GalSad: етапи побудови реклами для найбільшого Садового Центру Західної України. Або як залишитись актуальними в час пандемії і привести онлайн та оффлайн покупців.

Рік тому ми розпочали співпрацю із відомим у Західній Україні Садовим Центром.

Роботу розпочали комплексно: пошукова оптимізація нашим відділом SEO, робота над покращенням та масштабуванням сайту - відділом розробки, та контекстна реклама - наш відділ РРС.

1. В першу чергу налаштували та запустили Брендову пошукову кампанію орієнтовану на охоплення цільових клієнтів та щоб перебити рекламу під конкурентів, яку активно крутили в цей час інші садові кампанії.

Ключові слова розділили на 2 категорії по трафіку, розмістили у точну відповідність. Виставили мінімальний достатній денний бюджет, ставка - Цільова частка показів на першій сторінці над результатами органічної видачі. Такий крок дозволив закріпити сайт клієнта, і дати час на розробку стратегії відділу SЕО.

На сьогодні брендова кампанія стабільно працює, дає активних відвідувачів та цільові ефективні конверсії.

2. Наступний крок - реклама на м. Львів, радіус навколо та на міста Західної України. Разом з клієнтами погоджуємо орієнтування на напрямки - Сезонні рослини, Кімнатні Рослини та Горщики для рослин. 

Створюємо для кожного з напрямів окремі пошукові кампанії, мета - Потенційні клієнти. Збираємо україномовну семантику, розділяємо на цільові групи оголошень, загружаємо у рекламний акаунт із використанням точної відповідності (для найбільш високочастотних запитів), фразову та модифікатор відповідності (для середньочастотних запитів) та динамічні групи оголошень (низькочастотні та вузькоспеціалізовані запити).

Починаємо із стратегій показу - Максимальна кількість кліків, через 2-3 тижні тестового періоду, і після отримання достатнього показника ефективності переводимо на стратегію Максимум конверсій, і після закріплення стабільного результату - вмикаємо СРА.

На сьогодні маємо стабільні показники по ефективності:

  • пошукова кампанія по Кімнатних рослинах - середня вартість кліку - 2,27 грн, 

вартість конверсії - 38,59 грн (розпочинали із ціни за клік - 5,15 грн та конверсій по 120 грн);

  • пошукова кампанія по Горщиках для рослин - середня вартість кліку - 1,74 грн (початково - 4,67 грн), вартість конверсії - 141,53 грн (розпочинали із 185 грн).

3. Вихід на покупців центральної України. Запуск Пошукової кампанії (RU). Використовуємо російськомовну версію сайту, збираємо спеціалізовану російськомовну семантику, окремі розширення до оголошень на рівні кампанії.

Важливий посил в оголошеннях - вигідні пропозиції із доставкою по Україні за 2-3 дні.

Звісно, оскільки включили місто Київ для показу, то довелось добряче поборотись за покази із великими конкурентами столиці та їхніми рекламними стратегіями. Шляхом експериментів та тестувань вдалось підібрати оптимальний бюджет, залишити ефективні групи оголошень, а ті що приводили трафік, але не конвертували - вимкнули.

4. Для підкріплення ефекту брендингу, охоплення та поінформованості постійно

працює Медійна кампанія, розділена на групи оголошень по зацікавленнях, аудиторії під інтереси та під аудиторії конкурентів. Такий вид реклами використовуємо для інформування про нові акційні пропозиції чи новинки Садового Центру.

Дисплей кампанія дає стабільний результат. При денному бюджеті 40 - 50 грн (Львів, радіус навколо + великі обласні центри) маємо стабільний потік відвідувачів та конверсії (середня вартість кліку - 2,11 грн, конверсії - від 43 до 72 грн).

5. Ремаркетинг. Збираємо аудиторії колишніх відвідувачів сайту по рекламі. Розділяємо по аудиторіях, що відвідували певні конкретні категорії товарів, залежно від тривалості сеансу, та таких, які уже здійснили певні дії на сайті. Медійні адаптивні оголошення із спеціальними пропозиціями та закликами до дій. Актуальний результат: середня вартість кліку - 1,39 грн., вартість конверсій - від 2,14 грн до 129 грн (залежно від аудиторій).

6. На сьогодні, в час наближення новорічних свят виникла потреба максимально націлити зацікавлених покупців на покупки готових зрізаних ялинок та ялинок у горщиках.

Рішення:

 6.1. Класична пошукова кампанія під середньочастотні ключові запити, орієнтовна на відвідування сайту. Таргет - м. Львів та 10 км по радіусу навколо. Ціль на рівні кампанії - Потенційні клієнти. Форма призначення ставок - Максимальна кількість кліків.

Вдалось підняти звернення та продажі по рекламі при середній вартості кліку 1,31 грн, та досягнувши ціни за конверсію 23,82 грн.

6.2. Smart campaign, орієнтована на відвідування магазину. Завантажуємо сюди цільові, але низькочастотні ключові запити, зв’язуємо із Google My Business та націлюємо на Львів та околиці.

Результат: за 2 тижні роботи витрачено 499 грн, здійснено 1961 показ оголошення, отримано 431 перехід на сайт, 88 дій на гугл карті, 10 дзвінків та заповнено 7 форм покупок.

6.3. Локаційна рекламна кампанія. Мета - оффлайн, приведення потенційних клієнтів безпосередньо у сам Садовий центр. До уже підв’язаного аккаунту Гугл Май Бізнес приєднуємо у рекламний кабінет Youtube-каналу клієнта. Створюємо аудиторії колишніх відвідувачів та подібні аудиторії (look-a-like). Формуємо маркетингові оголошення, завантажуємо фото ялинок, логотип компанії та формуємо цільові заклики до дії.

Результат: за 1-ий тиждень роботи - 9 оффлайн конверсій по побудові маршруту на гугл картах від місцезнаходження до Садового центру клієнта, при вартості 63 грн за конверсію. Поки що даний вид реклами на стадії експерименту.

7. В планах налаштувати та запустити Шопінг кампанії для сайту клієнта та налаштувати електронну комерцію.

ПІДСУМОК: великий масштабний та потенційний проєкт. Поступові дії, постійні погодження та консультації із замовниками щодо товару, своєчасне реагування на сезонність та актуальність пропозиції та підлаштування під вимоги ринку і дії конкурентів. Спільні зусилля та злагоджена робота дає високі результати та позитивну динаміку зростання.

Інші наші кейси


Інші наші кейси


Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом