Дизайн соціальних мереж

Дизайн соціальних мереж - створення та підбір фото чи креативів та розміщення їх у оригінальні сітки мереж. Правильний візуал відіграє велику роль у сприйнятті бренду, як естетичному так і функціональному.

1. Сітка з 12 дописів для марафону здорового схуднення @hudnemozmariyeyu.

Головне завдання - створити еко-візуал, у природній кольоровій гамі, смачно подати продукти здорового харчування та підняти тему бодіпозитиву. Власне тому ми відмовились від «ідеально-істаграмних» фото моделей, натомість обрали ближчі до реального фото тіла. Крім того, потік фото розбавлено графічними елемантами, які роблять сторінку легшою та сучаснішою. Також використовується гра з типографією.

2.  Сітка з 9 дописів для мережі магазинів косметики та парфумів @imidg.com.ua.

Головне завдання - продаж продукції, якісне подання товару. Дизайн мінімалістичний, поєднаний з типографікою та живими фото. Сторінка несе комерційний характер, тому не обтяжується зайвими графічними елементами.

3. Розробка сітки з 12 дописів для інтернет-провайдера @gaziknet.

Сторінка несе переважно інформаційний характер - відповіді на популярні запити користувачів, важливі факти про техніку та інтернет. Власне тому, щоб дописи привертали увагу читача візуал є дуже різноманітним та особливим. Векторні зображення чергуються з живими фото та абстракціями. Для підтримки цілісної картини використовуються фірмові кольори та шрифт, композиційна побудова сітки.

4. Розробка сітки з 12 дописів для будівельної корпорації @lviv_bud.

Сторінка несе інформаційно - комерційну місію. Інформативні дописи чергуються з рекламними. Важливо - викликати довіру у клієнта, тому часто подаються відкриті планування з професійними кресленнями, піднімаються теми, які турбують потенційних покупців. Кольори візуалу витримані у стилі проекту, розбавлені текстурними елементами та фото з будівництва.

4. Візуал сторінки з 12 дописів для @only_meat_craft.

Сторінка несе комерційну ідею. Головне завдання - апетитно презентувати продукцію, розкрити особливості правильного вживання в'яленого м'яса, викликати бажання спробувати крафтову ковбаси. Власне тому на дописах чергуються фото виробів, напоїв та прянощів з якими вони смакують краще. Важливо показати дороговизну бренду, його вишуканість та ексклюзивність. Таке враження створює поєднання чорного кольору, текстур дерева, каменя та м'яса.

5. Створення сітки з 12 дописів для супермаркету вишиванок @vzhe.vzhe.

Сторінка несе комерційно-інформативну роль. Головне завдання - естетично подати вишиванки. Для цього використані приємні природні кольори (робота з кольорокорекцією), проведення автентичних українських зйомок, робота з текстурами та деталями.

6. Розробка сітки з 9 дописів для центру стоматології @bio.clinic_ .

Сторінка несе інформаційну місію - пояснює клієнтам особливості догляду за зубами та ротовою порожниною, розповідає про власні послуги. Головне завдання - викликати довіру клієнта. Власне тому, використані естетичні фото, поєднані з фірмовими кольорами та графічними елементами, які розвіюють міф про «страшного стоматолога». Показані детальні фото якісного обладнання та процесу роботи, які допоможуть потенційному клієнту відчувати себе спокійно перед візитом.

7. Розробка сітки з 12 дописів для рекрутингової компанії «Без кордонів».

Головне завдання - надихнути потенційного клієнта до пошуку нової роботи у Чехї, викликати довіру. Для цього використані яскраві динамічні кольори та композиційні методи, які наштовхують людину до прийняття сміливих рішень. Сторінка несе інформаційну місію - розповідає про особливості роботи в Чехії та всі нюанси пошуку роботи закордоном. Таким чином, викликається довіра у клієнта, відчуття впевненості у досвіді компанії та її можливостях.

8. Розробка сітки з 12 дописів для мережі медичних центрів «Родина».

Сторінка несе інформаційний характер. Усі дописи ведуться на медичну тему : розкриваються різні особливості хвороб чи патологій, подані поради різних лікарів на різні теми, розвіюються медичні міфи, пропонуються послуги клініки. Візуал є мінімалістичним, охайним. Живі фото чергуються з різними ілюстраціями, які допомагають спокійно ставитися до клініки, без боязні «страшних суворих лікарів».

Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом