Хочете отримувати замовлення із Google Shopping безкоштовно?

Google оголосив, що  інтернет-магазини можуть розміщувати свої товари в Google Shopping БЕЗКОШТОВНО вже до кінця цього року! І в США це вже працює.

Таким чином Google буде допомагати представникам торгівлі, які постраждали від карантину і COVID-19.

А програма безкоштовного показу товарів з Google Merchant Center в зображеннях доступна в Україні вже з минулого місяця.

Ми дуже цього чекали.  І як тільки для України дали зелене світло – одразу ж почали впроваджувати для сайтів наших клієнтів.

Що це означає для українських інтернет-магазинів?

Ті сайти, які уже використовують  Google Shopping, отримуватимуть в рази більше переходів на їхні товари: з платної і безплатної видачі Google Shopping.

Як це працює?

Безкоштовні оголошення будуть розміщуватися в розділі Google Shopping. На фото показано, як виглядає розділ на робочому столі: перший ряд картинок - платний Google Shopping, всі інші - безкоштовний.
На екрані смартфону безкоштовна видача Google Shopping виграє за рахунок більших зображень:
Маєте фізичну адресу магазину  і зареєстровану точку на Google Maps?

Прекрасно! Тоді ще додатково зв’яжіть Ваш акант у Merchant Centre із вашим кабінетом у 

Google My Bisness, і система автоматичних стратегій Google буде надавати вашим оголошенням пріоритетність для показу людям, які знаходять неподалік від Вас, і матимуть змогу прийти у Ваш магазин по товар, або отримати можливість отримати його значно швидше, ніж це було б при доставці з інших міст України.

(підтримка місцевого локального бізнесу)

  Тобто, при запиті у пошуковій стрічці Google, і переході на владку покупки – система у розділі безкоштовних оголошень зможе показати товарні картки Ваших товарів, ще й запропонує побудувати маршрут на Гугл Картах  у найближчий магазин вашої компанії.Чи ефективно це на практиці?

Маємо попередні дані по аналізу.

Провели експеримент на сайті який виготовляє та продає крісла-мішки. В існуючій Shopping кампанії зв’язали кабінети Google Ads та Merchant Centre із точками фізичного розташування магазинів клієнта на Google Maps, активували додаткові функції у кожному їх цих акаунтів, і приступили до показу торгових оголошень.

 За 2 тижні роботи спостерігаємо позитивну динаміку по зростанні показників у Торговій кампанії (збільшились покази, кількість кліків та показник якості реклами).


За останні 7 днів почали активно зростати показники по конверсіях пов’язаних із побудовою

Маршрутів до магазинів та локальних дій на картах.


Які наші перші висновки? Безкоштовні оголошення в Гугл Покупках - цікава штука. Така реклама допоможе вийти в онлайн, залучити місцеву аудиторію, стимулювати офлайн-продажу і розширити маркетингову стратегію в цілому.

Для кого така реклама підійде?

Оголошення актуальні для магазинів:

 - одягу і взуття;

 - товарів для дому;

- дитячих іграшок;

- спортивного спорядження;

- будівельних матеріалів;

- техніки та електроніки, т. п.

Цікаво?

Готові спробувати такий формат, і отримувати безкоштовні переходи на сайт потенційних клієнтів?

Тоді переконайтесь, що Ваш сайт готовий до роботи по Шопінг рекламі, і пошвидше приступайте.

Якщо ви ще не працювали із Google Shopping, і у Вас поки ще немає свого акаунту у Merchant Center – звертайтесь до наших спеціалістів відділу РРС, і довірте нам зробити це все правильно та професійно.Інші наші статті


Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом