Panem внесено до списку провідних постачальників B2B послуг в Україні на 2022 рік

Clutch вніс Panem до списку провідних постачальників B2B послуг в Україні на 2022 рік

Panem пропонує інноваційні маркетингові рішення для розвитку вашого бренду. Наш вагомий досвід в маркетингу допомагає компанії розробляти індивідуальні стратегії для клієнтів на основі їхніх унікальних бізнес-потреб.

Ми використовуємо SEO на основі даних, побудову посилань, предиктивну аналітику та інноваційні підходи збору та кластеризації семантики для досягнення найкращих з можливих результатів. Завдяки довірі клієнтів ми входимо в топ-3 компаній в Україні за версією Clutch.

З гордістю ділимося ще одним досягненням нашої команди - у дослідницькому списку Clutch за 2022 рік Panem була відзначена як одна з провідних B2B-фірм в SEO-індустрії України, посівши 2 місце серед численних компаній у цій категорії. Для довідки, Clutch - це платформа рейтингів та оглядів B2B, що базується у Вашингтоні, округ Колумбія. Вони оцінюють компанії, які надають технологічні послуги та рішення, на основі якості роботи, ідейного лідерства та відгуків клієнтів.

Нагородами Clutch Leader Awards відзначаються найефективніші B2B компанії в різних галузях, за фокусом послуг та місцезнаходженням. Компанії повинні продемонструвати надзвичайно високий рівень здатності надавати клієнтам послуги високого рівня, щоб мати змогу отримати нагороду Clutch Leader Award. Отримати цю нагороду - неабияке досягнення, і ми цінуємо це визнання.

"Ми високо цінуємо лояльність та довіру наших клієнтів у ці важкі часи. Довіряючи нам свій інтернет-маркетинг, вони підтримують не тільки наше агентство, а й економіку України". - Павло Лисий, технічний директор Panem

"Panem - чудовий приклад того, наскільки продуктивними є українці, навіть у воєнний час. Ми завжди намагаємося досягати найкращих результатів, незважаючи на обставини". - Тарас Василишин, операційний директор Panem

Задоволення клієнтів є одним з головних критеріїв успіху для нас, тому ми нічого не любимо так сильно, як отримувати такі чудові відгуки на нашому профілі в Clutch. Ось що вони говорять про роботу з нами.

"З ними було легко спілкуватися, менеджер і PPC-спеціаліст завжди були готові відповісти на наші запитання і пояснити складні речі про Google Ads простими словами". - CMO, Symphony Solutions, Валентина Синенька

Зв'яжіться з нами, щоб дізнатися більше про наші послуги та про те, як ми можемо допомогти вам у вирішенні будь-яких проблем.

Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом