Техніка SEO Avalanche – рейтинг без ресурсів

Ділимось з вами технікою, як почати, коли у вас нульові ресурси, немає охоплення, немає бюджету зворотних посилань, немає з’єднань, немає секретного соусу SEP.  Тут може відчуватися частина техніки Blue Hat SEO і частина техніки публікації SEO Empire. Це, так звана, оригінальна «техніка хмарочоса SEO». Якщо ви добре розумієте, як це працює, ви зможете перемогти будь-який алгоритм у будь-якій системі світу.

Теорія пояснює, чому DDOS може знищити будь-який сайт. 

DDOS починається з одного пінгу на сайт, потім іншого, потім іншого, потім одночасних пінгів з різних джерел, і пінги не припиняються, вони продовжують надходити і надходити, доки сервер не почне “здаватися”, а потім зруйнується.

Те ж саме з термітами. Один починає їсти деревину в будинку, потім інший, потім інший, вони приводять своїх приятелів, і днями, тижнями, місяцями і роками сидять під дошками підлоги і об’їдають, поки одного дня не завалиться.

Як зрушити гору без ресурсів? 

Зрештою, мета полягає в тому, щоб досягти точки, коли ви зможете придбати ресурси для прискорення виконання завдань.

Спочатку все зводилося до трафіку ключових слів – якщо у вас немає ресурсів, ви знайдете терміни, за якими можна оцінити без зворотних посилань або просування, і кинути частину вмісту, і тоді ви потрапите в десятку найкращих.

Якщо протягом цього терміну було 100 відвідувачів на день і ви потрапили в топ-10, ви отримаєте 1-10 відвідувачів у кращому випадку. Пам’ятайте, що це було ще в далеких 2007–2009 роках, перш ніж усі фантастичні фрагменти функцій Google почали відбивати кліки від 10 найкращих.

Тепер це ТОП-3 - “без проблем”.

Є причина, чому ми запитуємо користувачів, який обсяг трафіку Google надсилає їм щодня органічними засобами.

Ось спрощена версія щоденних рівнів органічного трафіку Google:

Усі ці рівні підлягають інтерпретації. 

У цій спрощеній версії зазвичай ми створюємо стратегію SEO. Ми знаходимо поточний рівень сайту та будуємо рівні вгорі.

На цих рівнях Google довіряє вашому сайту. Перш ніж стрибати по рівнях, ви повинні освоїти той рівень, на якому ви перебуваєте.

Google ніколи не припиняє повністю надсилати вам трафік, він просто скидає вас до мінімального рівня. Працюйте в межах цього рівня, поки не перейдете на наступний.

Що таке «Підвищення потужності».

Якщо Google пропускає вас вперед, вони дають вам додатковий “сік”, цей додатковий “сік” можна забрати. Незалежно від того, чи залежить він від потужності зворотного посилання, повноважень домену, віку домену, соціальних сигналів, фактора довіри Google, Google PageRank, вашої оцінки Pagespeed, команди Google Quality Rater, оптимізації на сторінці чи магії Voodoo – вважайте це «підвищенням потужності».

Підвищення не обов’язково триватиме вічно – ви повинні знати, що перебуваєте на прискоренні, і цього підвищення можна позбутися.

Ваша потужність без прискорення – це те, до чого ви повернетеся, якщо ви отримаєте “ляпаса” від Google.

Збільшення, як-от зворотні посилання та швидкість сторінки, може погіршити надчасово – наприклад, ви додаєте новий сценарій на весь сайт свого домену або хтось додає інше посилання на сторінку, з якої у вас є зворотне посилання. Припустимо, що фактори деградації задіяні в кожному алгоритмі – навіть у Twitter.

Як почати?

Отже, щоб дізнатися, де ви перебуваєте, подивіться на свій щоденний органічний трафік Google. Подивіться на нижню частину (вихідні) і верхню частину (дні з найбільшим обсягом) – отримайте діапазон і середнє значення.

Використовуємо просту математику, припустимо, що в гарний день за останні 3 місяці ви отримуєте 100 відвідувачів на день, у поганий день, у суботу, ви отримуєте 20.

Тому діапазон становить 20-100. Якщо підрахувати, що середня кількість відвідувачів становить 75 відвідувачів на день за останні 3 місяці, ви знаєте, що ви перебуваєте в діапазоні 50-100.

Google довіряє вашому домену достатньо, щоб надсилати до нього 20-100 відвідувачів на день – це ваша сила.

Подумайте про це зараз – якщо ви кидаєте статтю, націлену на термін, який становить 30 000 відвідувачів на день, чи ви, ймовірно, оціните свою мінімальну потужність?

Єдиний спосіб, завдяки якому Google потрапить у трійку найкращих за цей термін із 30 000, - це якщо у вас буде значний приріст потужності - посилання та якорі все ще є найважливішим фактором. Але якщо у вас немає ресурсів для покупки, або ви не знаєте, як вимагати, або не маєте навичок створення контенту, який сам по собі стане вірусним, вам не пощастило.

Але ось інша річ – якщо ви втратите ці посилання, ви отримаєте 20-100 відвідувачів на день, де ви і належите. Це те, що відбувається, коли сторінки штрафуються або посилання знецінюються.

Головне — не грати в межах рівнів, на яких ви не перебуваєте, поки ви не піднімитесь приодним чином, якщо у вас немає доступних прискорень потужності.

Пам’ятаєте, як у Південному парку діти грали у World of Warcraft і їм доводилося йти до лісу, щоб вбити цих кабанів і маленьких істот, щоб повільно поступово набирати достатньо потужності, тому що один бос вбивав усіх?

Рівні, на які ви націлюєтеся, базуються на щоденному органічному трафіку Google, але вам потрібно використовувати це число для місяця відвідувачів для ключових слів.

У нашому прикладі ми отримуємо 50-100 відвідувачів на день. Хтось скаже: «Ну, це означає, що ми можемо отримати 3000 відвідувачів на місяць».

Оскільки ви намагаєтеся подолати алгоритм, якщо ви отримуєте 50-100 відвідувачів на день, вам потрібно націлюватися на ключові слова, які отримують 50-100 відвідувачів на місяць.

Знову подумайте про це логічно: якби було можливим рейтингування за 3000 відвідувачів на місяць, Google по суті подвоїв би кількість трафіку для вас за один місяць з однієї статті (без збільшення потужності)?

Ні.

Ось чому, коли люди пропускають яруси, вони падають, тому що їхнє збільшення потужності було відібрано, вони різко падають через те, що вони не будують належного рову, розподіляючи свій органічний трафік.

Визначення свого природного рівня

Визначити свій справжній рівень можна, опублікувавши статтю і подивившись, чи потрапили ви в топ-10 за основний термін. Якщо ви націлюєтеся на 100 щомісячних пошукових термінів і потрапляєте в топ-10, це ваш рівень. Якщо ви не можете потрапити в топ-10, то це не ваш природний рівень, не підвищений потужністю.

Спробуйте термін, який отримує 20-50 відвідувачів на місяць. Якщо ви потрапили в топ-10, тоді ви знайшли свій рівень.

Якщо ви спробуєте пошуковий термін 0-10 місячних KGR і не можете потрапити в топ-10 - у вас серйозна проблема з вашим сайтом.

Тепер, очевидно, ви можете розширити свої сторінки за допомогою вбудованих сторінок, зворотних посилань, взаємозв’язків та інших цікавих речей, але ми не вважаємо, що ви ліниві або не маєте для цього ресурсів.

Є над чим подумати – якщо ви ранжуєтеся без зворотних посилань і без підвищення потужності для цих умов низького рівня, як Google може їх позбутися? 

Тепер, коли у вас є грошові сторінки, з якими ви пов’язуєте цей нижній вміст, який природним чином зростає, коли ви створюєте ці сторінки низького рівня. Ви почнете помічати, що ці грошові сторінки «природно» зростають, коли ви додаєте все більше і більше цеглинок у нижню частину своєї піраміди.

План гри з використанням техніки KGR (золотий перетин ключових слів):

  1. Визначте, де ви перебуваєте в межах органічних рівнів Google – у нашому прикладі ми збираємося використовувати 20-50 органічних відвідувачів щодня. 
  1. Виконайте дослідження ключових слів і знайдіть терміни, які генерують 0-10, 10-20 і 20-50 відвідувачів на місяцт (не щодня). Знайдіть їх 30-45. 

Використовуйте техніку золотого перетину ключових слів для термінів (І виконайте звичайне дослідження ключових слів для тих самих обсягів пошуку для використання у вмісті). Panem відвідує Fiverr і знаходить постачальників, які проводять дослідження протягом 24-36 годин. Таким чином, за 5-50 доларів США ви можете отримати від Fiverr, щоб створити до 250 термінів, які мають KGR 0,25 і менше. 

  1. Замовте або напишіть вміст самостійно для цих умов. Обов’язково використовуйте у вмісті ключове слово дослідження, що не є KGR, щоб ви могли – отримати це – надіслати посилання на ваші грошові умови та інші важливі сторінки! Взаємозв’язок здається втраченим мистецтвом, але це те, як веб-сайти новин ранжуються в пошуковій видачі.
  1. Публікуйте по одному щодня протягом 30 днів. Обов’язково зв’яжіть новий вміст зі своїми грошовими сторінками та раніше опублікованими сторінками Avalanche (BlueHat SEO). По суті, ви додаєте нові підвали в нижню частину своєї піраміди, постійно підключаючись до попередніх сторінок Avalanche - Basement SEO - тому що ви знаєте, що починали в підвалі. 

Таким чином, вам також не потрібно повертатися назад і зв’язувати старі сторінки Avalanche, якщо вони не стануть дійсно хорошими в генерації трафіку і їх потрібно використовувати для покращення грошових сторінок або категорій, тегів або інших аспектів вашого сайту. 

  1. Перш ніж публікувати нову статтю, введіть ключові слова в пошукову систему пошуку (або звичайну систему відстеження рейтингів) разом із вашим доменом. Таким чином, коли ваша стаття буде знайдена в Google, ви точно знатимете, де вона з’явилася. Використання відстеження SERP також має перевагу, оскільки ви можете бачити рейтинг інших сторінок – їх показники, сторінки домену, соціальні сигнали тощо, у 30 або 100 найкращих результатах, коли ваш домен з’явиться.

Ви почнете відчувати свій справжній природний рівень, який маєте без посилення потужності. Використовуйте будь-який засіб відстеження рейтингів, але важливо виміряти свій вміст, щоб знати, де ви потрапили в SERP.

Якщо жодна з ваших сторінок не увійде в топ-10 за 30-45 термінів після негайної публікації, у вас проблеми. Якщо ви використовуєте техніку KGR та не можете потрапити в топ-10 протягом одного з 30-45 термінів -  щось дійсно не так з вашим веб-сайтом чи технікою.

  1. Через 1 місяць ви почнете спостерігати збільшення трафіку - незалежно від віку сайту, оскільки ви використовували техніку KGR.

Якщо ваш середній органічний трафік перевищує ваш поточний рівень (більше 100 у нашому прикладі), ви можете почати додавати на наступному рівні, однак збережіть KGR та ключові слова, які знаходяться на нижчих рівнях.

Пам’ятайте, що ви будуєте рів, який має витримати перевірку часом.

Тож, проводячи дослідження KGR – якщо ви піднялися за рівнем середнього щоденного трафіку, ви шукаєте терміни, які становлять 0-10, 10-20, 20-50, а тепер 50-100.

Panem радить залишатися всередині свого рівня, поки весь трафік Avalanche не виштовхне вас з нього. Наступного місяця ви будете спостерігати поступове збільшення трафіку, оскільки ви публікуєте вміст, що містить KGR і звичайні ключові слова. Тож отримайте ще 30-45 термінів для свого календаря вмісту та повторіть. Як тільки ви отримуєте 200 відвідувачів на день, ви можете піти після 100-200 термінів, оскільки вас природно вигнали.

  1. Відкрийте свій трекер рейтингів і знайдіть сторінки, які є нижчими за топ-10 для ваших термінів KGR. Їм потрібен сік посилань, щоб потрапити в ТОП-10. Знайдіть сторінки, які входять у ТОП-10, і посилання на сторінки, які НЕ входять у ТОП-10. За словами Кайла Роуфа з PageOptimizer Pro, 3 внутрішні посилання дорівнюють одному зовнішньому посиланню. Оскільки ваші сторінки Avalanche є KGR, їм не знадобиться багато взаємозв’язків, щоб підвищити їх, і ваша природна потужність домену повинна впоратися з цим.

Інша техніка полягає в тому, щоб використовувати соціальні мережі для надсилання трафіку та коментарів у блогах, витоку трафіку та просування вашого вмісту в Інтернеті, щоб збільшити кількість сторінок. Для більшості матеріалів KGR вам не знадобиться більше 1-5 посилань, від низької до середньої потужності, сторінок, щоб підняти їх.

Тому щоразу, коли ви переглядаєте свої проекти Avalanche у своєму трекері рейтингів, шукайте сторінки з найнижчим рейтингом і отримайте посилання на них із сторінок вищого рівня, використовуючи відповідні прив’язки.

Також пам’ятайте, що ви можете посилити свій вихід за допомогою зворотних посилань (зовнішніх посилань, які ведуть на ваші сторінки) і всього іншого, але пам’ятайте, що ми використовуємо цю техніку без спеціального підвищення потужності. Збережіть зворотні посилання для грошових сторінок і важливих сторінок.

  1. Да даному етапі врешті-решт у вас можуть закінчитися терміни KGR за певного обсягу трафіку. Це нормально, оскільки ви опублікували близько 60-90 статей вмісту. Таким чином ви повинні мати хороший органічний трафік Google, який ви можете використовувати.

Пам’ятайте, що Google довіряє сторінкам, на які він уже надсилає трафік (саме тому отримання зворотних посилань із раніше опублікованих сторінок настільки популярний і найшвидший шлях до вершини результатів пошуку – матеріали для редагування ніш). Тож ви можете вийти за межі KGR і шукати пошукові терміни, які все ще мають ті самі рівні пошуку, але перевищують коефіцієнт 0,25 KGR.

Коли ви кидаєте статтю, ви повинні потрапити в топ-100, знайти відповідні сторінки з 30-90 і посилатися на нові сторінки з цих сторінок. Не забудьте використовувати сторінки, які вже отримують трафік Google.

Якщо сторінка входить у топ-3 і отримує 1 відвідувача на місяць, ця сторінка нічого не варта, а посилання з цієї сторінки марне.

  1. Після виконання цієї техніки Avalanche та вичерпання співвідношення KGR за 6 місяців до року обсяг трафіку, який ви отримали, якщо ви перемикалися на ваші сторінки меншої потужності, має продовжувати зростати, і ви повинні мати 10 000 відвідувачів на місяць. , за консервативними оцінками.

Ось математика:

30 статей на рівні 0-10 відвідувачів на місяць =~ 300 відвідувачів

30 статей на рівні 10-20 відвідувачів на місяць =~ 600 відвідувачів

30 статей на рівні 20-50 відвідувачів на місяць =~ 1500 відвідувачів

30 статей на рівні 50-100 відвідувачів на місяць =~ 3000 відвідувачів

30 статей на рівні 100-200 відвідувачів на місяць =~ 6000 відвідувачів

30 статей на рівні 200-500 відвідувачів на місяць =~ 15 000 відвідувачів​

30 артикулів за 6 місяців = 180 артикулів, що ширяються навколо KGR.

Після першого місяця ви отримаєте 0-300 відвідувачів. Після 2-го місяця ви отримаєте 300 + 600 відвідувачів з наступного рівня і так далі.

До 6 місяця, якщо все зроблено правильно, ви бачите загальну 26 400 потенційних відвідувачів – якщо, скажімо, лише 50% досягнуто через різні позиції в топ-10 або інших факторів, ви дивитесь на 13 200 відвідувачів, це ваш рів на 6 місяців.

Якщо вам надто важко дається SEO і ви не можете отримати нічого з цього - вам знадобиться вдвічі більше часу, тобто 12 місяців, щоб отримати ті самі 13 200 відвідувачів.

  1. Якщо ви публікуєте 30 статей і не можете отримати органічний трафік Google, значить, щось дійсно не так з вашим веб-сайтом або пошуковою системою на сторінці.

Переконайтеся, що ваш веб-сайт доповнений соціальними профілями - найпростіший спосіб. Переконайтеся, що у вашому вмісті є зображення. Переконайтеся, що вміст відформатовано правильно.

Деякі з основ SEO, як припускає Panem - публікація нової статті з популярними хештегами та твітом із зображенням. Ось знімок екрана з 2 твітами, який, на вашу думку, має більше залучення?

Коли ви зрозумієте, як це працює, це також означає, що, оскільки ви будуєте свою основу на основі сотень і тисяч термінів, у вас є рів, який майже непроникний. Якщо ваш основний домен не буде оштрафований, Google не позбавить вас природного трафіку, створеного вашою технікою Avalanche.

Інші наші статті


Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом