“Добрий вечір, ми з України” або Digital-армія в дії

 24 лютого о 04:00 Росія напала на Україну. Підступно, підло і агресивно. Коли минув перший шок, стан паніки та заперечення, українці почали змінюватись - усі активно стали на захист своєї країни - у боях, на фронті, у теробороні міст, у волонтерстві та просто у людяності та звичайній моральній підтримці.

Компанія Panem також одразу максимально включилась у напрямок збору коштів, пошук, закупку та доставку необхідних для наших воїнів техніки, бронежилетів, ліків та засобів захисту. Усі як один єдиний механізм об’єднались задля спільної мети.

І звісно ж ми вирішили підсилити українські війська тим, що ми вміємо робити найкраще - наповнювати інформацією Інтернет простір (Google, Facebook, Instagram, Tik Tok).

Сьогодні в кейсі розповімо як ми запускали контекстну рекламу на США та країни Європи з інформацією про війну в Україні, пошук аудиторій та шляхи націлення.

Завдання: Донести правду про війну Росії проти України на США та окремі країни Європи (Великобританія, Франція, Іспанія, Італія, Німеччина, країни Скандинавії)

Ціль: залучити країни НАТО підтримати Україну, мотивувати задонейтити кошти для української армії, закликати закрити небо над Україною.

Ми приєднались до спілки Діджитал-спеціалістів України, обговорити завдання, напрями і оперативно взялись до роботи.

Шляхи досягнення цілей:

  • Класичні медійні кампанії розділені по аудиторіях;
  • Youtube Ads.

Проблематика: реклама тематики війни, агресії та насильства. Гугл не толерує такі напрямки в Google Ads, і ми були готові шукати шляхи взаємодії. Ми отримали блоки 6 акаунтів перш ніж зрозуміли які діяти і як обережно, але ефективно націлюватись на аудиторії.

Період роботи над проектом - від 26 лютого 2022 року і досі

Опис реалізації кейсу та пошук оптимального рішення

  1. Блокування Google Ads. Усі наші перші будь-які спроби запустити рекламу не давали результати. Система нас блокувала як тільки починались перші покази чи кліки. Бюджети не використовувались, стандартні звичні нам у досвіді системи призначення ставок не спрацьовували. 

  Після кожного блокування ми не опускали руки: деактивовували акаунт, подавали заявку на повернення невикористаних коштів на баланс картки та йшли робити усе наново.

  Шляхом проб і помилок, після 6-ти блокувань нам вдалось все ж зрозуміти правильний принцип отримання лояльності від системи гугл модерації, які бюджети та ставки виставляти, щоб наша реклама запрацювала і була ефективною.

  1. Медійна реклама (напрямок збору донейтів для підтримки української армії). Робимо окремі класичні медійні кампанії на кожну із країн: США, Великобританія, Німеччина. Франція, країни Скандинавії.

Розділяємо на окремі групи оголошень:

2.1.) Аудиторії за інтересами:

2.2.) Спец аудиторії по ключах:

2.3.) Читачі новинних сайтів:

Запускаємо кампанію на стратегії СРМ, ціна за покази - 300 грн

Показники по результатах перших днів роботи:

Далі поступово робимо по цьому ж принципу медійні кампанії на інші країни із списку.

Приклади банерів, які використовували для реклами:

3. Youtube Ads. Вирішуємо запускати на країни США та Канади відео ролики з нарізкою кадрів з подій на гарячих точках із закликом про закриття неба над Україною.

Тим реклами - Відеокампанія, підтип - власна відеокампанія, призначення ставки - СРV з обмеженням ціни за перегляд - 120 грн. Аудиторії - розширені.

Впродовж доби проходимо модерацію та перевірку та стартуємо:

Результати перших днів роботи реклами:

4. Медійна реклама 2 (Гуманітарна місія від Нової Пошти).

Нова пошта запускає у 6 країнах світу послугу збору гуманітарних вантажів для перевезення в Україну для людей, що постраждали від війни.

Формуємо каркас кампанії, і розділяємо на 3 типи груп оголошень:

  • за інтересами;
  • за ключовими словами (англійською мовою - орієнтуючись на англомовне населення, та україномовні - орієнтовані на діаспору)

Креативи з описом пропозиції та закликами до допомоги:

Готуємо окремі кампанії, з адаптацією аудиторій на 6 країн: США, Франція, Польща, Німеччина, Італія, Канада.

Стратегія призначення ставок - Максимум кліків, з обмеженням ціни 37 грн.

Показники перших днів роботи реклами

Сьогодні ми уже готуємо до запуску нові напрямки та креативи. Наша команда згуртована як ніколи. Ми всі об’єднані єдиною ціллю - ми віримо у перемогу України. Ми віримо, що дуже швидко світло переможе темряву, що добро подолає зло. Ми віримо, що Україна стане потужною європейською країною, із правильними цінностями та пріоритетами, що наша економіка відродиться і почне швидко та стрімко рости вгору.

Ми станемо ще кращими, ріднішими і з новим світобаченням.

Віримо в ЗСУ та нашу правду. Слава Україні.💙💛

Інші наші кейси


Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом