Запуск та покрокова оптимізація реклами для інноваційної SaaS платформи

Very Good Security (VGS) - інноваційна SaaS платформа, лідер у сфері безпеки даних, що допомагає компаніям збирати, безпечно зберігати та проводити операції над чутливими даними, без ризиків та додаткової відповідальності за ці дані.

Завдання: побудова стратегії, налаштування і запуск реклами Google Ads для напрямків PCI Compliance and Tokenization solution на американський ринок. Оптимізація та масштабування кампаній. Пошук нових напрямків залучення клієнтів.

Труднощі: Процес запуску розпочали в час першого світового локдауну пов’язаного із коронавірусом, кінець квітня 2020. В цей час, велика частина компаній або тимчасово припинила свою діяльність, або звела її практично до мінімуму.

Виникало питання - чи запрацює зараз наша реклама, чи буде сегмент послуги зараз затребуваним та рентабельним.

Процес: Збір семантики, аналіз конкурентів, сегментування напрямків зацікавлених аудиторій.

Покрокові процеси запуску та роботи над рекламою:

1. Збір первинної семантики. Аналіз ключових слів, групування у спільні кластери.

2. Аналіз конкурентів. За допомогою сервісу SpyFu провели аналіз конкурентів на ринку США, які рекламують послуги PCI, порівняли їх місячні витрати на рекламу, формат подачі текстів оголошень та основу семантичного ядра.

Перевірили дані по рекламі кожної із цих кампаній. Порівняли їх дані по рекламі, проаналізували переваги та недоліки, взяли деякі нові додаткові ключові запити для доповнення власного сформованого списку семантики.

3. Запуск пошукової реклами. Створили нову кампанію. Таргет - США та Канада. (дані країни були вибрані на основі аналізу профайлів конкурентів). Стартова стратегія призначення ставок - Максимальна кількість кліків. Усі ключові слова загрузили строго у точній відповідності. Зібрали персоналізовану підбірку списків мінус-слів, перехрестили їх між групами оголошень. Після перших трьох місяців роботи провели глибинний аналіз отриманих результатів та ефективності:

Кампанія запрацювала, але досить довгий час перебувала у стадії навчання коливань трафіку;

- Проаналізували досягнуті Цілі в розрізі кожної групи оголошень, середню вартість та шляхи атрибуції.

Рішення оптимізації: 

- поставили на паузу групи оголошень, які за весь час мали покази в гугл видачі, отримували кліки, але не ініціювали жодної конверсії;

- проаналізували активні групи оголошень на рівні кожної групи - оголошення, які за весь час були неефективні, і які мали низький показник CTR - вимкнули. Прописали нові, спеціалізовані тексти, орієнтовані на зацікавлену аудиторію, зробили додатковий акцент на адаптивні пошукові оголошення (як показує практика - дуже часто саме вони отримують високі показники ефективності, нижчі вартості кліків та ефективні конверсії);

- формат призначення ставок перевели на Інтелектуальні стратегії (Максимальна кількість конверсій та СРА почергово);

- отримали додатково від системи Google Moderating автоматичне активування додаткових оголошень із тестами спеціально сформованих системою (ця функція поки що працює як бета-тестування і пропонується для акаунтів Google Ads USA).

Порівняли результати знову через 3 місяці після внесення змін та постійної роботи над оптимізацією реклами:

- реклама працювала ефективно, конверсії отримували постійно та цільово.

- розширили показ реклами: окрім США та Канади, додали ще Австралію та Великобританію;

- на даний момент готуємо уже 3-ій підхід перегрузки компанії - складаємо нові тексти оголошень та додаткові розширення до оголошень.

  1.  Відпрацювавши механіки побудови реклами даного сегменту, підготували та запустили окрему пошукову рекламу на окремий напрям послуг Tokenization solution - Територія показу - США, виключили показ у країнах Азії, Європи та Канаду. Ключові слова сегментували за ефективністю та важливістю. Текстові та адаптивні оголошення копірайтер прописав під кожну окрему групу оголошень.

За перший місяць  роботи на навчання кампанії отримали 14 конверсій по середній вартості 83$, та при вартості кліку - 9,88 $.

  1. Для збільшення охоплення аудиторій та приведення додаткових лідів запустили 2 медійні кампанії - окремо по PCI, окремо - Tokenization. В кожній із них створили окремі групи оголошень, націлені на зацікавлені аудиторії, на аудиторії за намірами, на список Marketplaces, і особливо цікаво - окремо на списки аудиторій конкурентів та групу для показу на мобільних додатках.  Спеціально проаналізували ринок США та зібрали перелік найбільш популярних мобільних додатків. Використали їх для показу наших банерів.

У кожній групі використовували окремі персоналізовано створені Адаптивні медійні оголошення.

 

Результат: успішні конверсії уже протягом перших 30 днів з моменту запуску показу реклами на сайтах партнерах-гугла:

  1. Медійний ремаркетинг. Одразу після запуску всіх вищеописаних кампаній у Google Analytics були створені аудиторії колишніх відвідувачів сайту. Як тільки вони досягли достатнього об’єму - у акаунті Google Ads налаштували та запустили Ремаркетинг. Націлили на відвідувачів безпосередньо у США і виключили показ у країнах, які перебувають поза вказаною територією. Стратегія призначення ставок - Максимальна кількість кліків. 

Через 2 місяці роботи ремаркетингу експериментально створили, на основі активної та успішно працюючої групи оголошень tokenization audience, нову - look-a-like tokenization audience (аудиторію подібну на нашу). За перші 2 тижні роботи отримали з неї 5 цільових конверсій.

  1. З часом виникла потреба запустити брендову пошукову рекламу для забезпечення стабільної видачі сайту в топі видачі гугл системи. Після проходження стадії навчання та збору достатньої кількості відвідувачів сайту, об’єднали їх у окрему аудиторію та націлили на них окрему кампанію - Discovery-Remarketing (показ оголошень у форматі каруселі на площадках Youtube, Gmail та пошуковій стрічці новин.

Поки вона лише у стадії тестування та спостереження, але за 1-ий тиждень роботи маємо уже 2 зафіксовані конверсії.

Підсумок: Very Good Security - масштабна та прогресивна компанія, яка цього року почала активно розвивати продажі на європейський ринок. Завжди в тренді всіх інновацій та тенденцій ринку.

Із нашої сторони можемо стверджувати:

- запускати рекламні кампанії навіть під час COVID lockdown можливо і це може приносити хороші результати;

- постійна оптимізація реклами, реагування на коливання показників, тестування креативів та різних типів оголошень дозволяє досягнути високих та цільових показників;

- експерименти із новими форматами та стратегіями, моніторинг поведінки та реклами  конкурентів, дозволяє завжди бути на крок попереду охопити максимально цільову аудиторію.

Інші наші кейси


Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом