КОНТЕКСТНА РЕКЛАМА В GOOGLE ADS

Google Ads починає приносити користь з першого дня запуску. Замовити контекстну рекламу - правильне рішення, коли потрібно швидко залучити тематичний трафік на сайт. Ми працюємо з Google Ads, щоб охопити всіх користувачів, які шукають ваші товари або послуги.

Panem - сертифікований партнер компанії Google

google-partner


Panem довіряють більше 250 клієнтів.

Ми постійно працюємо над вдосконаленням, оптимізацією та масштабуванням рекламних кампаній. 

Ми знаємо як розподілити бюджет максимально результативно, і як досягнути цільових конверсій за оптимальною вартістю.

Наші результати: 

- більше 17 000 конверсій в місяць для всіх наших клієнтів

- більше 55 000 000 показів клієнтських рекламних оголошень, банерів та відео на різноманітних платформ

 - близько 500 000 кліків з прямими переходами на сайт 

                                                                                 

Ми оперуємо сумарним бюджетом клієнтів на 1 205 500 в місяць.

   Довіряйте професіоналам з досвідом.Запуск кампаній
 в Google Ads

Для початку роботи ми попросимо вас заповнити бриф і надати доступ до систем аналітики і рекламних акаунтів. Якщо їх немає - Panem створить їх безкоштовно.

На етапі запуску кампанії ми збираємо і кластеризуємо семантичне ядро, створюємо тексти оголошень і малюємо банери, формуємо стратегію показів. На виході - ви отримуєте повністю налаштовану і готову до запуску кампанію.Управління рекламним акаунтом та ведення кампанії

Після налаштування та запуску кампаніями потрібно управляти, аби досягнути оптимального ROI. Слідкування за витратами бюджетів, оптимізація ставок, чистка трафіку -  повністю автоматично це зробити неможливо. Тому менеджментом займаються фахівці. Головне завдання - забезпечувати ефективність: аналізувати показники CTR, конверсії та ціну кліку, стежити за позиціями і конкурентами - щоб досягти оптимальну вартість ліда і підтримувати її на прийнятному рівні.

Агентство контекстної реклами приділяє велику увагу аналітиці, щоб вливати бюджет в ефективні фрази і банери і відсіювати те, що не приносить прибутку. Ми опираємося на об'єктивні дані, відстежуємо конверсії та ціну ліда по кожній фразі і майданчику. Аж до того, який текст оголошення або банер працює краще.

 Етапи реклами в Google Ads

1. Розробка стратегії.

В залежності від категорій та товарів, що просуватимуться, ми формуємо відповідний план, за яким будемо рухатись протягом першого періоду. Збір семантичного ядра та його кластеризація - це відправна точка нашої співпраці.

2. Налаштування та запуск кампанії.

Формування кампаній, груп оголошень та самих креативів, написання продаючих текстів з врахуванням бренд-бука та позиціонування компанії - весь процес здійснюється нами та при необхідності погоджується стороною партнера.

3. A/B тестування кампаній і таргетингу.

A/B testing - це популярний метод оптимізації рекламних кампаній, який дозволяє відсіяти найменш ефективні рішення та зосередитись лише на оптимальних. Таким чином ми зменшимо вартість конверсії, відповідно, й ваші прибутки від продажу товарів та послуг.

4. Відслідковуємо ефективність.

Аналітика - важливий етап будь-яких маркетингових заходів. На щастя, сучасні інструменти gidital маркетингу дозволяють у повній мірі відслідкувати результати кожного задіяного каналу, зробити висновки про поведінку користувачів та використати ці дані у майбутніх кампаніях.

5. Своєчасна та детальна звітність.

Щомісячні та, за потреби, щотижневі звіти про результати кампаній - це запорука якісної комунікації між виконавцем та замовником послуг. Ми використовуємо потужні інструменти для збору інформації і трактуємо її зрозумілою мовою, тому обидві сторони процесу триматимуть руку на пульсі.

Вартість контекстної реклами

Налаштування та запуск - від 5000 грн одноразово.
Ведення - від 2500 грн щомісячно.
Терміни і ціна послуг з налаштування залежать від обсягу робіт: кількості категорій для реклами і рекламованих сторінок, розміру семантичного ядра і індивідуальних особливостей проекту.

На вартість ведення впливає кількість оголошень, щомісячний бюджет і необхідність проведення додаткових робіт (наприклад - кастомне налаштування аналітики).
Наше завдання - максимально ефективно налаштовувати контекстну рекламу для високого ROI.

 


Впевнено бажаєте вже зараз збільшити продажі?

Шукаєте нові додаткові інструменти, котрі допомогли б заманити на ваш сайт відвідувачів, які вже є потенційними клієнтами? Контекстна реклама AdWords або РРС здатна справитись з такими завданнями. Вона зуміє залучити на сайт аудиторію, небайдужу саме до тих продуктів та послуг, які є у вашому арсеналі і які ви запросто можете їм запропонувати. Тому якщо ви ще не перевірили, наскільки ефективним буде для вас такий інструмент, то зараз саме час ближче познайомитися з ним та його особливостями

Переваги
Додаткові послуги

Основний пакет SEO-послуг може принести неабиякий результат. Проте, окрім цього, ми надаємо додаткову допомогу, яка покращить результати ваших маркетингових активностей:

SEO аудит

Крім традиційних заходів, ми також пропонуємо глибокий SEO аудит сайту, який допоможе визначити, що обмежує ефективність вашої роботи на всіх платформах пошукових систем.


Репутаційний менеджмент

Ми маємо доступ до бази перевірених джерел, які використовуємо у власних SEO-стратегіях. На них ви можете розмістити посилання на ваш сайт. Таким чином, кожна пошукова система вважатиме ваш сайт більш достовірним джерелом на покращить позиції.


Контентна стратегія

Ми допоможемо розробити та втілити функціональну контент-стратегію, яка підвищить вашу SEO-ефективність. Усі наші тексти добре написані, привабливі, а головне - базуються на достовірній інформації.


Перевірка контенту

Ми оцінемо ваш поточний контент і проаналізуємо, як його можна покращити з точки зору SEO. Наша команда буде оновлювати, виправляти та переписувати частини наявного контенту, адаптовуючи його до вимог пошуковиків.

Нам довіряють
Lily Smirnova

Marketing Director, CoreValue

Panem є постійним партнером, який займається питаннями SEO, PPC та контент-маркетингу. Вони зосереджені на покращенні рейтингу сайту в Google та збільшення трафіку шляхом перегляду ключових слів, побудови посилального профілю і втілення веб-розробок.
Dmytro Lazarchuk

CMO Relokia

Panem є нашим SEO-другом більше 3-х років. За час співпраці ми досягли значного прогресу у просуванні наших товарів та послуг. Команда орієнтована на результат, і, на відміну від інших SEO-компаній, вони завжди на стороні клієнта. Я наполегливо рекомендую Panem як надійного та ефективного партнера в галузі оптимізації та просування сайтів для пошукових систем.
OLEH SLOBODYANNYK

CEO Visengine

Команда Panem дійсно професіональна і завжди орієнтована на результат. Нас вразив глибокий аналіз ринку до старту кампаній. Завдяки ручному підходу команда Panem дала навіть кращі результати, ніж очікувалося.
Lily Smirnova

Marketing Director, CoreValue

Panem є постійним партнером, який займається питаннями SEO, PPC та контент-маркетингу. Вони зосереджені на покращенні рейтингу сайту в Google та збільшення трафіку шляхом перегляду ключових слів, побудови посилального профілю і втілення веб-розробок.
Dmytro Lazarchuk

CMO Relokia

Panem є нашим SEO-другом більше 3-х років. За час співпраці ми досягли значного прогресу у просуванні наших товарів та послуг. Команда орієнтована на результат, і, на відміну від інших SEO-компаній, вони завжди на стороні клієнта. Я наполегливо рекомендую Panem як надійного та ефективного партнера в галузі оптимізації та просування сайтів для пошукових систем.
OLEH SLOBODYANNYK

CEO Visengine

Команда Panem дійсно професіональна і завжди орієнтована на результат. Нас вразив глибокий аналіз ринку до старту кампаній. Завдяки ручному підходу команда Panem дала навіть кращі результати, ніж очікувалося.

РРС або контекстна реклама?


PPC (Pay Per Click) в точному перекладі означає «оплата за клік». Звідки така назва? Все досить просто пояснюється. Уся суть в тому, що ви оплачуєте рекламу тільки в тому випадку, якщо відвідувач зацікавлюється і клікає на неї, відповідно переходить на ваш сайт. Це означає, що ви платите за трафік на свій портал.

Контекстна реклама або РРС - це один з видів реклами в просторах інтернету, який в Україні почав розвиватися не так вже й давно, зате встиг здобути чималу популярність. Цей вид реклами розміщується в основному біля результатів пошукової видачі, враховуючи деталі запитів користувача. Таким чином, людина, яка в цей момент шукає певний товар, крім результатів видачі, бачить ще й рекламу саме цієї продукції. Завдяки цьому у вас є можливість рекламувати свій товар винятково тій аудиторії, яка вже є зацікавленою.
Типи реклами Google Ads

 

РРС демонструється не тільки біля пошукової видачі, вона буває різною, тому виділяють декілька типів такої реклами.

 • Пошукова - реклама, яка виводиться на першій сторінці вгорі пошукової видачі або під її результатами. Націлена на максимально релевантних користувачів або списки зацікавлених аудиторій.

 • Медійна реклама - поширений тип реклами у вигляді банера. За рахунок дешевизни дозволяє охопити широку аудиторію різних демографічних груп. Працює на підвищення впізнаваності бренду.

 • Ремаркетинг - передбачає повернення на сайт його колишніх відвідувачів, повторне залучення аудиторії та крос-продажі.

 • Відеореклама - показ рекламних відеороликів на найпопулярнішому відеохостингу Youtube та партнерських сайтах.

 • Торгова (shopping) реклама - це блок, що виводиться над результатами пошукової видачі чи поруч з нею.

 • Gmail - реклама в найпопулярнішому поштовому менеджері дозволяє взаємодіяти із вже існуючою базою поштових скриньок, знайти нові зацікавлені аудиторії чи націлитись на тих, хто на вашу думку є потенційним клієнтом.

 • SMART-кампанії -машинне навчання Google вибудовує найефективнішу стратегію показу, що передбачає автоматичний пошук ключових запитів та площадок для бізнесу.

Leave A Message
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом

Чим ми будемо вам корисні?

 

Команда Panem з радістю допоможе вам:

 • Зробити нову рекламну кампанію;
 • Провести реструктуризацію вже діючої рекламної компанії;
 • Створити та виміряти ремаркетинг компанії;
 • Зорієнтуватися і залучити аудиторію саме тієї вікової категорії, статі, місця проживання, яка вам необхідна.
Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом