Пандемія переконала всіх у перевагах життя у приватному будинку на противагу життю в квартирі. Сьогодні про те, як ми використали ситуацію для реклами котеджів.

З початком пандемії,  перші 3-ри місяці нам усім довелось сидіти по замкнутих домівках і проводити 24 години вдома у своїх чотирьох стінах. Саме в цей час усі жителі квартир почали максимально задумуватись над перевагами помешкання за містом, приватного будинку та особистої території, де проводити дні ізоляції було б значно комфортніше та веселіше.

Згідно з статистикою даних, у системі Google кількість пошукових запитів типу “купити будинок”, “дім за містом”, “ціни на котеджі” загалом по всій Україні збільшилась у 2 рази протягом місяця ( із 50 000 до 100 000).

Саме в цей час до нас звернувся клієнт, який займається продажем будинків у котеджному містечку біля Львова. Фішка комплексу - недалеко від міста, екологічна зона, власна парковка та приватна територія, розвинута інфраструктура та природній лісопарк поруч.

Ми вирішили експериментально спробувати використати сплеск попиту на приватне житло, і побудувати навколо цього стратегію реклами.

  • Брендинг та впізнаваність.

Компанія нашого клієнта ще молода, про неї мало хто чув, тому ми вирішили зробити акцент на приріст брендового трафіку. У сфері нерухомості впізнаваність бренду - важливий показник, так як ризики високі і люди з недовірою ставляться до забудовника, про якого раніше не чули. У період пандемії цієї недовіри ще більше.

Нарощувати трафік вирішили за рахунок медійної реклами.

На цьому етапі було максимально важливо повідомити потенційних клієнтів про

наші котеджі і створити ефект впізнаваності.

Розділяємо на 4 групи оголошень: Аудиторії (котеджі), Аудиторії (Квартири),

Зацікавлені аудиторії ( хто може зацікавитись покупкою) та Будівельні портали.

 В результаті вдалось за весь час реклами, при витратах сумарно 2770 грн зафіксувати 812 ефективних конверсій, при середній вартості конверсії - 3,41 грн.

Наступний крок - Ремаркетинг (доганяємо і конвертуємо).

Наздоганяємо аудиторію і конвертуємо її в заявки на перегляд ділянки - якщо людина з декількох джерел буде отримувати інформацію про бренд, вона буде ставитися до нього лояльніше і з більшою ймовірністю залишить заявку на сайті. Цього ми домоглися через пошукові та ремаркетингові рекламні кампанії.

  • Присутність у пошуковій видачі

Після того як ми підвищили впізнаваність бренду і збільшили кількість брендових запитів, ми перейшли до налаштування пошукових рекламних кампаній, які показуються потенційним клієнтам у відповідь на такі запити як “купити котедж”, “житло за містом”, “будинок біля Львова”.

В текстах оголошень передусім робили акцент на власне житло і його переваги

(посилання на емпіричний досвід).

Важливий акцент - розширення до оголошень. Додаткові посилання створили з розділенням на різні типи котеджів, які ми пропонуємо (окремі, персональні, спарені).

Завдяки тому, що в оголошення ми виокремили  інформацію про розташування нерухомості (зв’язали акаунт Google Ads та Google My Business), користувачі, яким потрібна була ділянка в іншій стороні від нашої, не склікували бюджет.

Щоб отримати більше конверсійних ключів, розширили семантику, доповнивши її гарячим попитом - ключами з високою ймовірністю конверсій, наприклад, “купити котедж біля Львова”, “купити котедж за містом” і спорідненими до них запитами.

Усі ключові фрази використовували у точній відповідності та з використанням модифікатора. Широка відповідність привела б багато нецільового і неефективного трафіку. Тестове використання фразової відповідності у даній кампанії показали підвищені ціни за клік.

Це дозволило нам націлити рекламу на більш зацікавлені аудиторії, так як сайт відвідали ті, хто вже зацікавлений у покупці котеджу, причому за критеріями, які відповідають пропозиціям нашого клієнта.

  • Оптимізація реклами

Після 1-ого місяця роботи реклами, щоб отримати зниження CPA, ми проаналізували поточні запити - знайшли і відсіяли дорогі, але малоефективні, а також перевірили коригування ставок та тестування стратегії показів.

CPA-аналіз ключових слів допоміг нам виявити і виключити з семантичного ядра ті запити, за якими середній CPA був високим - понад 3 000 - або по яким не було конверсій. Це дозволило нам перерозподілити бюджет: направити його на ключі з оптимальним CPA, які приносять більше заявок. Завдяки цьому ми знизили середні витрати, але зберегли кількість транзакцій.



Протестували стратегії показів

Для тестування ми обрали найбільш ефективні стратегії показів в кожній рекламній кампанії і порівняли їх, провівши А / Б тести.

В момент запуску використали - “Максимальну кількість кліків”. Коли кампанія набрала обертів і отримувала стабільні щоденні конверсії (через 2-3 тижні) - перевели на навчання по стратегії “Максимум конверсій”. І коли кампанія вже стабільно та ефективно працювала - закріпили СРА.

 На даний момент маємо наступні показники по рекламі:

Пошукова (україномовна) - вартість конверсії 198 грн, медійна реклама - 14,80 грн.



PANEM не боїться змін, використовує нестандартні ходи і оперативно реагує на всі зміни. Незважаючи на умови пандемії, нам вдалося вибрати вірну стратегію, оптимізувати витрати і знизити вартість заявки. Завдяки цьому ми отримали багато цільових заявок і запланували роботу нашого клієнта на кілька тижнів вперед. 

Інші наші статті


Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом