Як збільшити кількість відвідувачів магазину диванів за допомогою локальних кампаній. Кейс

У даному кейсі розповімо, як просували офлайн-магазин преміум-меблів, які інструменти використали та яких результатів досягли.

Клієнт

Wowin - дизайнерські меблі в скандинавському стилі, спроектовані та виготовлені в Україні, на ринку з 1997 року. Уже завоювали свою прихильність серед аудиторії та зайняли лідируючі позиції поряд із конкурентами у своїй ніші.

Шоуруми знаходяться у 2 містах України: 3 у Києві. 2 - у Львові. Відкривається новий шоурум в Івано-Франківську.

Завдання від клієнта

Клієнт поставив завдання збільшити кількість потенційних покупців у шоу-румах. Паралельно формуємо стратегії щодо розвитку реклами інтернет-магазину.

Цілі

Для досягнення мети вирішили запустити такі інструменти:

 • пріоритетне розміщення на Google Maps;
 • локальні кампанії Google Ads.У цьому кейсі докладно розповімо, як ми працювали з локальними кампаніями в Google Ads: що це таке, навіщо потрібні, що потрібно для запуску і яких результатів можна досягти.

Проблематика

Пандемія коронавірусу згубно вплинула як на економічну обстановку країни та світі. Також вона змінила життя та купівельну поведінку людей. Чимала частина населення змінила формат роботи та перейшла з офлайну в онлайн. Тому зараз особливо важливо тримати руку на пульсі та завжди бути у полі видимості потенційних клієнтів в інтернеті.

Період роботи над проектом

Кінець жовтня 2021 по поточний час.

Опис реалізації кейсу та пошук оптимального рішення

Локальні кампанії

Локальні кампанії – це окремий тип кампанії Google Ads, призначений для залучення потенційних покупців у магазин або офіс. За даними Google, перед відвідуванням магазину 81% відвідувачів використовують пошук, 76% відвідують сайт або програму бренду, 44% дивляться онлайн-відео.

Як працюють локальні кампанії: Google компонує оголошення з елементів, які ви завантажили в рекламну кампанію. На основі машинного навчання алгоритми показують їх тим користувачам, які з більшою ймовірністю відвідають ваш офлайн-магазин.

Рекламні оголошення можуть відображатися в:

 • пошуку;
 • КМС;
 • Google Картах;
 • YouTube.

Для запуску локальної кампанії є 5 обов'язкових умов:

 1. Пов'язані облікові записи Google Мій Бізнес з Google Ads або розширене розширення «Партнерські адреси».
 2. Місцеві дії-конверсії (створюються автоматично за наявності зв'язку з GMB або партнерських адрес).
 3. . Сумарний денний бюджет кампаній в обліковому записі не нижче $30 на день.
 4. Не менше 100 кліків за дзвінками з мобільного пристрою або за маршрутом проїзду за останні 30 днів.
 5. Відео.

Перед тим як налаштувати локальну кампанію, ми підготували максимальну кількість об'яв:

 • по 5 заголовків та описів;
 • 20 зображень,
 • заклики до дії;
 • відеоролик.

Для кожного міста налаштували групи адрес за логікою «всі магазини міста = 1 РК». Вийшло 2 рекламні кампанії на 5 адрес. У локальних кампаніях доступна лише одна стратегія – «Максимальна цінність конверсії», її вибрали. За конверсію взяли «Місцеві дії: маршрути».

Під час збору статистики, "провалившись" на рівень групи, можна побачити, як працює той чи інший елемент кампанії. Така функція дозволяє замінювати елементи з низькою ефективністю нові.

Результати

 • Локальна кампанія на Київ:

У період із 01 до 30 листопада здійснили показ рекламних локаційних оголошень 274 543 рази, отримали 34 127 взаємодій, в результаті зафіксували 1091 конверсії ( з яких 73 кліки-дзвінки та 1018 місцевих дій із прокладанням маршрутів), при вартості конверсії 2,09 грн.

2.Локальна кампанія на Львів:

У період із 01 до 30 листопада здійснили показ рекламних локаційних оголошень 295 613 рази, отримали 34 379 взаємодій, в результаті зафіксували 540 конверсії ( з яких 44 кліки-дзвінки та 496 місцевих дій із прокладанням маршрутів), при вартості конверсії 6,29 грн.

Як показала статистика, більшість маршрутів було прокладено:

 • до найбільшого магазину мережі Wowin  у Києві – 35% усіх конверсій;
 • до магазину у Львові – 24% усіх конверсій;

P.S. Якщо після запуску локальних кампаній у вас немає конверсій або їх дуже мало, не поспішайте засмучуватися. Можуть бути затримки у їх відображенні. Це абсолютно нормально, що конверсії підтягуються не відразу, тим більше якщо враховувати, що тип конверсії «Місцеві дії: маршрути» включає натискання на кнопку «Прокласти маршрут» у будь-якому оголошенні Google із зазначенням розташування або в будь-якому сервісі Google після перегляду реклами. Відповідно, людина могла прокласти маршрут 15-го числа, але якщо клік по рекламі був 11-го, то і конверсія відображатиметься тим же днем ​​(11-м числом).

Висновки та рекомендації

Локальні кампанії – діючий інструмент для залучення потенційних покупців до офлайн-магазину або офісу. У нашому випадку вони допомогли принести понад 86% усіх конверсій маршрутів, що є чудовим результатом.

Для успішного запуску локальних кампаній рекомендуємо:

1.Надати Google якнайбільше даних, що відповідають потребам вашого бізнесу.

2.Запустити щонайменше 2 локації в одному акаунті.

3.Тестувати РК щонайменше 30 днів.

 1. Не забувати заміняти елементи з низькою ефективністю. Навіть під час акцій та знижок.
 2. Для кращої ефективності розробити одне УТП, яке транслюватиметься крізь усі креативи: як графічні, так і відео. Наприклад, 5% знижка всім відвідувачам магазину. Це надасть додаткову мотивацію купити саме у вас.
 3. По можливості порівнювати результати до та після запуску локальних кампаній.


І не забувайте, що локальні кампанії в Google Ads - досить новий інструмент, а значить, конкуренція тут поки що не дуже висока, і можна отримати дешеві конверсії.

Інші наші кейси


Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом