Залучення клієнтів із Google через Viber: заявка на покупку квартири у новобудові за 24 грн

Як ми знизили вартість залучення клієнтів із Google у 5 разів за допомогою Viber

Клієнт: приватний забудовник у Львові, який побудував і здав уже більше 10 новобудов та 3 приватих житлових квартали. На даний момент в процесі здачі новий проект, новобудова в околицях міста. Це будинок для людей бажають жити поруч з містом, але якомога далі від міської метушні. Будинок знаходиться поруч з аеропортом. Локація прорахована у вибраній тихій зоні.

Тематика: продаж квартир у новобудові

Завдання від клієнта: залучити лідів в умовах обмеженого бюджету та високої ціни за клік у пошукових кампаніях

Цілі: Для проведення експерименту вирішили спробувати запустити рекламу у Viber.

Проблематика: заздалегідь складно спрогнозувати чи спрацює такий варіант реклами. На які аудиторії варто націлювати? Які обмежити? Чи не “злиємо” ми бюджет безрезультатно?

Період роботи над проектом

Листопад 2021, і досі.

Реклама в Google нам не по кишені, ціна за клік перевищує прибуток, що вже говорити про підсумкову ціну конверсії. Ми чуємо ці слова від кожного третього клієнта, який замислюється над інтернет-реклами для свого бізнесу. І варто визнати, частка істини в їхніх словах є – щорічно ціна кліку в більшості ніш підвищується у 2-3 рази. Чи означає це, що про цей інструмент треба забути? Категорично ні..

Ринок продажу новобудов зараз доволі насичений на гарячий. Дуже багато пропозицій, варіантів та забудовників. Це власне будує попит, гостру конкуренцію, а відповідно і розігрітий аукціон ставок у контекстній рекламі. Ціна кліку коливається від 8 до 20 грн залежно від популярност та частотності ключового слова. Денні бюджети у Google Ads  на рекламу коливаються від 300 до 1500 гривень. Постійно стоїть потреба пошуку нових варіантів та аудиторій  націлення.

Одним із найдієвіших способів оптимізації бюджету в Google Ads завжди було використання нових місць розміщення реклами та рекламних форматів. Цьому є досить логічне пояснення:

  • рекламним системам вигідно показати рекламодавцям можливості нових форматів, тому спочатку ви отримуєте нижчу вартість за клік/показ;
  • нижча конкуренція, що з аукціонної моделі ціноутворення призводить до зниження ціни;
  • споживачі більш сприйнятливі до нових форматів оголошень, що дозволяє підвищити CTR повідомлень та загальний показник якості;

Один із таких форматів – реклама у Viber за допомогою системи Google Ads. Про досвід її використання розкажемо  у цій статті.

У 2021 році Viber в Україні використовували близько 17 млн. чоловік та їх кількість продовжує зростати. Для порівняння, Telegram використовують 13,4 млн осіб. Основна частина аудиторії Viber – це люди віком 25-35 та 45-55. Для порівняння, головна аудиторія Telegram 25-40 років. Така статистика робить Viber не лише масштабною,  а й потенційно-цікавим та конверсійним місцем для просування.

Коли ми говоримо про рекламу в Viber, багато хто відразу згадує спам-розсилки, які приходили кожному користувачеві месенджера. Магазини використовують номери телефонів існуючих клієнтів (або купують бази даних) і завалюють споживачів "унікальними" та, безумовно, "релевантними" для вас рекламними повідомленнями. Але є й інша, "біла" реклама, яка відображається у списку чатів та після завершення дзвінка. Саме її можна налаштувати в Google Ads, тому що програма Viber – це партнер Google.

Для налаштування реклами у Viber у Google Ads немає окремого інтерфейсу, тому ми налаштовуємо її через традиційні кампанії медійної мережі. Давайте детально обговоримо процес запуску такого типу кампаній.

Опис реалізації кейсу та пошук оптимального рішення

  1. Створення та налаштування кампанії в Google Ads

Тут усе досить просто. Заходимо до облікового запису Google Ads. Вибираємо “створити нову кампанію у медійній мережі”. Геотаргетинг, бюджет, ставки та інші стандартні налаштування вибирайте, виходячи з цілей рекламної кампанії ( у нашому випадку - ціль “Потенційні клієнти”)

  1. Вибір націлення

Щоб оголошення показувалися лише у Viber, переходимо до вибору методу націлювання та вибираємо “Місця розміщення”. У пошуках шукаємо Viber. Він буде в самому верху пошукової видачі у двох варіантах: для iOS та Android. Вибираємо обидва варіанти, або якусь конкретну платформу у разі такої потреби.

Не забувайте про можливість комбінування націлень. Наприклад, вибираємо місце розміщення Viber та додаємо аудиторію зацікавлених користувачів чи користувачів за інтересами. Таким чином, ми зможемо показати рекламу в месенджері більш релевантної аудиторії, яка з більшою ймовірністю придбає ваш продукт.

  1. Вибір креативів для оголошення

Важливий етап, неправильне використання якого може спричинити провал кампанії. Перше, на що слід звернути увагу, це розмір зображення. Воно не повинно містити велику кількість елементів. Щоб зображення було помітним та "чіпляло" потенційного клієнта, рекомендуємо використовувати стандартні формати 1200х628 та 1200х1200, але на банері використовувати логотип або іконку без тексту. Бажано розмістити їх на білому фоні по центрі. У такому разі банер у рекламному оголошенні буде помітним та зрозумілим.

  1. Написання тексту для рекламного оголошення

У рекламне оголошення, яке міститься у списку чатів, влазить не уся доступна для медійного оголошення кількість символів. Наші висновки після більш глибокого вивчення даного формату – для заголовка, щоб він був читабельним, потрібно використовувати до 16 символів, а для опису до 42 символів. Саме в таку кількість символів потрібно вмістити торгову пропозицію, щоб користувач мав можливість повністю прочитати та зрозуміти зміст оголошення.

4. Аудиторії націлення:

вибираємо для спостереження аудиторії по зацікавленнях напрямку Нерухомість та покупка житла.

  1. Запуск кампанії

Стартуємо із денний бюджетом 60 грн, стратегія призначення ставок - Максимум кліків з обмеженням по ціні. Територія націлення - м.Львів та область, з підвищеним коригуванням ставок для мобільних пристроїв.

6. Результати:

за перші 30 днів реклами отримали 154 927 показів медійних оголошень у додатку Viber, отримали прямих 3157 кліків на рекламний банер, середня вартість ціни за клік 0,54 грн, і зафіксовано 70 ефективних конверсій (14 з яких - клік на номер телефону, 56 - обрати квартиру ( власне найважливіша із цілей на яку орієнтується клієнт), вартість конверсії - 24,48 грн і при витратах на рекламу за цей період 1713 грн.

Після отримання таких успішних показників вирішили разом із клієнтом продовжити експеримент, і у діючій кампанії створили додаткові групи оголошень для показу у додатку Viber, і по аудиторіях націлення розділили на Сегмент житла з терасами та Продаж/оренда комерційних приміщень у новобудові.

На даний момент кампанія досі працює, оптимізуємо показники, понижуємо ціну кліку та фіксуємо стабільну позитивну динаміку конверсійності та результатів.

Статистика даних показує, що основними замовниками стали люди категорії віком від 35 до 44 років, 36,3% з яких це жінки 36,3 - чоловіки, а також що 84% замовлень було здійснено із мобільних пристроїв:

На основі цих даних коригуємо націлення аудиторій по віку, статі, та збільшуємо ставки для показів на мобільних пристроях і тестуємо рекламу далі.

Висновки та рекомендації

Viber – це популярний месенджер, яким користується багато зацікавленої та платоспроможної аудиторії. При цьому налаштування реклами в Google Ads з націленням на Viber є не складним і доволі ефективним шляхом залучення цільового трафіку на сайт за невисокою ціною.

 Panem рекомендує наступного місяця виділити 20% Вашого бюджету на тестування цього інструменту. Використовуйте різні комбінації націлення та аудиторій за інтересами, аудиторій зацікавлених користувачів, аудиторій за демографічними показниками. Варіантів досить багато. Результати від таких кампаній повинні Вас приємно здивувати.

Інші наші кейси


Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом