Чому бізнесу варто рекламуватися у Тік Ток саме зараз?

Досі думаєте, що Tik Tok – соцмережа для підлітків?За останній 2021-ий рік саме вона б’є рекорди зі швидкості встановлення застосунку у світі. Tik Tok став найбільш відвідуваним інтернет-ресурсом у світі та обійшов гігантів: Google з усіма його сервісами, Facebook і Microsoft. 

Половина зареєстрованих користувачів входять у платоспроможну вікову аудиторію – 18-34 роки. Тому зараз якраз ідеальний час для реклами: платформа швидко розвивається, а конкуренція на аукціоні рекламних оголошень низька. Бізнес ще не встиг освоїти соцмережу і перейти у новий формат спілкування з клієнтами. Тому встигніть зловити золотий момент!

Кому підходить реклама у Tik Tok?

Платформа ідеальна, якщо ви шукаєте додаткові канали продажів та впізнаваності бренду. Проте все ще підходить не всім. Труднощі виникають при просуванні В2В-бізнесу з гуртовими продажами та продукції преміум-класу. 

Найбільш популярні сфери та ніші у Tik Tok:

 • Товарний бізнес – актуальні товари середнього і низького цінового сегменту, товари масового вжитку: одяг, косметика, продукти, електроніка тощо – усе, що вдало рекламується у коротких відео. В Україні небагато масштабних брендів перейшли на рекламу у Tik Tok, тому шанси зростають для малого і середнього бізнесу;
 • Послуги – особливо популярні послуги краси та б’юті-сфера, онлайн-школи, курси. 
 • Експерти – усі, хто просуває особистий бренд: психологи, бізнес-консультанти, лікарі, стилісти тощо. 

Реклама в Tik Tok Ads

Перед запуском таргетованої реклами переведіть профіль компанії у статус «бізнес». Обов’язково додайте кілька відео у стрічку, щоб створити враження присутності та викликати у користувача довіру. Необхідно створити рекламний кабінет та додати інформацію про компанію: посилання на сайт або профіль компанії, адресу та номер платника податку, якщо є.   

Рекламний кабінет Tik Tok дає на вибір 5 цілей рекламних кампаній: охоплення, трафік, встановлення застосунка, перегляди відео, лідогенерація та конверсії. На цьому кроці необхідно правильно визначитися з очікуваними результатами кампанії, адже від обраної цілі залежить оптимізація під конкретні дії користувачів. 

Платформа пропонує сегментацію аудиторій за різними критеріями:

 • Відвідувачі сайту, списки клієнтів, користувачі вашого застосунка або просто зацікавлені вашим контентом. 

 • Look-alike аудиторії для створення схожих аудиторій, наприклад, до ваших покупців. Так система шукає найбільш релевантних за поведінкою та інтересами людей та показує їм вашу рекламу. 
 • Таргетинг за інтересами та демографічними ознаками. В рекламному кабінеті 15 груп інтересів діляться на більш вузькі зацікавлення. Обираємо вік цільової аудиторії, гео, стать тощо. 

Якщо у вас уже є сайт – на нього обов’язково встановлюється код відстеження дій: заявка, перегляд сторінки товару, додавання у кошик чи покупка. Так ми отримаємо аналітику результативності кампаній та запустимо додаткові рекламні кампанії на користувачів, які уже знайомі з компанією, проте ще не скористалися послугами. 

Рекомендації для ефективної реклами у Tik Tok 

 • Будьте простими. Якщо ваш tone of voice серйозний і солідний - перегляньте своє позиціонування у Tik Tok, адже це соцмережа з розважливим і веселим контентом. «Серйозне обличчя» тут не спрацює. 
 • Не використовуйте креативи з інших соцмереж. Аудиторія вимоглива до контенту, і відео з інших платформ не підійдуть для Tik Tok, створюйте контент індивідуально під соцмережу.
 • Рекламний кабінет дозволяє використовувати два формати реклами: відео і банер. Ми рекомендуємо використовувати відео, вони отримують кращі результати, адже за цим і приходять у Tik Tok . 
 • Оптимальна тривалість рекламного ролика – 6-15 с. Максимально допустимий час — 40 секунд. Клієнт має одразу зрозуміти, що пропонуєте і яка йому вигода від цього. 
 • Використовуйте зрозумілий заклик до дії з чіткою кнопкою переходу на цільову сторінку. 

Скільки коштує реклама у Tik Tok?

Мінімальний денний бюджет – 200 грн на рекламну кампанію. Вартість охоплення майже вдвічі менша за рекламу в Instagram. У Tik Tok найвищий CTR і найнижча ціна кліка.

 • Середня ціна за тисячу показів (CPM) -7-9 грн;
 • Середня ціна кліка (CPC) - від 0,35 грн. 

Дешевий трафік дозволяє зібрати хорошу базу для ремаркетингу через різні канали. Адже чим більше дотиків покупця з компанією – тим кращий результат. 

Якщо ви досі думаєте, чи варто запускати рекламу у Tik Tok – однозначно варто. Digital Agency Panem створює стратегію просування для бізнесу та з досвіду знає, як правильно налаштувати рекламу. Звертайтеся!

Інші наші статті


Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом