UnitedWindowsPro - етапи побудови реклами для локального бізнесу в Денвері

UnitedWindowsPro - місцева локальна компанія у Денвері, США. Займається екстренним виїздом на об’єкти (квартири, приватні будинки та котеджі, офісні та державні будівлі) по заміні віконного скла та ремонту віконних рам.

Звернулись до нас із проблемою:

 • потреба у залученні нових клієнтів;
 • забезпечення стабільної кількості звернень в компанію;
 • мінімізація кількості витрат на рекламу, забезпечення стабільного доходу та  прибутку компанії.

До цього часу клієнт пробував самостійно запускати рекламу в Google Ads. Була налаштована пошукова рекламна кампанія, мета - Трафік веб-сайту. Ключові слова

у широкій відповідності, мінімальний набір мінус-слів, текстові оголошення не повного типу, без опису переваг компанії, над іншими, без закликів до дії.

Розпочали роботи:

1.Спершу зв’язали акаунт Google Ads з кабінетом Google My Business.

- налаштували актуальні конверсії та експортували їх в рекламний акаунт;

- зв’язали акаунт реклами із кабінетом Google My Business із активною локацією компанії клієнта на Гугл Мапсі;

2. Нова пошукова кампанія. Ціль - потенційні клієнти та дзвінки у кампанію. Показ - Денвер,  локація місцезнаходження клієнта, і радіус 30 миль навколо.

 1. Збираємо нову семантику, розділяємо окремо по групах із загальними пошуковим запитами, комерційними і по прив’язці до певних локацій в радіусі реклами. 
 2. До кожної групи оголошень формуємо  3 текстових оголошення (із використанням динамічної вставки) та 1-2 адаптивних текстових оголошення. Максимально в оголошеннях прописуємо переваги компанії, акцент на те, “що ми знаходимось недалеко від Вас, тому можемо швидко приїхати на виклик”, використання закликів до дії, до дзвінка, до замовлення.

 3. Розпочинаємо із стратегії показу на ручному управління. По мірі навчання кампанії поступово переводимо на Максимальну кількість кліків, далі - Максимум конверсій. І вже досягнувши стабільної динаміки - СРА.

  На даний момент кампанія працює успішно, стабільна динаміка наростання трафіку та отримання ефективних цільових конверсій. Середня вартість кліку на даний момент - 5,35 $ (починали із 9,16 $), середня вартість конверсії - 43,17 $.

  Вхідний трафік на сайт заходить на 95% цільовим.

Закріпили показ рекламних оголошень сайту у пошуковій видачі гугла на першій сторінці гугла над сайтами конкурентів на 25% частіше та стабільніше.

 1. З часом помітили потребу у виведенні реклами у можливість відразу ж дзвонити з рекламного оголошення, без потреби відвідування сайту. Також мали частину важливих для компанії клієнта ключових слів, які були важливі для залучення, але несли низькочастотний характер, тому не задіювали активно у пошуковій кампанії.

Тому, приймаємо рішення і запускаємо Smart Campaign, орієнтовану на дзвінки.

Зв’язали кампанію з Google My Business, і прописали ключові слова, які не охоплювала уже працююча пошукова кампанія. Прописали тексти оголошень із закликом до дзвінка.

За час роботи реклами зафіксували 205 дзвінків по рекламі в кампанію (тривалістю від 13 секунд до 3 хв 15 секунд), 2115 активностей по пошуку чи активності кампанії на гугл мапс.

При цьому достатньо денного бюджету 30$. 

 1. Коли у листопаді 2020 у сфері Google Ads з’явився новий вид реклами - Локальна

(орієнтована на оффлайн бізнес та на місцеві локальні компанії), ми одразу ж вирішили запустити її для UnitedWindowsPro. Обов’язковими умовами для такої реклами є наявність активної точки на гугл карті (наша уже була зв’язана з акаунтом Googe Ads), і наявність у фірми клієнта свого youtube каналу, присутність на ньому відео про послуги, і зв’язування його із рекламним кабінетом. Рекламу налаштувати на аудиторію відвідувачів сайту, подібну до наших (look-a-like). Перший тиждень реклама не запускалась, збираючи достатній розмір аудиторії. Опісля - пішли активні покази та кліки. За 7 днів активної роботи локальної реклами зафіксувати 12 конверсій (побудов маршруту до кампанії клієнта на гугл картах), по вартості конверсії 20,91$, та коефіцієнтом конверсії 17,91%.

На даний момент продовжуємо даний канал оптимізовувати, плануємо залучити додаткові аудиторії та досягти зменшення вартості за ефективні конверсії.

Інші наші кейси


Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом