Кейс просування оздоровчого центру “Три Стихії” Як знайти клієнта в конкурентній ніші?

Соціальні мережі — це насамперед місце, де люди розважаються, спілкуються, дізнаються про новини, дивляться веселий контент. Реклама та залучення клієнтів для медичних центрів та, загалом для теми медицини, має деякі труднощі. Наприклад, невелика кількість користувачів, які готові взаємодіяти, у порівнянні з рекламою розважальних тематик, товарів та послуг частого попиту. Щоб залучити та знайти клієнта, виграти аукціони та збільшити кількість відвідування був проведений комплексний аналіз, виділення переваг для кожної послуги.

СОЦІАЛЬНІ МЕРЕЖІ МЕДИЧНОЇ ТЕМИ:

 • серйозність, професіоналізм, впевненість. Накладено певне табу на розважальний контент. 
 • майже неможливо наповнити користувацьким контентом - перелік послуг не дозволяє генерувати фото-контент з клієнтами (крім манікюру, сертифікатів та здорового харчування у фіто-барі) через приватність та інтимність матеріалів. 
 • практично безрезультатно рекламувати без вибудовування довіри від клієнтів (обов'язково розповідати  показувати чистоту та безпеку, сертифікати та освіту працівників)

ЗАВДАННЯ:  регулярно створювати рекламні кампанії з різними послугами оздоровчого центру, які будуть приносити конверсійні заявки у вигляді повідомлень. 

КЛІЄНТ:  найбільший оздоровчий центр Львова та області, який володіє безліччю послуг для чоловіків, жінок та дітей. 

Спортзали, басейни для дорослих та дітей, заняття для вагітних, різного роду сауни та косметичні процедури.

РЕГІОН: Львів та 5 км у радіусі Львова.

ТЕРМІН СПІЛЬНОЇ РОБОТИ: рік і до сьогодні

ЕТАПИ РОБОТИ:

1. Проаналізували величезну кількість реклами конкурентів під різні послуги. Переглянули коментарі, відповіді та “біль”, яка переслідує користувачів, проаналізували ціни на аналогічні послуги та переваги використання тієї чи іншої процедури.

 1. Провели аудит сайту клієнта. Клієнт відмовився змінювати сайт, створювати лендінг, який буде адаптований на різних пристроях, було прийнято рішення розвивати виключно соціальні мережі. Спрямовувати користувачів у повідомлення з реклами різних послуг.
  3. Створили та налаштували FB Pixel. 
 2. Встановили google tagmanager, налаштували цілі, які передаватимуться у ФБ (для реклами, яку будемо спрямовувати на сайт)

Завдання яке стояло перед нами - привести нових клієнтів, зібрати якомога більше фізичних клієнтів, які будуть приходити у оздоровчий центр “Три Стихії”

КЛЮЧОВІ ЦІЛІ:
Підвищення видимості пропозиції компанії на цільовому ринку

 1. Створення і підтримка рівня довіри клієнтів
 2. Зростання кількості звернень у повідомлення з сторінок ФБ та ІНСТАГРАМ
 3. Створення та підтримка високопрофесійного образу клініки у Львові

ВИЗНАЧЕННЯ ПОРТРЕТУ ПОТЕНЦІЙНОГО КЛІЄНТА:

Чоловіки (15%), жінки (85%)

вік: від 21 до 60 років 

Таким чином, основним портретом цільового клієнта є чоловіки та жінки у співвідношенні 1 до 4 та у віці від 21 до 60 років. Детальні дані щодо цільової аудиторії не наводимо у зв'язку з комерційною таємницею клієнта.

ПІДГОТОВКА ДО ЗАПУСКУ РЕКЛАМИ:

 1. Створюємо аудиторії для ретаргетингу (на основі сайту та сторінок у ФБ та ІНСТ) та LookAlike (максимально схожі аудиторії до аудиторій ретаргетингу). Збираємо к-сть користувачів в аудиторіях. 
 2. Визначаємо пріоритетні та важливі послуги (на думку клієнта)
 3. Готуємо адаптивні макети, які будуть відображатися у стрічці ФБ та ІНСТ, а також - у сторісах. 
 4. Пишемо текст, який буде спонукати користувачів переходити у повідомлення та залишати заявку. 

КАМПАНІЯ З ПРОПОЗИЦІЄЮ ПЛАВАННЯ ДЛЯ ДІТЕЙ:

 1. Розділяємо батьків дітей різного віку в окремі групи. 

2.  Вибираємо зацікавлення, які найбільше підходять під портрет клієнта. Детальні дані щодо цільової аудиторії не наводимо у зв'язку з комерційною таємницею клієнта.

 1. Бюджет, який був обраний - конкурентний та допустимий для даної пропозиції. З аналізу реклами та перегляду к-сті пропозицій на ринку ми встановили невеликий бюджет. Але постійна оптимізація дала свої результати.

  РЕЗУЛЬТАТИ ПО ДАНІЙ ПРОПОЗИЦІЇ:

  З конкурентної пропозиції та загалом конкурентної ніші ми за кілька днів ми отримуємо 114 повідомлень від батьків, які зацікавлені у плаванні для дітей різного віку

  Середня ціна за повідомлення - 0, 38 $

MESSAGING ENGAGEMENT:

ПРИКЛАДИ ЦІН ТА ІНШИХ ПРОПОЗИЦІЙ:

ВИСНОВОК:

Детально вислухавши і зрозумівши клієнта, почувши його запит і побажання ми змогли максимально точно підібрати аудиторію, яка дала нам фідбек у вигляді заявок.  

Оздоровчий центр і послуги, які він надає - конкурентна ніша, що у рекламі, що у відвідуванні клієнтами центру. Ми ретельно підходили до налаштувань реклами послуг, які надходили від клієнта. Всі послуги, які ми рекламували, вигравали аукціони через те, що ми постійно проводили оптимізацію кампаній, створювали A\B тести, пробували різні аудиторії та тестували креативи та тексти. Будучи обмеженими бюджетом ми повинні були потрапити в “ціль” максимально точно. 

ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ПОВІДОМЛЕНЬ ЗА 3 МІСЯЦІ:

685 повідомлень на різні послуги

0, 78 $ середня ціна за одне повідомлення

Інші наші кейси


Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом