Контекстна реклама в Google ADS

Google Ads починає приносити користь з першого дня запуску. Замовити контекстну рекламу - правильне рішення, коли потрібно швидко залучити тематичний трафік на сайт. Ми працюємо з Google Ads, щоб охопити всіх користувачів, які шукають ваші товари або послуги.

КВАЛІФІКАЦІЯ, ПІДТВЕРДЖЕНА КЛІЄНТАМИ

Panem - сертифікований партнер компанії Google

Panem довіряють більше 350 клієнтів.

Ми постійно працюємо над удосконаленням, оптимізацією та масштабуванням рекламних кампаній.

Ми знаємо як розподілити бюджет максимально результативно, і як досягти цільових конверсій за оптимальною вартістю.

Нам довіряють:
Чoму ми

Понад 350 проектів

Команда професіоналів з розподілом зон відповідальності

Понад 710440 кліків з прямими переходами на сайт

більше 17 000 конверсій в місяць для всіх наших клієнтів

більше 59 006 000 показів клієнтських рекламних оголошень, банерів та відео на різноманітних платформ

Ми оперуємо сумарним бюджетом клієнтів на 2 791 174 грн в місяць

ЗАПУСК КАМПАНІЙ В GOOGLE ADS

Для початку роботи ми просимо вас заповнити бриф і надати доступ до систем аналітики і рекламних акаунтів. Якщо їх немає - Panem створить їх безкоштовно.

На етапі запуску кампанії ми збираємо і кластеризуємо семантичне ядро, створюємо тексти оголошень і малюємо банери, формуємо стратегію показів. На виході - ви отримуєте повністю налаштовану і готову до запуску кампанію.

ЕТАПИ РЕКЛАМИ В GOOGLE ADS

1
Розробка стратегії

В залежності від категорій та товарів, що просуватимуться, ми формуємо відповідний план, за яким будемо рухатись протягом першого періоду. Збір семантичного ядра та його кластеризація - це відправна точка нашої співпраці. 

2
Налаштування аналітики та цілей

Налаштування аналітики та цілей 

3
Налаштування та запуск кампанії

Формування кампаній, груп оголошень та самих креативів, написання продаючих текстів з врахуванням бренд-бука та позиціонування компанії - весь процес здійснюється нами та при необхідності погоджується стороною партнера.

4
A/B тестування кампаній і таргетингу

A/B testing - це популярний метод оптимізації рекламних кампаній, який дозволяє відсіяти найменш ефективні рішення та зосередитись лише на оптимальних. Таким чином ми зменшимо вартість конверсії, відповідно, й ваші прибутки від продажу товарів та послуг.

5
Відслідковування позицій

Аналітика - важливий етап будь-яких маркетингових заходів. На щастя, сучасні інструменти digital маркетингу дозволяють у повній мірі відслідкувати результати кожного задіяного каналу, зробити висновки про поведінку користувачів та використати ці дані у майбутніх кампаніях

6
Своєчасна та детальна звітність

Щомісячні та, за потреби, щотижневі звіти про результати кампаній - це запорука якісної комунікації між виконавцем та замовником послуг. Ми використовуємо потужні інструменти для збору інформації і трактуємо її зрозумілою мовою, тому обидві сторони процесу триматимуть руку на пульсі

УПРАВЛІННЯ РЕКЛАМНИМ АКАУНТОМ ТА ВЕДЕННЯ КАМПАНІЇ

Після налаштування та запуску кампаніями потрібно управляти, аби досягти оптимального ROI. Слідкування за витратами бюджетів, оптимізація ставок, чистка трафіку - повністю автоматично це зробити неможливо. Тому менеджментом займаються фахівці. Головне завдання - забезпечувати ефективність: аналізувати показники CTR, конверсії та ціну кліку, стежити за позиціями і конкурентами - щоб досягти оптимальну вартість ліда і підтримувати її на прийнятному рівні.

Агентство контекстної реклами приділяє велику увагу аналітиці, щоб вливати бюджет в ефективні фрази і банери і відсіювати те, що не приносить прибутку. Ми спираємося на об'єктивні дані, відстежуємо конверсії та ціну ліда по кожній фразі і майданчику. Аж до того, який текст оголошення або банер працює краще.

РРС АБО КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА?

PPC (Pay Per Click) в точному перекладі означає «оплата за клік». Звідки така назва? Все досить просто пояснюється. Уся суть в тому, що ви оплачуєте рекламу тільки в тому випадку, якщо відвідувач зацікавлюється і клікає на неї, відповідно переходить на ваш сайт. Це означає, що ви платите за трафік на свій портал.

Контекстна реклама або РРС - це один з видів реклами в просторах інтернету, який в Україні почав розвиватися не так вже й давно, зате встиг здобути чималу популярність. Цей вид реклами розміщується в основному біля результатів пошукової видачі, враховуючи деталі запитів користувача. Таким чином, людина, яка в цей момент шукає певний товар, крім результатів видачі, бачить ще й рекламу саме цієї продукції. Завдяки цьому у вас є можливість рекламувати свій товар винятково тій аудиторії, яка вже є зацікавленою.


Моделі оплати
тариф 1

від 8000 грн стартовий платіж

від 4000 грн/місяць щомісячна оплата

тариф 2

ПОГОДИННА ОПЛАТА

від 550 грн/год щомісячна оплата

ВАРТІСТЬ КОНТЕКСТНОЇ РЕКЛАМИ

Залежно від типу проекту є варіант фіксованої та погодинної оплати. Для великих проектів із багатьма напрямками реклами оптимально працювати з погодинною оплатою для забезпечення ефективної роботи по кожному напрямку.

ТИПИ РЕКЛАМИ GOOGLE ADS

РРС демонструється не тільки біля пошукової видачі, вона буває різною, тому виділяють декілька типів такої реклами.

 • Пошукова - реклама, яка виводиться на першій сторінці вгорі пошукової видачі або під її результатами. Націлена на максимально релевантних користувачів або списки зацікавлених аудиторій. Такі кампанії допомагають збільшити обсяг продажів і трафік на ваш веб-сайт, а також знаходити потенційних клієнтів.

Переваги пошукових кампаній

 1. Продажі та потенційні клієнти
  • Збільште кількість продажів в Інтернеті й реєстрацій користувачів.
  • Якщо цикл продажів вашої компанії тривалий, радимо залучати потенційних клієнтів.
 2. Легке налаштування
  • Створіть текстові оголошення та доберіть ключові слова.
  • Вам не потрібні спеціальні файли чи об’єкти.
 3. Точне націлювання: показуйте оголошення користувачам, які активно шукають ваші товари або послуги.

 

 • Медійна реклама - поширений тип реклами у вигляді банера. За рахунок дешевизни дозволяє охопити широку аудиторію різних демографічних груп. Працює на підвищення впізнаваності бренду.


 Це графічні оголошення на веб-сайтах. Така реклама візуально приваблива й дає змогу охопити користувачів, які переглядають мільйони веб-сайтів і додатків, чого не можна досягти за допомогою лише пошукових кампаній.

Переваги медійних кампаній

 1. Продажі та потенційні клієнти: збільште обсяги продажів і реєстрацій за допомогою привабливих закликів до дії.
 2. Поінформованість і обмірковування: неординарні оголошення – чудовий спосіб повідомити людям про ваш бренд або запропонувати товар.
 3. Ширше охоплення: націлюйтеся на користувачів не лише в результатах пошуку, а й на інших веб-сайтах і в додатках.
 • Ремаркетинг - передбачає повернення на сайт його колишніх відвідувачів, повторне залучення аудиторії та крос-продажі. Є ефективним інструментом роботи з зацікавленою аудиторію, шляхом нагадування про відвідуваний сайт, або залучення до дії через спеціальну актуальну пропозицію.
 • Відеореклама: відеореклама на YouTube показ рекламних відеороликів на найпопулярнішому відеохостингу Youtube та партнерських сайтах. Тенденція ефективності відеореклами стрімко зростає. 

За допомогою відеокампаній ви зможете показувати відеорекламу на YouTube та інших веб-сайтах.

Одні типи відеокампаній допомагають підвищити поінформованість про бренд, а інші – збільшити кількість конверсій і заохотити людей купувати на вашому веб-сайті.

Переваги відеокампаній

 1. Поінформованість і обмірковування: відеореклама – чудовий спосіб повідомити людям про ваш бренд або запропонувати товар.
 2. Продажі та потенційні клієнти: використовуйте підтип кампанії "Максимум конверсій", щоб налаштувати відеорекламу, орієнтовану на дії.
 3. Розширюйте охоплення: націлюйтеся на користувачів не лише в результатах пошуку, а й на YouTube.
 4. Ремаркетинг: нагадуйте про себе користувачам, які вже бачили ваші оголошення або відвідували ваш веб-сайт.


 • Торгові кампанії: інформація про товари в Google

Торгові (Шопінг) кампанії – це інформація про товари. Такі кампанії найкраще підходять продавцям, які реалізують широкий асортимент товарів. Товарні оголошення показуються в результатах пошуку й на вкладці "Google Покупки".

Власники магазинів також можуть використовувати рекламу місцевого асортименту, щоб просувати товари, які продаються у звичайних магазинах.

Переваги торгових кампаній

 1. Маркетинг у роздрібній торгівлі: просувайте свої товари за допомогою привабливої інформації про них.
 2. Продажі та потенційні клієнти: спонукайте користувачів робити покупки у вашому онлайн-магазині або зареєструватися, щоб отримувати більше інформації.
 3. Реклама магазину поблизу: показуйте оголошення з асортиментом місцевого магазину клієнтам, які перебувають поруч

 • Кампанії для додатків: реклама додатків у різних каналах

Завдяки кампаніям для додатків ви зможете розширити аудиторію та збільшити обсяг продажів у додатку.

У кампаніях цього типу дані з додатка використовуються, щоб автоматично оптимізувати показ оголошень у пошуковій мережі, Google Play, рекомендаціях Google і на YouTube, а також на мільйонах інших веб-сайтів і в безлічі додатків.

Переваги кампаній для додатків

 1. Реклама додатка: залучайте користувачів, збільшуйте кількість завантажень і реєстрацій у додатку на мобільних пристроях.
 2. Багатоканальний маркетинг: рекламуйте додаток у пошуковій і Медійній мережах, Google Play і на YouTube.
 3. Легке налаштування й керування: автоматизуйте націлювання, призначення ставок і створення оголошень, щоб отримати якнайкращі результати.
 •  Discovery кампанії - допомагають користувачеві знайти продукт або послугу, поки він серфить інтернет. Так людина відкриває для себе нові продукти, послуги, бренди, коли дивиться відео, скролить новинну стрічку, сидить в соціальних мережах, шукає певний інтернет-магазин і перевіряє пошту.


Оголошення Discovery показуються на наступних майданчиках:

- в YouTube - на головній сторінці в стрічці і блоці з рекомендаціями;

- в стрічці рекомендацій Discover в мобільному додатку пошуку Google;

- в Gmail на вкладках «Промоакції» і «Соцмережі».

Основна особливість нового формату в тому, що таргетинг орієнтований на досить «холодну» аудиторію. Це люди, які не шукають конкретний товар, але потенційно зацікавлені пробувати нове, зокрема подібні товари. Як система знаходить таких користувачів? За допомогою аналізу поведінки аудиторії на YouTube, КМС, Google Play Market. Таким чином, таргетинг Discovery Ads - це якийсь симбіоз інтересів користувачів і їх поведінкової історії на різних майданчиках Google.

 • Локаційна реклама: Місцеві кампанії, реклама філій у різних каналах

За допомогою місцевих кампаній ви можете спонукати людей відвідувати ваші звичайні магазини й заклади.


Автоматично оптимізовані оголошення показуватимуться в пошуковій і Медійній мережах, а також на Картах Google та YouTube.

Переваги місцевих кампаній

 1. Особисті продажі в магазині: рекламуйте асортимент товарів за допомогою оголошень в Інтернеті та спонукайте покупців відвідати ваші звичайні магазини.
 2. Реклама пропозицій і заходів: розповідайте про заходи в магазині та місцеві рекламні акції.
 3. Докладна інформація про місцеположення: допоможіть людям дістатися до вашого закладу, указавши його адресу та години роботи.
 4. Багатоканальний маркетинг: показуйте оголошення в пошуковій і Медійній мережах, а також на Картах Google та YouTube за допомогою всього однієї кампанії.
 •  Розумні кампанії: автоматизація рекламних кампаній

Розумні кампанії – це найпростіший спосіб автоматизувати кампанії та почати показ оголошень.

Введіть інформацію про компанію та створіть кілька оголошень, а Google забезпечує оптимальне націлювання, щоб заощадити ваш час і кошти.

Переваги розумних кампаній

 1. Продажі та потенційні клієнти: збільште кількість реєстрацій користувачів і продажів своїх товарів чи послуг.
 2. Легке налаштування: введіть інформацію про компанію та створіть кілька оголошень, а ми автоматизуємо рекламну кампанію.
 3. Розширена оптимізація: Google оптимізує ваші оголошення та їх націлювання.

Нам довіряють
Роман Боднар

засновник компанії La П'єц

Ми починали співпрацю з одного сайту у Львові, а тепер у нас мережа по Україні. І з професійною командою Panem ми успішно масштабуємо наше seo-просування на всі регіони, де представлений наш бізнес. Дякую за ефективну співпрацю. Далі - більше!
Lily Smirnova

Marketing Director, CoreValue

Panem є постійним партнером, який займається питаннями SEO, PPC та контент-маркетингу. Вони зосереджені на покращенні рейтингу сайту в Google та збільшення трафіку шляхом перегляду ключових слів, побудови посилального профілю і втілення веб-розробок.
Dmytro Lazarchuk

CMO Relokia

Panem є нашим SEO-другом більше 3-х років. За час співпраці ми досягли значного прогресу у просуванні наших товарів та послуг. Команда орієнтована на результат, і, на відміну від інших SEO-компаній, вони завжди на стороні клієнта. Я наполегливо рекомендую Panem як надійного та ефективного партнера в галузі оптимізації та просування сайтів для пошукових систем.
OLEH SLOBODYANNYK

CEO Visengine

Команда Panem дійсно професіональна і завжди орієнтована на результат. Нас вразив глибокий аналіз ринку до старту кампаній. Завдяки ручному підходу команда Panem дала навіть кращі результати, ніж очікувалося.
Роман Боднар

засновник компанії La П'єц

Ми починали співпрацю з одного сайту у Львові, а тепер у нас мережа по Україні. І з професійною командою Panem ми успішно масштабуємо наше seo-просування на всі регіони, де представлений наш бізнес. Дякую за ефективну співпрацю. Далі - більше!
Lily Smirnova

Marketing Director, CoreValue

Panem є постійним партнером, який займається питаннями SEO, PPC та контент-маркетингу. Вони зосереджені на покращенні рейтингу сайту в Google та збільшення трафіку шляхом перегляду ключових слів, побудови посилального профілю і втілення веб-розробок.
Dmytro Lazarchuk

CMO Relokia

Panem є нашим SEO-другом більше 3-х років. За час співпраці ми досягли значного прогресу у просуванні наших товарів та послуг. Команда орієнтована на результат, і, на відміну від інших SEO-компаній, вони завжди на стороні клієнта. Я наполегливо рекомендую Panem як надійного та ефективного партнера в галузі оптимізації та просування сайтів для пошукових систем.
OLEH SLOBODYANNYK

CEO Visengine

Команда Panem дійсно професіональна і завжди орієнтована на результат. Нас вразив глибокий аналіз ринку до старту кампаній. Завдяки ручному підходу команда Panem дала навіть кращі результати, ніж очікувалося.

Індустрії

Інтернет-магазин

Нерухомість

Освітні платформи

IT-компанії

Медицина і бюті

HORECA

зАПОВНІТЬ ФОРМУ ДЛЯ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Впевнено бажаєте вже зараз збільшити продажі?

Шукаєте нові додаткові інструменти, котрі допомогли б заманити на ваш сайт відвідувачів, які вже є потенційними клієнтами? Контекстна реклама AdWords або РРС здатна справитись з такими завданнями. Вона зуміє залучити на сайт аудиторію, небайдужу саме до тих продуктів та послуг, які є у вашому арсеналі і які ви запросто можете їм запропонувати. Тому якщо ви ще не перевірили, наскільки ефективним буде для вас такий інструмент, то зараз саме час ближче познайомитися з ним та його особливостями.

Чим ми будемо вам корисні?

 Команда Panem з радістю допоможе вам:

 • Зробити нову рекламну кампанію;
 • Провести реструктуризацію вже діючої рекламної компанії;
 • Створити та виміряти ремаркетинг компанії;
 • Зорієнтуватися і залучити аудиторію саме тієї вікової категорії, статі, місця проживання, яка вам необхідна.
Отримати прогноз та план на 6 місяців
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом
Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом