10 причин чому вам варто звернути увагу на відеорекламу в YOUTUBE

В час, коли ціна реклами AdWords та на Facebook постійно зростає, вартість перегляду реклами на YouTube має тенденцію до зменшення.

1. Основна аудиторія YouTube – люди у віці від 25 до 44 років.
Ще п’ять років тому ядро ​​аудиторії YouTube становили молоді користувачі у віці від 18 до 34 років. За цей час аудиторія подорослішала, а значить, стала більш платоспроможною. Відповідно, YouTube відкриває набагато більше можливостей для конверсії переглядів відео в покупку.

Демографічна еволюція переглядів відео на YouTube (джерело: thinkwithgoogle.com)

2. Майже 50% користувачів шукають відео про товар або послугу перед покупкою.
Знімайте корисні для цільової аудиторії ролики. Робіть власні огляди товарів та послуг, розміщуйте на YouTube або замовляйте рекламу у блогерів. Тут уже сформована лояльна аудиторія, і її лідер – автор каналу – знає, як привернути увагу підписників до рекламованого продукту і як переконати їх зробити покупку. В Україні в цьому плані інтернет-магазини такі як Розетка, Цитрус та інші активно просувають дані напрямки.

3. 93% мілленіалів дивляться навчальні відео.
Мілленіали – це вже давно не підлітки, які прагнуть розваг. Це молоді і активні люди, які кожен день стикаються з труднощами і які шукають допомоги на YouTube. Це необхідно враховувати маркетологам при створенні контент-стратегії. Звичайно, і розважальні відео працюють, але потрібен і серйозний навчальний контент. Приклад навчального ролику від IT academy Logos:

4. 6 з 10 підписників на YouTube дотримуються порад улюблених блогерів
Завдяки такому рівню довіри показники конверсії на YouTube найвищі серед усіх каналів залучення клієнтів. Розміщення нативної реклами у відеороликах гарантує, що глядачі почують і побачать повідомлення, а не переключать канал, як у випадку з ТБ, або пропустять рекламу, як у випадку з TrueView In-Stream.

5. Частка переглядів зі стартової сторінки YouTube за 4 роки збільшилася в 17 разів
У 2013 році тільки 1% користувачів переходили на головну сторінку YouTube і дивилися ролики. У 2017 році їх частка склала 17%. Все більше глядачів в якості основного джерела отримання інформації бачать саме YouTube, і вони приходять сюди, щоб отримати відповіді на свої питання або чергову порцію розваг. Для маркетологів це означає одне – потрібно робити якісні ролики з привабливими заголовками і заставками, щоб вони добре ранжувались в стрічці рекомендацій.

6. 60% переглядів припадають на мобільні пристрої.
Існує стереотип, що з мобільного дивляться відео «на льоту», по 5-10 хвилин в перервах між навчанням або в очікуванні громадського транспорту. Насправді, тривалість мобільної сесії на YouTube в середньому становить 1 годину, щорічний же приріст часу перегляду – 50%. Дедалі більшого залучення в перегляд роликів обумовлено зростанням кількості та якості контенту. Тому, щоб успішно конкурувати за глядача, необхідно робити відео зручними для перегляду на екранах мобільних (контрастна картинка у високому розрішенні, великі елементи, пояснювальний текст і т. П.) І цікавими з точки зору змісту. Цієї весни мобільні оператори обіцяють прихід 4G, тому частка  переглядів на мобільних, на нашу думку, буде тільки зростати.

7. Видимість відеореклами на YouTube становить 95%
Це найвищий показник серед усіх рекламних каналів. Для порівняння, в середньому по решті web-інвентарю видимість відеореклами становить 60%. Це розвіює міф про те, що люди не помічають рекламу на YouTube. Висока видимість, в свою чергу, забезпечує впізнаваність бренду і залучення уваги аудиторії. Приклад реклами гуртівні канцтоварів “Часпік”

8. Відеооголошення TrueView підвищують готовність до покупки на 150% в порівнянні з ТВ-рекламою.
Реклама на YouTube краще сприймається з кількох причин. По-перше, контент переривається одним роликом, а не цілим блоком. По-друге, TrueView-ролик можна при бажанні пропустити. По-третє, технологія орієнтування дозволяє користувачеві бачити тільки ту рекламу, яка йому цікава. По-четверте, сформовані підходи до реклами на YouTube роблять її не такою безглуздою і нав’язливою, як на ТБ. Саме тому TrueView-оголошення, особливо якщо їх використовувати в сукупності з нативною рекламою у блогерів, забезпечують не тільки широке охоплення, але і конверсію.

9. Вартість перегляду реклами на YouTube постійно знижується
Здається, що зростання інтересу до YouTube і масовий приплив рекламодавців повинні підняти ціни. За фактом же ціна реклами TrueView в період з середини 2016 до середини 2017 року впала на 51%. Пов’язано це з вибуховим зростанням кількості відео, що розміщують рекламу. Попит на рекламу не встигає за пропозицією, тому ціни падають. Скільки ще триватиме така ситуація, невідомо, адже все більше рекламодавців звертаються до YouTube. Але поки недорога реклама тут – це реальність.
10. 83% українських інтернет-користувачів відвідують YouTube мінімум 1 раз на місяць, а 55% з них – щодня

IA Panem є сертифікованим партнером компанії Google. Відеореклама може принести вашому бізнесу багато користі, а наші спеціалісти швидко та якісно її налаштують.

Інші наші статті


Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом