Як стартапам отримувати більше лідів по нижчій вартості?

Клієнт: компанія, яка пропонує онлайн-генератор електронних підписів, який допомагає створювати професійні та фірмові підписи електронних листів для клієнтів Gmail, Outlook, Apple Mail, Thunderbird і Office 365. 

Тематика: створення онлайн електронних підписів для представників малого бізнесу, підприємців та керівників індустрій.

Завдання від клієнта: налаштувати та запустити ефективну рекламу орієнтовану на представників малого та середнього бізнесу, протестувати декілька тестових стратегій в рамках виділеного обмеженого бюджету.

Цілі: знайти ефективний тип кампаній, який зможе забезпечити стабільний потік заявок та лідів у компанію.

Проблематика: велика конкуренція за покази реклами та ринку, висока ціна кліку, обмежені замовником бюджети на рекламні витрати, пошук правильних та релевантних аудиторій.


Період роботи над проєктом: травень 2022 і досі

Опис реалізації кейсу та пошук оптимального рішення

 У галузях високої конкуренції маркетологи компанії можуть легко витратити багато часу і грошей, намагаючись видобути кваліфіковані ліди з оголошень Google.

 У даному кейсі ми покажемо, як IT компанії можуть отримати відповідних лідів за допомогою Google Ads за більш низькою ціною за рахунок таргетингу на спец аудиторії та на рекламу під сайти конкурентів.

Попередньо від клієнта на стартовий місяць роботи отримали обмежений бюджет, тому вирішили зосередитись на кампаніях і таргетом на спецаудиторії.

  1. Медійна реклама 

 Реклама на сайтах-партнерах гугла. Націлюємо на зацікавлені аудиторії.

зацікавлених  клієнтів та на аудиторії сайтів наших конкурентів, на спеціальні аудиторії по ключових словах.

 Розділяємо по групах аудиторій та категоріях:

1.1.Аудиторії за зацікавленнями: сфери зацікавлень, яким були б актуальні нашого типу послуги:

1.2.Аудиторії за інтересами : націлюємо на людей, які шукали по інтересах, форумах та сферах діяльності.

1.3. Аудиторії по ключових словах: націлюємо на людей, які попередньо в гуглі шукали, щось пов’язане із сервісом, який надають наші клієнти

1.4. Аудиторії сайтів конкурентів: збираємо сайти-конкурентів, формуємо їх в окремий список аудиторій для зчитування відвідувачів подібних сайтів

У створеній кампанії формуємо окремі адаптивні медійні оголошення із персональними пропозиціями та закликами до дій.

Територія націлення: США, Великобританія, Австралія, Канада.

 

Результати першого місяця роботи реклами:

Отримали 18 кінцевих конверсій по середній вартості ціни за конверсію 21, 23 $.

 

Аналізуємо які групи оголошень були більш ефективні, і розширюємо по них аудиторії, групи - які дали найменшу конверсійність - вимикаємо.

 2. Реклама під конкурентів

  На початку роботи із проектом провели детальний аналіз сайтів-конкурентів, цінності їх пропозицій. Окремий детальний аналіз провели над їх рекламою, пошукової семантикою та текстами, які подаються у пошукових оголошеннях.

Вибираємо сайти, які по конкуренції найбільш близькі до типології продукту нашого клієнта, і формуємо під них окрему Пошукову кампанію. Розділяємо на окремі групи оголошень під брендові запити кожного із погоджених сайтів.

Отримали 24 кінцеві завершені конверсії (Sign up) по середній вартості за конверсію 14,34 $.

 

Аналізуєм ефективність усіх груп під конкурентів, вимикаємо ті, які згенерували на сайт велику кількість трафіку, але не дали жодних конверсій.

Аналізуємо дані по віку аудиторій, статі та типу девайсів відвідувачів і коригуємо ставки всередині діючих кампаній

 

   Оскільки за перший тестовий місяць реклами в рамках обмеженого бюджету вдалось досягнути результативних показників, на наступний місяць роботи уже було виділено більшу суму бюджету на витрати, що дозволило нам розширити охват аудиторій діючих кампаній, а також спланувати запуск додаткових напрямків.

 

Висновки та рекомендації

У багатьох сферах IT конкуренція та ціни за клік у Google Ads дуже високі. Вартість одного кліка може становити десятки доларів. Перш ніж запускати будь які рекламні активності варто попередньо вивчити ринок, дослідити рекламу та рекламні витрати вших конкурентів. І навіть при порівняно невисоких рекламних бюджетах можна запускати рекламні активності, основне підібрати оптимальний тип кампанії та ефективних тип аудиторій для націлення.

Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом