Топ-7 найпопулярніших банерів для медійної реклами

Що потрібно врахувати, якщо готуєте банери вручну

Рекомендується не віддавати перевагу тільки одному розміру, навіть якщо він добре відпрацьовує, а створювати кілька варіантів різних розмірів. Ось чому:

  1. Власники сайтів-партнерів, що входять в пошуково-медійну систему, розміщують різні рекламні блоки на своїх ресурсах. Чи не на всіх майданчиках може бути блок, в якому добре розміститься ваш банер.  І щоб ваше оголошення було на більшій кількості майданчиків, розміри банерів також варто використовувати різні.
  2. Варто пам’ятати, що для адекватного відображення банерів як на мобільних пристроях, так і на десктопах, потрібно враховувати розміри, адаптовані під кожен з плейсментів.
  3. Звичайно, Google спробує сам підігнати ваш банер під розміщення рекламних блоків, проте результат не завжди успішний - частина важливих елементів оголошення може залишитися за кадром. 

Згідно із статистикою найбільше показів припадає на рекламу із банерами розмірів 728 × 90, 300 × 250 та 300 × 600, 250 x 250. 

Розглянемо ці та інші розміри банерів детальніше, і покажемо, як вони виглядатимуть на сайті.

Квадрат 250 x 250 

Один із найпопулярніших форматів. Зазвичай має високі показники охоплення цільових показів та досягають високих показників CTR.

    

Вертикальний прямокутник 240 × 400

Цей формат популяний в Google. Видавці розміщують на своїх сайтах такий блок, оскільки в ньому зможуть показуватися оголошення в Google Ads.

Середній прямокутник 300 × 250

Це один з найпопулярніших банерів в пошуково-медійній системі. Він перший у списку варіантів, які рекомендують в Google. Банер більш компактний, на відміну від інших великих розмірів, наприклад, 300 × 600, не займає надто багато місця і тому не відволікає користувача.

Великий прямокутник 336 × 280

Такий банер дещо більший за середній прямокутний і займає багато місця на сайті. Проте він ефективно працює, якщо інтегрований в текст статті або розміщений в кінці блоку. Дієвий варіант, якщо ви хочете, щоб ваша реклама точно була помітною.

Повний банер 728 × 90

Повний банер зазвичай відображається у верхній частині сторінки над основним контентом і на сторінках форумів або слід за користувачем при перегляді сторінки. Підходить для сторінок, оптимізованих під планшети.

                                

Великий хмарочос 300 × 600

Вертикальний формат, займає багато місця на сторінці, підходить для охватних кампаній - коли рекламодавцеві необхідно, щоб якомога більше людей побачили оголошення.

Зарубіжні фахівці часто називають його банером на половину сторінки. Насправді він займає не половину сторінки, а приблизно чверть екрану.

Мобільний банер 300 × 50

Банер розрахований для розміщення реклами на мобільних пристроях. Звично розміщується внизу або вгорі сторінки. Він оптимізований під смартфони і добре відображає контент на всіх пристроях на відміну від повнорозмірного, де елементи можуть бути погано помітні на деяких пристроях. Якщо маєте намір охопити аудиторію мобільних пристроїв, варто додавати і цей банер.

5 рекомендацій щодо оформлення банерів

  1. Зберігайте лаконічність дизайну та залишайте простір. Поєднайте одну релевантну картинку із чітким текстовим повідомленням, крутим закликом до дії та одним елементом бренду. 
  2. Використовуйте фірмові кольори та шрифти. Стиль рекламного банеру варто робити в одному стилі із посадковою сторінкою. 
  3. Кнопка до заклику повинна буде добре помітною. Можна розмістити внизу, але зважайте на розміщення, щоб ця кнопка не була обрізаною на якомусь із плейсментів. 
  4. Лаконічність та зрозумілість закликів - важлива складова банерної реклами. Не перевантажуйте користувача, дайте йому чітко зрозуміти, яку дію йому варто виконати. 
  5. Зважайте на якість зображення, графіки та анімації. Окрім того, що все повинно бути якісним, важливо, щоб воно не відволікало від основного посилу.

Інші наші статті


Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом