PANEM НА LVIV ICAMP 2016

Майже чотири сотні учасників і три десятки доповідачів – це сьомий Lviv iCamp – конференція про IT-маркетинг, де найкрутіші спікери говорять про просування бізнесу в інтернеті та рекламу.

Цього року у конференц-залах Lviv iCamp лунали доповіді у чотирьох потоках. CEO інтернет-агенції Panem Павло Лисий говорив про експерименти з On Page факторами SEO у секції “Акули маркетингу”.

On Page фактори зручно поділити на контентні і технічні. І якщо з технічними все більш-менш зрозуміло – що додати, як враховувати і чим вимірювати, – контентні фактори є складнішою темою.

Ми всі знаємо, що таке якісний контент, тільки ми його не хочемо робити” – зазначив Павло, перш ніж  почати говорити про критерії якості тексту. Цінність LSI-ключів у тексті сторінок, пошук та генерація LSI-ключів для сторінки, критерії релевантності контенту та способи оптимізації вже існуючого тексту – слухачі отримали відповіді на кожне з цих питань.

Для аналізу впливу On Page факторів на позиції в Google команда Panem провела експеримент. Ми створили п’ять тестових сайтів з тематикою “Полювання на мамонтів” із різними ступенями внутрішньої і зовнішньої оптимізації. І що з того вийшло?

Всі сайти вийшли в ТОП-20 за запитом “полювання на мамонтів”. Але лише тестовий сайт з релевантним справжнім контентом і LSI присутній у видачі за спорідненими та схожими запитами. Висновки з цього зробити дуже просто, а презентацію доповіді повністю можна подивитись тут.

Команда Panem дякує організаторам Lviv iCamp 2016 за можливості, досвід і гарний настрій.

Інші наші статті


Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом