з 18 на 19 грудня Святий Миколай виконає всі мрії малечі. Знаходиться  у Львові, у комплексі Кавальєр Бутік Готелю.

Завдання від клієнта

У підготовці до різдвяних свят і з нагоди відкриття Резиденції Святого Миколая у Львові було оголошено про створення спеціального youtube-каналу під цю подію. Мета - повідомити зацікавлену аудиторію про те, що Миколай відкрив свій ютуб-канал.

Цілі

Для досягнення мети вирішили запустити такі інструменти:

  • Youtube-канал клієнта;
  • аккаунт Google Ads;
  • Відеореклама

У цьому кейсі докладно розповімо, як ми працювали з відеокампаніями в Google Ads: що це таке, навіщо потрібні, що потрібно для запуску і яких результатів можна досягти.

Проблематика

Новий формат маркетингового ходу. Складно було передбачити як аудиторія відреагує на таку новину, чи будуть перегляди, підписки на канал, і як один з важливих кроків - збільшення відвідувачів у Резиденції у святкові дні.

Період роботи над проектом

Грудень 2020, Грудень 2021

Опис реалізації кейсу та пошук оптимального рішення

  1. Миколай завів Youtube-канал. Саме із такого відео та таким гаслом стартуємо рекламну кампанію:

Відео-кампанія Відео_Резиденція. Локація - Україна. Планування показу оголошень: Пн.-Пт. 7:30-21:30, Сб.-Нд. 9:30- 20:30.

Оголошення in-stream з можливістю пропуску. Коротке відео. 

Покази - канали та стокові відео Youtube.

Таргетинг: батьки дітей віком 2-13 років. Теми: покупки дитячих іграшок. 

За тиждень показу досягаємо 4347 показів оголошень, 230 кліків із переходом на канал, по середній вартості кліку 0,24 грн. Кількість нових підписників на каналі - 37.

Глибина перегляду відео коливається від 43 до 7 %

Сумарно розганяємо відео до 4427 переглядів на каналі:

  1. Дитячі питання до Святого Миколая

2-ге відео. запускаємо за 1 тиждень до 19-ого грудня.

Відео-кампанія Відео_Дит_харчування. Локація - Україна. Планування показу оголошень: Пн.-Пт. 7:30-21:30, Сб.-Нд. 9:30- 20:30.

Оголошення in-stream з можливістю пропуску. Довше відео. 

Покази - канали та стокові відео Youtube.

Таргетинг: батьки дітей віком 2-13 років. Теми: покупки дитячих іграшок. 


За тиждень показу досягаємо 2266 показів оголошень, 119 кліків із переходом на канал, по середній вартості кліку 0,22  грн. Кількість нових підписників на каналі - 28.

Глибина перегляду відео коливається від 25 до 16 %

Сумарно розганяємо відео до 2593 переглядів на каналі:

  1. НЕ ЛІЗЬ В ОПОЛОНКУ! Святий Миколай забороняє купатись на Водохрещу цього року!

Через пандемію та захолодні температурні умови, Святий Миколай закликає всіх українців цього року утриматись від пірнання в ополонку на Водохрещу.

Запускаємо відео рекламу із націленням на усю Україну, вікова категорія 18-55, з дітьми та без. Сегментація по зацікавленнях та інтересах, на підписників каналу, тих хто цікавиться дитячими товарами, підписники на ютуб-канали новин та дитячого розвитку та виховання.

Використовуємо формат відеореклами In-stream, із можливістю пропуску після 5-ти перший секунд.

 Час роботи реклами - 11-18  січня.

За тиждень показу досягаємо 56 753 показів оголошень, 913 кліків із переходом на канал, по середній вартості кліку 0,03  грн. Кількість нових підписників на каналі -79.

Глибина перегляду відео коливається від 34 до 4 %

Вдалось досягнути по відео 42 044  переглядів на каналі:

  1. 4. Привітання Святого Миколая для Софійки

Грудень 2021. Повертаємось до роботи над проектом. Резиденція Святого Миколая знову відчиняє свої двері, запрошує до себе діток та їх батьків, а також пропонує подарувати малятам трішки магії - отримати персональне відео-привітання від самого Миколая.

 

  1. Відео кампанія 2021

Територія націлення - вся Україна, окрім зони АТО, із коригуванням ставок по місцевості - м.Львів та радіус 10 км навколо

Цільова аудиторія:

батьки дітей. категорія 24-65

(орієнтовано та батьків,  бабусів та дідусів)

Любителі розваг, поціновувач мистецтва, люди,  які цікавились покупками товарів для дітей чи організацією дитячих свят, замовленням подарунків, тортів та святкового декору

Час показу 10-17. 12.2021

За час показу досягаємо 56 504 показів оголошень, 2090 кліків із переходом на канал, по середній вартості кліку 0,55  грн. Кількість нових підписників на каналі -76.

Глибина перегляду відео коливається від 28 до 9%

Вдалось досягнути по відео 3136  переглядів на каналі:

Висновки та рекомендації

Youtube - важлива маркетингова платформа, яка допомагає брендам та компаніях розвивати свій бізнес, підвищує інтерес, мотивує здійснювати покупки та важливі цільові дії. Грамотна побудова плану створення та побудови відео, задумка посилу та підбір аудиторій разом із залученням відеореклами значно пришвидшує ці процеси та дозволяє досягнути високих результатів та працювати у позитивній динаміці росту.

Інші наші кейси


Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом