Розробка логотипу

Логотип - символ чи текст, який представляє компанію. Грамотне створення якісного логотипу - перший крок до естетичного бренду. Важливо підібрати лого під настрій компанії, її ідею, створити асоціацію у споживача та закарбувати лого у його пам'яті.

1. Створення логотипу для салону краси «Kolibri”. Ідея полягає у поєднанні силуету птаха та ножиць. Кольори підібрані за проханням клієнта, шрифт відповідає формам логотипу.


2. Розробка логотипу для інтернет-провайдера «Gaziknet”.

Важливо створити лого у розгорнутому та округленому варіанті, який можна використовувати на дрібній продукції бренду. Кольори обрані за асоціаціями споживача - холодні відтінки зеленого та сірого асоціюються з всесвітом Meta.
Буква «G» також зручно інтерпритується у паттерн.


3. Створення логотипу для мережі дитячих магазинів «Monako». Головний колір - яскраво-оранжевий, який привертає увагу дітей. Лого мінімалістичне з додатковими елементами для створення грайливо-легкого дитячого настрою.


4. Розробка логотипу для готельно-ресторанного комплексу «River park». Важливо підкреслити статусність бренду, тому обрано поєднання чорного з білим та золотим металіком. У лого «закодований» відбиток пальця, який натякає на історію бренду, його унікальність. Шрифт підібрано до легких пластичних ліній логотипу.

5. «Bioclinic» - мережа стоматологічних центрів. Важливо викликати довіру у потенційного клієнта, тому обрано відтінки синього та сірого у поєднанні з білим. Таке поєднання асоціюється з чистотою та охайністю.


6. «Без кордонів» - компанія, яка займається рекрутингом у Чехії. Кінь символізує волю та легкість. Завдяки виразності силуету його легко буде вирізнити серед лого інших компаній. Домінуючий колір - червоний, який є динамічним та яскравим сигналом, закликає до змін, сміливих кроків. У цьому випадку це пошук нової роботи.

Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом