СТОРІНКА АВТОРА ТА ЇЇ РОЛЬ В ОЦІНЮВАННІ E-A-T

Сьогодні Google оцінює якість веб-сторінок як алгоритмічно, так і за допомогою асесорів – навчених за певною методикою людей, які визначають якість сайту. Є інформація, що загальне число асесорів становить понад 10 тис. осіб. Їм видаються ключові запити, вони здійснюють пошук і аналіз органічної видачі, перевіряючи якість сайтів. Чим вища якість сторінок у видачі, тим більша ймовірність, що відвідувачі будуть задоволені результатами.

У цій статті:

 • 1. Які сайти відносяться до YMYL?
 • 2. Поняття експертності.
  • 2.1. Види експертів.
 • 3. Поняття авторитетності.
 • 4. Якою повинна бути сторінка автора?
 • 5. Мікророзмітка на сторінці автора.
  • 5.1. Приклад в microdata.
  • 5.2. Приклад в JSON.
 • 6. Яку інформацію про автора розмічати на сторінці статті?
  • 6.1. Приклад в microdata.
  • 6.2. Приклад в JSON.
 • 7. Як просувати сторінку автора?
 • 8. Як стежити за авторитетом автора?
 • 9. Як оцінити ефективність публікацій автора?
 • 10. Як встановити Custom Variables?
 • 11. Висновки

Якщо асесори Google при аналізі сайту знаходять YMYL сторінку, вони будуть оцінювати її, керуючись більш строгими критеріями, ніж для звичайних сайтів. На основі оцінок відбувається навчання ІІ алгоритму ранжування пошукової системи.

Найважливішим критерієм оцінки YMYL сторінок є E-A-T (Expertise, Authoritativeness, Trustworthiness) – тобто «Експертність, авторитетність, достовірність». Кожна із цих сутностей відповідає на наступні питання:

 • Expertise – автор контенту є експертом з цього питання?
 • Authoritativeness – чи є автор авторитетом в даній предметній області?
 • Trustworthiness – чи є контент правдивим і актуальним?

Які сайти відносяться до YMYL?

 • Сторінки покупок або фінансових транзакцій: веб-сторінки, які дозволяють користувачам здійснювати покупки, переводити гроші, оплачувати рахунки і т. д. в інтернеті (наприклад, інтернет-магазини і сторінки онлайн-банкінгу).
 • Сторінки з фінансовою інформацією: веб-сторінки, які надають поради або інформацію про інвестиції, податки, пенсійне планування, покупка житла, оплата коледжу, купівля страхівки і т. д.
 • Медичні інформаційні сторінки: веб-сторінки, на яких містяться рекомендації або інформація про здоров’я, наркотики, конкретні захворювання або специфічний стан, психічне здоров’я, харчування і т. д.
 • Сторінки з юридичною інформацією: веб-сторінки, які надають юридичні консультації або інформацію з таких тем, як розлучення, опіка над дитиною, складання заповіту, отримання громадянства і т. д.
 • Новинні статті або публічні / офіційні інформаційні сторінки, важливі для інформування населення: веб-сторінки, що містять інформацію про місцеві / державні / національні урядові процеси, політику, людей і закони; служби реагування на стихійні лиха; державні програми і соціальні послуги; новини про важливі теми, такі як міжнародні події, бізнес, політика, наука і технології; і т.д. Майте на увазі, що не всі новинні статті обов’язково вважаються YMYL.
 • Інші: Є багато інших тематик, які можна віднести до YMYL, такі як усиновлення дітей, інформація про безпеку автомобіля і т. д.

Поняття експертності

Ви повинні зарекомендувати себе експертом у вашій предметній області. Одним з найкращих способів це зробити – створювати контент, який сам по собі буде показувати, що ви добре обізнані в своїй області. Він повинен бути ретельно перевірений, якісно оформлений, відповідати на питання відвідувачів і показувати глибокі знання в досліджуваній темі. Показуйте впевненість в своєму досвіді. Чітко вказуйте на те, чим ви займаєтеся. Відвідувачі повинні відразу зрозуміти, що ви експерт по даному питанню.

Види експертів

Поняття «експерт» сильно варіюється в залежності від типу і цілі сторінки. Наприклад, поради по лікуванню і профілактиці захворювань повинні публікуватися тільки практикуючим лікарем, щоб ці рекомендації можна було визнати «експертними». Однак, загальну інформацію, представлену на медичних форумах, можна вважати «експертною», навіть якщо вона була опублікована не професіоналом. Наприклад, є форуми і сторінки підтримки для людей з конкретними захворюваннями. 

Особистий досвід також є формою «експертності». Розглянемо приклад форуму, де учасники розповідають про те, як довго їхні близькі жили з раком печінки. Це приклад обміну особистим досвідом (в якому вони є експертами), а не медичні рекомендації. Однак конкретна медична інформація та поради (а не опис життєвого досвіду) повинні надходити тільки від лікарів чи інших медичних працівників.

Багато людей пишуть докладні і корисні огляди продуктів або ресторанів. Багато людей діляться порадами і життєвим досвідом на форумах, в блогах і т.д. Ці звичайні люди можуть вважатися експертами в тих сферах, де вони мають достатньо досвіду. Якщо створюється враження, що у людини, є достатньо досвіду, щоб вважатися експертом в даній темі, це буде оцінено і не буде «каратись» за відсутність формальної освіти в цій сфері.

Поняття авторитетності

При аналізі YMYL сторінок, авторитет оцінюється як веб-сайту в цілому, так і компанії та її окремих авторів контенту.

Авторитет (репутація) – це друга складова критерію E-A-T, яка дозволяє об’єктивно судити про якість контенту в цілому.

Ви можете бути яким завгодно експертом у вашій області, але при цьому ваша думка може бути зовсім не авторитетною. Наприклад, людина може знати все про SEO, але при цьому вона не виступає на конференціях, не веде блог, не публікує книг і не працює за фахом. Саме така людина може бути експертом, але не авторитетом. Її репутація буде близька нулю.

Тому, коли ви зарекомендували себе експертом, вам необхідно позиціонувати себе як авторитет в професійній області. Це потребує певних комплексних робіт.

Якою повинна бути сторінка автора?

Сторінки авторів і те, які статті посилаються на них, є важливими джерелами інформації для пошукових систем та інших споживачів даних. Інформація про авторів і створюваному ними контенті все частіше використовується Google для визначення тематичної компетенції і авторитету авторів та може бути використана пошуковими системами при ранжуванні контенту або створенні розширених сніпетів у результатах пошуку.

Сторінка автора повинна мати:

 1. Реальне, повне ім’я автора – необхідно
  Як для людей, так і для пошукових систем, ім’я автора є ключовою інформацією, яка зв’язує сторінку профіля з його особистістю. Якщо у вас немає вагомих причин приховати своє справжнє ім’я, використовуйте його в якості внутрішнього анкору на публікаціях, а також як заголовок на сторінці автора. Ім’я автора повинне бути у форматі “Ім’я” – “Прізвище” та відповідати тому імені, яке використовує автор на інших ресурсах в Інтернеті. Уникайте, згенерованих різними CMS, імен таких як “admin”, “user32”, “riter” і т.д. Також, не рекомендується використовувати лише ім’я, без прізвища. Це не є корисно для користувачів, а пошуковим системам буде набагато важче зв’язати особистість з конкретним сайтом.
 2. Біографія автора з посиланнями – необхідно
  Короткі біографічні відомості про автора з посиланнями, які мають відношення до його професійних знань та навиків є корисною інформацією для користувачів. Ваша біографія повинна підкреслити авторитет, яким ви володієте. Вільно розміщайте посилання в біографії на відповідні ресурси. Це може бути організація, де ви працюєте, або інші сайти, в які ви вносите свій вклад. Це можуть бути навіть сайти, де ви не представлені, але які є важливими для вас.
 3. Контактна інформація – необхідно
 4. Фото автора – рекомендовано
  Фотографія автора, або його аватарка, яку він використовує і на інших ресурсах в інтернеті.
 5. Посилання на соціальні мережі – рекомендовано
  Рекомендується розміщати посилання на одну або більше соц.мережу, де автор є активний.
 6. Статті автора – необхідно
  Список опублікованих статей автора, які знаходяться на тому ж домені, що і його профіль.
 7. Динамічний контент – бонус
  Хорошим доповненням до сторінки профіля автора, особливо для авторів, які хочуть спілкуватися із своїми читачами або розширити свою присутність в соц.мережах – є додавання динамічного контенту на свою сторінку. Під терміном “динамічний контент” слід розуміти повідомлення, список останніх твітів, вбудована Pinterest дошка, публікації або будь-який вбудований контент, опублікований автором на інших зовнішніх ресурсах.
 8. Посилання із статей – необхідно
  Кожна стаття, опублікована автором, має містити посилання на сторінку цього автора. В такому випадку читачі мають змогу дізнатись про нього більше. Для пошукових систем це має ще важливіше значення, оскільки вони зв’язують кожну статтю автора із інформацією, яка розміщена на його персональній сторінці. Звичайно, можна (і навіть треба) використовувати “міні-бокс” під кожною статтею із витягом основної інформації про автора, але це не замінює повноцінну сторінку автора, оскільки в “міні-боксі” ми не можемо розмістити список всіх статей автора, які можуть зацікавити користувачів і які є критично важливими для пошукових систем із структурної точки зору.
 9. Сертифікати, ліцензії та нагороди – рекомендовано
 10. Відгуки, рекомендації та цитати про автора – рекомендовано
  Можна опублікувати відгуки, цитати про автора від інших визнаних авторитетів, відгуки про роботу автора. Коли мова йде про високий рівень авторитетності або експертності, репутація веб-сайту в цілому і всіх його авторів повинна оцінюватися на підставі думок експертів. Рекомендації з експертних джерел, таких як професійні товариства, є переконливим доказом дуже хорошої репутації і високого авторитету. Коли інші популярні люди рекомендують вашу роботу, ваші знання та вміння, відвідувачі сайту будуть розуміти, що ви є авторитетною фігурою.
 11. Інформація про участь в конференціях, семінарах, доповідях і т.д.  – бонус
  Для того, щоб думка фахівця здобула силу, він повинен отримувати досвід в роботі і / або під час спілкування з колегами на конференціях, семінарах, симпозіумах і т.д. Експерт повинен здобувати авторитет у своїй професійній області. Якщо експерт не розвивається, він втрачає кваліфікацію. Практика і спілкування з колегами, а також публікація статей по темі, сприяє збереженню та закріпленню знань та навичок.
 12. Вчений ступінь – бонус. У вас є вчений ступінь? Обов’язково згадайте це також. Наприклад, якщо у вас є докторський ступінь, вказуйте його поруч з вашим ім’ям. В цьому випадку ви не просто «Джо Сміт», ви «Джо Сміт, доктор філософії».


Приклад оформлення сторінки автора

 

Необхідно

Рекомендовано

Бонус+

Реальне, повне ім’я автора

Фото автора

Динамічний контент

Біографія автора з посиланнями

Посилання на соціальні мережі

Інформація про участь в конференціях, семінарах, доповідях і т.д.

Контактна інформація

Сертифікати, ліцензії та нагороди

Вчений ступінь

Статті автора

Відгуки та цитати про автора

Посилання із статей

Дві найважливіші сутності: сторінка профілю автора та блок з інформацією про нього під статтею

Сторінка автора на сайті moz.com

Сторінка автора на сайті forbes.com

Оформлення сторінки лікаря на сайті smileinla.com

Мікророзмітка на сторінці автора

Використовуючи мікророзмітку на сторінці автора, пошукові системи краще розуміють та ідентифікують дані про вашого експерта, а також підвищують ймовірність того, що робота автора буде показуватися по актуальним і тематичним запитам. Також, мікророзмітка використовується пошуковими системами для відображення rich сніпета. Таким чином це збільшує CTR і користувач, який ще не перейшов на вашу сторінку із SERP, вже має набагато більше інформації про неї. Такі результати у видачі виглядають значно привабливіше.

Якою має бути мікророзмітка та що розмічати на сторінці автора?

Значення та властивості, які можна розмітити:

 • A person – тип мікророзміти schema.org
  • Dr.
  • Samuel Jones
  • PhD
  • http://authors.airshock.com/images/samuel-jones.jpg
  • Director of Authorship Studies
  • an educational organization
   • Woodlands University
   • that has the name – назва місця роботи
  • that is a postal address
   • Briar Park
   • Manitoba
   • that has the town or city name – назва міста
   • and the state or province name  – область, район, штат
  • mailto:samjones@woodlands.edu
  • who has the name prefix – вчений ступінь, звання
  • and the name  – ім’я автора
  • and the name suffix
  • and the image URL – фото автора
  • and the job title  – посада, спеціальність
  • and works for  – область роботи
  • and has an address – адреса
  • and has the email address URL – електронна пошта

Приклад мікророзмітки сторінки автора в microdata

<html lang="en">

<head>

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html;charset=utf-8">

<title>Samuel Jones [Microdata]</title>

</head>

<body>

 <div itemscope itemENGINE="http://schema.org/Person">

 <h1><span itemprop="honorificPrefix">Dr.</span> <span itemprop="name">Samuel Jones</span>, <span itemprop="honorificSuffix">PhD</span></h1>

<p><img src="/images/samuel-jones.jpg" itemprop="image"></p>

<p>Samuel Jones is the author of the book <i>My Name is Sammy Jones</i>.

<br>He is <span itemprop="jobTitle">Director of Authorship Studies</span> at <span itemprop="worksFor affiliation" itemscope itemtype="http://schema.org/EducationalOrganization"><span itemprop="name">Woodlands University</span></span>.

<br>He lives in <span itemprop="address" itemscope itemtype="http://schema.org/PostalAddress"><span itemprop="addressLocality">Briar Park</span>, <span itemprop="addressRegion">Manitoba</span></span> with his wife Tammy.

<br>You can reach him <a itemprop="email" href="mailto:samjones@woodlands.edu">here</a>.</p> 

</div>

</body>

</html>

Приклад мікророзмітки сторінки автора в JSON

<!DOCTYPE html>

<html lang="en">

<head>

 <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html;charset=utf-8">

<script type="application/ld+json">

{

"@context": "http://schema.org/",

"@type": "Person",

"image": "http://authors.airshock.com/images/samuel-jones.jpg",

 "honorificPrefix": "Dr.",

"name": "Samuel Jones",

 "honorificSuffix": "PhD",

 "jobTitle": "Director of Authorship Studies",

 "worksFor": {

"@type": "EducationalOrganization",

"name": "Woodlands University"

},

"address": {

 "@type": "PostalAddress",

"addressLocality": "Briar Park",

 "addressRegion": "Manitoba"

},

 "email": "mailto:samjones@woodlands.edu"

 }

 </script>

 <title>Samuel Jones [JSON-LD]</title>

 </head>

 <body>

<div>

<h1>Dr. Samuel Jones, PhD</h1>

<p><img src="/images/samuel-jones.jpg"></p>

<p>Samuel Jones is the author of the book <i>My Name is Sammy Jones</i>.

<br>He is Director of Authorship Studies at Woodlands University<br>He lives in Briar Park, Manitoba with his wife Tammy.

<br>You can reach him <a href="mailto:samjones@woodlands.edu">here</a>.</p>

</div>

</body>

</html>

Яку інформацію про автора розмічати на сторінці статті?

 • An article – тип мікророзмітки schema.org
  • who has the name prefix – вчений ступінь, звання
   • Dr.
  • and the name – ім’я автора
   • Samuel Jones
  • and the name suffix
   • PhD
  • that can be found at the URL – URL-адреса сторінки автора
  • that has an author

Приклад мікророзмітки статті в microdata

<!DOCTYPE html>

<html lang="en">

<head>

<meta http-equiv="Content-Type" content="text/html;charset=utf-8">

<title>What's in a Name? [Microdata]</title>

</head>

<body itemscope itemtype="http://schema.org/Article">

<div>

<h1 itemprop="name">What's in a Name?</h1>

<p>By <span itemprop="author" itemscope itemtype="http://schema.org/Person"><a href="/author/samuel-jones-md.html" itemprop="url"><span itemprop="honorificPrefix">Dr.</span> <span itemprop="name">Samuel Jones</span>, <span itemprop="honorificSuffix">PhD</span></a></span></p>

 <p>[Article body]</p>

</div>

 </body>

</html>

Приклад мікророзмітки статті в JSON

<!DOCTYPE html>

<html lang="en">

<head>

 <meta http-equiv="Content-Type" content="text/html;charset=utf-8">

<script type="application/ld+json">

{

 "@context": "http://schema.org/",

"@type": "Article",

"name": "What's in a Name?",

"author": {

"@type": "Person",

"url": "http://authors.airshock.com/samuel-jones-rl.html",

 "honorificPrefix": "Dr.",

"name": "Samuel Jones",

 "honorificSuffix": "PhD"

 }

 }

</script>

 <title>What's in a Name? [JSON-LD]</title>

</head>

<body>

<div>

<h1>What's in a Name?</h1>

<p>By <a href="/author/samuel-jones-jsonld.html">Dr. Samuel Jones, PhD</a></p>

<p>[Article body]</p>

 </div>

</body>

</html>

Як просувати сторінку автора?

Насамперед, слід пам’ятати, що необхідно будувати авторитет як автора, так і всього сайту загалом. 

Тому, при оцінці якості сторінки, асесори враховують репутацію і рівень E-A-T як веб-сайту, так і його експертів. Це особливо важливо, коли зміст різних сторінок сайту створено різними авторами. Така практика характерна для форумів, сайтів “питання-відповідь”, новинних порталів, а також ресурсів з призначеним для користувача контентом, таких як YouTube, Twitter і т. д. Репутація та рівень E-A-T може істотно варіюватися від сторінки до сторінки. Наприклад, на YouTube можна знайти як відео дуже високої якості, створені професіоналами, так і ролики дуже низької якості, у яких повністю відсутні фактори E-A-T, навіть якщо вони відносяться до тематики YMYL. 

Отже, вище перелічене відповідає на питання: “Краще робити одного чи багатьох авторів?”. Авторів, насправді, можна зробити безліч. Питання тільки в тому, чи зможете ви однаково для всіх будувати авторитетність? Тому, в такому випадку, рекомендується створювати 1-2 авторів, але які будуть справді експертами у своїй області, а якщо це працівники вашої компанії, то ви маєте бути впевнені в них на всі 100%.

Позитивні відгуки на таких площадках, як TripAdvisor, Yelp, Trustpilot, Facebook, Google My Business і т.д дійсно допоможуть вам. Якщо ви працюєте на ринок США, Канади, Мексики, вам варто будувати хороші відгуки на bbb.org. Better Business Bureau є авторитетним джерелом для Google.

Як стежити за авторитетом автора?

Обов’язково необхідно відстежувати те, що пишуть про вашого експерта в Інтернеті. Позитивні та корисні відгуки, рекомендації, рецензії та цитування інших експертів добавлять вашому автору та сайту в цілому авторитетності. Негативні – навпаки.

Щоб оперативно відстежувати і при потребі реагувати на згадки про автора необхідно:

 • переглядати сайти, форуми, довідники, каталоги, де ви залишали посилання на автора, створювали йому власний профіль, або ж просто згадували його;
 • реагувати на всі відгуки, які пишуть на вашому власному сайті (якщо є така функція);
 • використовуйте сервіс Google Alerts;
 • відстежувати згадки про автора, які були органічно додані користувачами. Ось один із прикладів як це робити:

Візьмемо сайт ibm.com як приклад. Спробуйте один або декілька варіантів пошуку в Google.

 • [ibm -site:ibm.com]: Пошук інформації по запиту IBM, який виключає сторінки самого сайту ibm.com.
 • [“ibm.com” -site:ibm.com]: Пошук по запиту ibm.com (фразова відповідність), який виключає сторінки самого сайту ibm.com.
 • [ibm reviews -site: ibm.com] Пошук відгуків по запиту IBM, який виключає сторінки самого сайту ibm.com.
 • [“ibm.com” reviews -site:ibm.com]: Пошук відгуків по запиту ibm.com (фразова відповідність), який виключає сторінки самого сайту ibm.com.
 • Для пошуку ваших авторів, використовуйте їхнє ім’я чи псевдонім.

Як оцінити ефективність публікацій автора?

Якщо у вас на сайті публікується велика кількість контенту, при тому його пише велика кількість авторів, виникає питання як правильно проаналізувати ефективність контенту, який створює окремо взятий автор. Чому це варто аналізувати? Причин є декілька:

 • заохочувати тих, чиї статті більше читають та виконати роботу над помилками з авторами, чий контент не настільки ефективний;
 • якщо у вас контент генерують автори на аутсорсі, важливо оцінити їхню роботу та зрозуміти чи вартують вони коштів, витрачених на них;
 • якщо guest post автор генерує контент і він приносить велику кількість трафіку на сайт, можливо варто задуматися про співпрацю з ним на постійній основі.

Звичайно, що трекати ефективність контенту авторів можна багатьма способами, щоправда, не всі з них є зручними, а деякі займають велику кількість часу. З цієї причини, рекомендую використовувати спеціальний звіт в Google Analytics’ Custom Variables.

Як встановити Custom Variables?

Код, який нам необхідно вставити, перевіряє чи дана сторінка є статтею в блозі, витягує ім’я автора, а потім передає дані через користувацьку змінну в Google Analytics.

В даному випадку ми повинні встановити код у той файл, де в нас знаходиться код Google Analytics. Допустимо, код знаходиться у файлі header.php. Отже, заходимо у цей файл та вставляємо наступне:

<!--?php

if (is_single()) {

$author = get_the_author();

echo " _gaq.push(['_setCustomVar', 1,'Author','". $author . "', 3]);";

}

?-->

У нас повинно вийти щось типу цього:

Вставка коду в header.php

Далі натискаємо “Оновити”.

Що робити, якщо у вас не WordPress?

Якщо ви не використовуєте WP, вам необхідно знайти файл, де у вас прописаний код GA і в ньому прописати наступний рядок:

_gaq.push(['_setCustomVar', 1,'Author','', 3]);

Звіти

Безпосередньо вже у самій GA, необхідно перейти у “Налаштування” > “Спеціальні звіти”. Перше, що нам необхідно побачити – це список статей кожного автора та кількість переглядів. Для цього в “Група показників” обираємо “Перегляди сторінок” та “Сеанси”. А в “Детальний огляд параметрів” обираємо “Користувацька змінна (значення 01)” та “Цільова сторінка”.

Також можна зробити цей звіт більш повним, додавши такі показники, як показник відмов і середній час на сторінці, які можуть теж використовуватися, як показник якості контенту.

Редагування спеціального звіту в Google Analytics

Важливо пам’ятати!

 • Для зручності користувачів та пошукових систем важливо, щоб у автора була одна і тільки одна сторінка профілю на сайті;
 • В статті автора важливо посилатись на тематичні експертні статті або авторитетні та достовірні джерела, які підтверджують те, про що ви написали. Якщо ви це робите, то підтверджуєте авторитетність вашої думки. Такі посилання корисні для SEO. Швидше за все, асесори візьмуть їх до уваги і при підтверджені вашої авторитетності сторінка отримає вищу оцінку.

Обов’язково використовуйте підписку на оновлення в публікаціях.

Блок підписки на сайті socialtriggers.com

Блок підписки на сайті backlinko.com

Лід-магніт на сторінці статті – neilpatel.com

Висновки

► Що означає “експерт”?

Експерт — це особа, яка створює якісний контент і відображає глибокі знання в певній тематиці.


► Що таке “авторитет” в E-A-T?

Авторитет (репутація) — це друга складова критерію E-A-T, яка дозволяє об’єктивно судити про якість контенту в цілому. Ви можете бути яким завгодно експертом у вашій області, але при цьому ваша думка може бути зовсім не авторитетною. Тому, коли ви зарекомендували себе експертом, вам необхідно позиціонувати себе як авторитет в професійній області.


► Що повинна мати сторінка автора?

Профіль автора повинен містити в собі: ім’я автора, біографію, контактну інформацію, фото, посилання на соц.мережі, список статтей, сертифікати, ліцезії, нагороди, відгуки, рекомендації, цитування, інформація про участь в конференціях, семінарах, доповідях і т.д.


► Яку мікророзмітку використовувати на сторінці автора?

Властивості, які можна розмітити: ім’я автора, фото, посада, спеціальність, область роботи, місце роботи, адреса, місто, область, електронна пошта. Приклад мікророзмітки в microdata та JSON.


► Як підвищувати авторитет експерта?

Необхідно постійно нарощувати посилання на сторінку вашого автора на тематичних та авторитетних ресурсах. Це можуть бути форуми, сайти ЗМІ, статті інших експертів, сайти .gov, .edu, а також довідники й каталоги, де можна створити особистий профіль для автора. Позитивні відгуки на таких ресурсах, як TripAdvisor, Yelp, Trustpilot, Facebook, Google My Business теж допоможуть підняти авторитет експерта.

Інші наші статті


Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом