La П’єц - TOP-1 у конкурентній ніші з доставки їжі

Робота з клієнтом розпочалась ще у 2017 році. Від початку співпраці супроводжували розробку сайтів, що дозволило запобігти більшості критичних помилок.

Постійний аналіз ніші (як локально, так і сервісів доставки по Україні) допоміг забезпечити вчасні зміни в стратегії та реакцію на поведінку конкурентів, що у висококонкурентному середовищі є дуже актуальним.

Комплексний підхід (технічна та контентна оптимізація) плюс правильна стратегія зовнішньої оптимізації (посилання, цитування - пріоритетно на локальних ресурсах) та потужне просування бренду зі сторони клієнта сумарно дали результат перших позицій у висококонкурентній ніші.

Клієнт в час пандемії COVID-19 надавав допомогу медикам, що працювали з хворими. Це було використано в стратегії лінкбілдингу, таким чином додатково збільшивши обізнаність бренду та трастовість ресурсів.

La П’єц наразі пропонує свої послуги в трьох містах - Львові, Вінниці та Івано-Франківську. Для сайтів кожного з міст здійснювались окремі заходи, виходячи з аналізу конкретної видачі.

Львів - від початку співпраці спостерігаємо стабільний ріст трафіку. Перші позиції по Львову за не брендовими запитами, пов’язаними з доставкою піци, салатів та їжі загалом.

Органічний трафік з Google - львівський сайт lapiec-pizza.com.ua

Вінниця - враховуючи невисоку конкуренцію, вдалось майже відразу після старту проекту взяти топові позиції та втримувати їх весь період.

Органічний трафік з Google - вінницький сайт lapiec-pizza.vn.ua

Івано-Франківськ - також основні запити всі в ТОП-3, трафік тримається на одному рівні.

Органічний трафік з Google - франківський сайт lapiec-pizza.if.ua

 

Наразі продовжуємо планову роботу з оптимізації, а також досліджуємо нові ринки та точки росту для постійного клієнта.

Інші наші кейси


Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом