5,5 мільйонів показів товарів за 4 місяці безкоштовно - налаштування органічного шопінгу без фіда на сайті із асортиментом понад мільйон товарів від Panem Agency

Або як безкоштовно на 100% використати Google Shopping (Merchant Center) і отримати безкоштовний релевантний трафік

Клієнт: Компанія, яка спеціалізується на сегменті підбору та доставки необхідних запчастин до транспортних засобів іноземного виробництва з Європи.
Тематика: Автомобільні запчастини б/у
Завдання від клієнта: Створити та налаштувати аккаунт в Мерчент Центр. Наповнити товарами, за відсутності фіда і інструментів для його створення. Додати максимальну кількість товарів з інтернет-магазину. Промітити джерело трафіку для відслідковування його в гугл аналітиці.
Проблематика:  Мільйонний сайт агрегатор автомобільних запчастин, з специфічною системою наповнення і обробки даних. Відсутність фіда та можливості його створення.
Плюси: Над сайтом постійно працювала команда професійних SEO-спеціалістів, які вже мали напрацювання і реалізували технічні моменти оптимізації сайту (мікророзмітки, тайтли, швидкість сайту….)
Період роботи над проектом: січень 2022 і досі
На жаль, на наших графіках ви помітите спад усього трафіку у зв’язку із військовим вторгненням країни агресора в Україну. Величезна частина українців вимушені покинути свої домівки та бізнес.

Що таке органічний шопінг?

Раніше ми вже писали про цю можливість і ви можете ознайомитись з статтею на нашому сайті 

Опис реалізації кейсу та пошук оптимального рішення

1. Створили аккаунт в мерчант центрі. Наповнили даними, а також підтвердили усі права на сайт.

2. Використали можливість сканування сайту в Merchant Center

Сканування веб-сайту можливе якщо у вашому обліковому записі наразі немає фідів, а на вашому веб-сайті є відповідні структуровані дані, Google може сканувати веб-сайт, щоб отримати дані про ваші продукти.

Потрібен певний період часу (2-3 дні), щоб система зісканувала товари з сайту та додала їх в мерчант. Є певні ліміти на кількість товарів в аккаунті мерчант центр, до 150000 товарів на аккаунт. Можна подавати заявки на збільшення лімітів. Але не завжди їх розглядають в позитивну сторону.

  1. Далі ми активували програму “Інформація про товари, розміщена безкоштовно”

4. Після усіх схвалень, ми через правила фіда промітили усі лінки товарів utm міткою і додали до усіх посилань:
?utm_source=google&utm_medium=shopping

Результатом роботи органічного шопінгу: з січня 2022 - до сьогодні, стали 5.42 мільйона показів та 26.90 тисяч кліків

Також через гугл аналітику ми можемо побачити результати цього джерела трафіку з січня 2022 до сьогодні, а саме:
- 21,225 - сесій або 7% від всього трафіку на сайт

- 364 конверсії - замовлення дзвінків, кліків по номеру, оформлених замовлень.

Підсумок: завжди варто шукати шляхи до збільшення релевантного трафіку на сайт. І якщо ви екомерс проект, у вас багато товарів, ви завжди займались розвитком та оптимізацією свого сайту - ви повинні використовувати безкоштовні можливості гугл покупок. А ми - команда Panem - професійно вас з цим допоможемо.

Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом