SEO-просування IT компанії Avenga - кейс

Avenga - IТ-консалтингова компанія, яка має експертизу у сфері фармацевтики, страхування, фінансових технологій, автомобільній індустрії і нерухомості. Avenga Ukraine — це команда з 1200+ кваліфікованих професіоналів, які працюють у 9 офісах у Львові, Києві, Харкові, Вінниці, Черкасах, Хмельницькому, Луцьку, Івано-Франківську та Полтаві.

Завдання

 • Здійснити переїзд сайту на інший домен
 • Провести технічний аудит
 • Збільшити DR сайту
 • Збільшити органічний трафік
 • Наростити якісні посилання

Врахувавши всі нюанси сайту, було прийнято рішення розділити роботу на такі етапи:

1 Етап

 • Сформовано карту редіректів для адекватного переїзду сайту

Це було важливо зробити для того, щоб максимально зберегти позиції та трафік сайту, який було закумульовано за останні роки. У зв’язку з технічними нюансами та переїздом на нову технічну платформу старі урли зберегти не вдавалось, тому ми сформували технічне завдання для того, щоб впровадити максимально короткі та якісні урли для нового сайту.

 • Проведено технічний аудит 

 Це було зроблено для того, щоб коли ми будемо викачувати нову версію сайту, було сприйнято максимально оптимізований сайт і, також, щоб ми врахували усі технічні нюанси, нові вимоги Гугла, згідно з гайдлайнами Гугла при розробці нового сайту. 

 • ТЗ на доопрацювання наявного контенту

Індустрія, в якій працює клієнт, постійно розвивається, відповідно - релевантність та якість контенту постійно треба оновлювати. Наше завдання - зрозуміти як шукає клієнт, які проблеми вирішує, та на основі того дати ТЗ на максимальне доопрацювання наявного контенту та написання нового контенту. 

2 Етап

 • Проведено аудит блогу (доопрацювання статей, об’єднання, видалення)

 На основі нього, фактично, для Гугла зараз дуже важливо співвідношення сторінок, які перформлять і які не перформлять. Якщо великий відсоток сторінок не перформлять, це означає, що Гугл буде тим самим понижувати позиції і трафік тих сторінок, які перформлять.  Відповідно,  резолюцією цього етапу було чітке завдання щодо того, що саме ми робимо з кожною статтею: чи ми дописуємо, чи ми об'єднуємо, чи ми видаляємо. На основі цього було покращено відсоток сторінок, які перформлять.

 • Внутрішня перелінковка

Для кращої індексації, коли ми чітко розуміємо пріоритети сторінок, які просуваємо, сформована структура внутрішньої перелінковки.

 • Детальний аналіз лідогенеруючих статей

Також проведено SEO аналіз лідогенеруючих статей, на основі чого ми зрозуміли і дали рекомендації по структурі контенту, а також структурі візуальних блоків.  

3 Етап

Лінкбілдинг

 • Визначили прямих конкурентів та зробили детальний аналіз посилального профілю;
 • Сформували лінкбілдингову стратегію (виділили ключові запити та сторінки для просування, визначили типи посилань і к-сть, анкори);
 • Відбір площадок (за детальними параметристиками: основний трафік USA, органічного трафіку з USA більше 10 000, DR>40, Тематичне забарвлення по Majestic);
 • Затвердили донорів з клієнтом;
 • Почали розміщувати (у більшості гест пости на сервісні сторінки, а краудні посилання на блог)

Коли ми говоримо про лінкбілдінг, ми в першу чергу говоримо не про кількість, а про якість. Була сформована база релевантних і якісних ресурсів, на основі якої ми сформували лінкбілдінгову стратегію на декілька років.  Періодично, раз у квартал, ми її перерозділяли відповідно до того, чи дотримуємося ми даної стратегії, чи потребує вона корекції. А також дописували: ми закупляли лінки, нарощували їх на ті сторінки, які ми прокачуємо. Саме тематичні і якісні донори, як наслідок, призвели до росту домейн рейтингу, росту позиції сайту та загалом до збільшення кількості лідів даного сайту. 


У результаті ми отримали:

DR: 59

Refering Domain: 1,86K


Плавний ріст посилальної маси

Та доменного рейтингуРіст кількості ключових слів:
Позиції:Поєднуючи практичні знання з просування сайтів у пошукових системах з експертизою, аналітикою, технічною оптимізацією та тісною співпрацею зі сторони клієнта, завжди можна отримати більших результатів, ніж ставляться на початку. Алгоритми пошукових систем і вимоги до сайтів з кожним роком все суворіші. Тому, щоб досягти поставлених КРІ, треба бути з кожним днем все більш винахідливим та спритним. 

Цей кейс – показовий приклад злагодженої роботи SEO-компанії Panem та маркетингової команди на стороні клієнта.

Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом