Розробка макетів та ідеї зовнішньої реклами

Зовнішня реклама відіграє велику роль у впізнаваності бренду, його ідентифікації. Це жива навігаційна реклама, завдяки якій споживачу легше знайти місце знаходження закладу. Важливо створити дизайн, який не завантажить інформаційне середовище, але й водночас приверне увагу потенційного клієнта.

1. Створення сітілайтів та банерів для мережі медичних центрів «Родина». Використано фірмові кольори та ілюстрації для впізнаваності бренду, водночас дизайн є мінімалістичним, для легкості сприйняття.

2. Пропозиція зовнішньої реклами для салону краси «Колібрі». Варіант виносної вивіски, настінного лайт-дизайну та фірмового дизайну скляних поверхонь. Ідея полягає у створенні вишуканої мінімалістичної айдентики, яка поєднує металік та глянцеве покриття.

3. Пропозиція зовнішньої реклами для рекрутингової компанії «Без кордонів». Для привернення уваги створено динамічний та яскравий дизайн, який надихає на активні дії. Важливим є створення у глядача відчуття легкості, духу авантюризму, який відкидає страх пошуку роботи закордоном. Дизайн обережно поєднується із інформаційним середовищем міста.

4. Зовнішня реклама для стоматологічної клініки «Bioclinic». Кольори холодних відтінків асоціюються з чистотою та охайністю, тому використання таких кольорів є принциповим для нашого дизайну. Головне завдання - викликати довіру клієнта. Концепція дизайну чудово вписується у будь-яке інформаційне середовище.

Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом