Як отримати максимум ефективності з нових кампаній Google Performance Max

Performance Max поєднує в собі найкращі в своєму класі технології автоматизації між призначенням ставок, націлюванням, оголошеннями та атрибуцією, щоб допомогти вам отримати зростання конверсій і цінності. Налаштуйте свої оголошення в режимі реального часу, щоб охопити споживачів з релевантним і значущим досвідом у масштабі – не незалежно від того, на якому каналі чи пристрої вони перебувають.

Кампанії Performance Max ґрунтуються на успіху існуючих автоматизованих рішень, щоб забезпечити комплексну кампанію, яка працює для всіх рекламодавців із широким спектром маркетингових цілей і медіа-каналів. Тому ми рекомендуємо використовувати наведені нижче практичні поради, щоб правильно налаштувати кампанії максимальної ефективності, щоб досягти успіху та допомогти в подальшій оптимізації для отримання результатів, якщо це необхідно.

 

Незалежно від ваших Маркетингових цілей, важливо налаштувати Performance Max з основними передовими методами кампанії у вашому обліковому записі та в об’єктах оголошень, сигналах аудиторії, вимірюванні та загальних найкращих методах автоматизації, які забезпечують успіх будь-якого з типів цілей.

1. Почніть тестувати Performance Max разом із наявними кампаніями каналу

Незважаючи на те, що Performance Max показуватиме рекламу в усіх каналах інвентаризації Google, важливо використовувати її разом із наявними кампаніями каналу як додаткову стратегію під час бета-версії. Існуючі кампанії часто мають додаткові функції та інструменти, як-от пошук за ключовими словами, які можуть допомогти підтримувати присутність бренду та кількість конверсій, а

Performance Max пропонує додаткову можливість перетворення аудиторій.

 1. Поставте правильні цілі:
 • Performance Max забезпечує додаткові конверсії з бажаною рентабельністю інвестицій
 • Алгоритм Performance Max спеціально намагається отримати найбільш кваліфіковану конверсію на заданій цільовій рентабельності інвестицій. - Єдина мета кампанії — оптимізувати для цієї ефективності, тобто для вимірювання та оптимізації, вибирайте найнижчі конверсії воронки з розумним обсягом, які найбільш точно відповідають кінцевому результату бізнесу, щоб досягти найкращих результатів.
 • Оцініть продуктивність.
 1. Максимум даних по аналізу оцінюйте через 4 тижні

На майбутнє Google розробляє інструменти та функції для підтримки розширеного тестування, але тим часом найкраще активувати кампанії Performance Max і зачекати принаймні 4–6 тижнів, перш ніж оцінювати результати та вносити зміни. Ви можете переглянути конверсії та CPA (якщо використовується максимальна кількість конверсій), Цінність конверсії та рентабельність інвестицій у рекламу (якщо використовується максимальна цінність конверсії) на рівні облікового запису від передактивації до післяактивації.

Найкращі методи роботи Creative Asset Groups

Оскільки Performance Max показує рекламу в усіх медіа-ресурсах Google, важливо мати рекламу, яка може застосовуватися до всіх варіантів рекламного ресурсу, щоб підвищити зацікавленість і ймовірність конверсії серед споживачів. Об’єкти оголошень є одним із найважливіших способів оптимізації результатів Performance Max. Нижче наведено унікальні найкращі методи підготовки активів та використання звітів для їх оптимізації.

Підготовка текстів та креативів:

Загальні передові практики щодо творчості:

Створюйте повідомлення, щоб рекламувати свої продукти та послуги, узгоджені між активами, зосереджені на перевагах споживачів і уникайте загальних тем/повідомлень, щоб забезпечити ваші групи активів чіткими темами.

Специфікації текстової інформації:  

 • макс. 5 x 30 символів

заголовок (принаймні один із 15 символів або менше)

 • макс. 5 x 90 символів
  описи (принаймні один з 60 символами або менше)
 • Заголовок 1 x 90 символів

Вимоги до медійних банерів:

Додайте до 20 зображень із принаймні: ● 1 x 600x314 альбомної орієнтації

 • 1 x 300x300 кв
 • 1 x 314x314 квадрат (для кампаній із метою відвідування магазину)

Додайте щонайменше 5 логотипів: ● 1 логотип 128x128

 • Рекомендовано: 1200 × 628 ● Максимальний розмір файлу: 5120 КБ

Поради щодо текстових оголошень:

 • Виділіть інформацію про свій продукт та пропозиції (наприклад, рекламні акції) у своїх заголовках та описах. Чому? Акції та знижки викликають інтерес і допомагають мотивувати клієнтів робити покупки.
 • У заголовках та описах пишіть лише з великої літери перше слово та власні іменники. Чому? Використовуйте в оголошенні прописи, а не великі літери, щоб створити більш органічну та автентичну рекламу.
 • Текстові ресурси повинні відрізнятися один від одного і мати сенс у поєднанні. напр. не повторюйте фрази в заголовку та описі, які будуть накладатись за смисловим значенням.

Використовуйте максимальну кількість доступних для вашого бренду специфікацій варіантів зображень.

Використовуйте автентичні високоякісні зображення, які надихають людей взаємодіяти з вашим брендом і уникати надмірно сценічної стокової фотографії. Чому: високоякісні зображення розповідають більш привабливу історію про ваші продукти чи послуги і, швидше за все, спонукають клієнтів до дії.

Специфікації відео-роликів:

 • Відео в різних розмірах/орієнтаціях, наприклад по горизонталі, вертикалі чи квадраті, мають бути більше 10 секунд;
 • обов’язково зв’яжіть між собою канали Google Ads та Youtube;
 • Використовуйте відеооб’єкти, які відповідають вашому бренду;
 • У групах оголошень, що не мають відеооб’єктів, Performance Max може автоматично створювати короткі відеоролики на основі завантажених текстових оголошень та зображень.

Рекомендації щодо вибору аудиторій:

Сигнали аудиторії – це нова функція в Performance Max, створена, щоб допомогти рекламодавцям прискорити роботу та зменшити період навчання кампанії, а також автоматизація керування за допомогою найкращих стратегій Google

Скористайтеся наведеними нижче практичними порадами, щоб краще оптимізувати цю функцію. Наразі аудиторія виключення недоступна в Performance Max.

Найбільш оптимальні для результативності аудиторії:

 • Ремаркетинг
 • Спеціальні аудиторії
 • Списки клієнтів
 • Схожі аудиторії

 Найкращі методи вимірювання

У міру того, як ваш бізнес росте та змінюється, переконайтеся, що у Performance Max відображено праворуч бізнес-результати для відстеження конверсій та оптимізації за допомогою автоматизованих рішень для вимірювання щоб максимізувати результати.

Поради з практики:

 1. Оптимізуйте свої кампанії PMax до однакових цілей на рівні облікового запису як у інших ефективних кампаніях. Ви також можете вибрати комбінацію стандартні цілі або групувати конкретні дії конверсії в спеціальні цілі;
 2. Установіть ці дії конверсії як Основні дії, які мають найбільше значення для вашого бізнесу і будуть мати прийнятний обсяг конверсій.
 3.  Як найкраща практика, ми рекомендуємо використовувати максимальне значення конверсії з цільовою (tROAS), якщо у вас є щонайменше 15 конверсій за останні 30 днів. 
 4. Використовуйте правила цінності, щоб розрізняти конверсії за аудиторією, місцеположенням та пристрої залежно від того, які з них найбільше варті для вашого бізнесу. 
 5. Ви також можете комбінувати сигнали аудиторії з правилами цінності, щоб розрізняти конверсії за аудиторією, місцем розташування та пристроєм залежно від того, які саме найбільш важливі для вашого бізнесу.

Поради щодо автоматизації

Оскільки Performance Max – це автоматизований тип кампанії, скористайтеся цими загальними передовими методами, щоб гарантувати, що алгоритм автоматизованого машинного навчання найкраще оптимізує та підвищить ефективність без обмежень.

Кращі практики:

 • Уникайте встановлення дуже низьких щоденних бюджетів.
 • Кампанії з цільовою рентабельністю інвестицій не повинні бути обмеженими бюджетом. Якщо ви бачите прапорець обмеженого бюджету у вашій кампанії, підвищуйте бюджет, доки ви не станете достатнім.
 • Установіть для цілі рентабельності інвестицій принаймні середнє значення облікового запису за останні 30 днів, коригуючи для затримки перетворення моделі атрибуції.
 • Виключіть період наростання з аналізу до/після тестування
 • Увімкніть розширення URL-адреси, щоб надати Smart Bidding більший пул пошуку аукціонів, з яких можна вибрати найкращих користувачів. Роблячи це, ми можемо замінити ваш

Кінцеву URL-адресу з більш релевантною цільовою сторінкою з вашого веб-сайту та створити динамічні заголовки на основі пошукових запитів користувачів. Якщо цей параметр увімкнено, використовуйте рядки опису у ваших групах об’єктів, які можна динамічно поєднувати створені заголовки для формування узгоджених текстових оголошень.

 Найкращі методи лідогенерації

Для клієнтів, які оптимізуються для досягнення маркетингової цілі генерації потенційних клієнтів, скористайтеся наведеними нижче найкращими варіантами:

 

Додайте ці додаткові типи активів:

Оголошення у формі потенційних клієнтів: ваш креатив і заклик до дії має або спрямовувати користувачів на веб-сайт, щоб заповнити форму, або заохочуйте користувачів заповнювати форму безпосередньо з формат оголошення (Discovery, YouTube, Search Extension).

Порада щодо найкращої практики: запитуйте лише конкретну важливу інформацію необхідно, оскільки додаткові запитання зменшать швидкість дії  завершення і, отже, збільшення CPA.

Розширення для дзвінка: рекомендується додати принаймні два заголовки, оскільки це дозволить вам показати додаткові текст у своїх оголошеннях, а також мотивуватиме потенційних клієнтів здійснити дзвінок.

 Найкращі методи онлайн-продажів (із торговим фідом)

 • залучайте торгові товари для показу, і також використовуйте у роботі Перформанс Макс реклами;
 • врахуйте, якщо у вас є окрема діюча Торгова реклама, то вони можуть конкурувати поміж собою, том краще розділити їх окремими фідами чи групами товарів.

 Оффлайн-продажі (реклама місцевого асортименту)

Performance Max також на практиці показує високі показники у роботі Локальних кампаній.

 

Найкращі практики Creative Local Group • Використовуйте до 10 офісів компанії та використовуйте широкий асортимент магазинів у кампанії
 • Надайте своїм кампаніям багато варіантів для оголошень
 • Створіть повідомлення, які відповідають настрою на основі розташування
 • Рекламуйте ексклюзивні акції та знижки у магазині
 • Зосередьтеся на продуктах у категоріях, які найчастіше купують у магазинах;
 • Порада щодо відео. Ви можете включити у відео посилання на відвідування найближчого магазину/місцезнаходження (наприклад, закадровий голос із написом «відвідати найближчий магазин» або використанням заголовка «відвідати ваш магазин»)
 • Якщо ви використовуєте місцеположення свого Google Мій бізнес (GMB) (у порівнянні з адресами філій), переконайтеся, що у вас є заповнений обліковий запис GMB з оновленою інформацією, як-от години роботи, відгуки та гарні фотографії.

Підсумовуючи: Performance Max - новий, цікавий і дуже перспективний тип кампанії у Google Ads. Охоплює різноманітні напрямки націлення та платформи. Швидко вчиться та розвивається. Варто пробувати, запускати, та очікувати ефективних вдалих конверсій.

Завжди у крок з Google-інноваціями, #Panem_PPC

Інші наші статті


Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом