Приріст органічного трафіку на 234,8% за рахунок оптимізації блогу та якісної зовнішньої оптимізації сайту.

Для сайту клієнта galsad.ua спершу провели всі етапи внутрішньої оптимізації, зокрема:

  • технічний аудит та контролювання виконання правок розробниками
  • збір семантики
  • формування альтернативної структури сайту
  • виділення високочастотних запитів
  • розставлення акцентів на прокачування відповідних сторінок сайту.

В рамках зовнішньої оптимізації сайту розпочали процес лінкбілдингу на ці сторінки, зокрема краудмаркетинг та закупівлю анкорних посилань. 

Наступним етапом був аудит блогу. Частина статей не приносили користі, адже не було ключових слів та запитів, під які варто було статті  оптимізовувати. Статті із релевантною темою під високочастотні запити, які не генерували тафіку оптимізували шляхом переписування згідно чітких ТЗ, складених на основі первинних seo-процесів.

Робота з оптимізації статей одразу дала результат - згідно графіку видно постійний приріст органічного трафіку на оптимізовані (переписані згідно ТЗ) статті. Приріст позицій сайту, зокрема ТОП-1 по сторінці “кімнатні рослини” досягли також і за рахунок процесу лінкбілдингу. Головна сторінка сайту почала отримувати більше трафіку по брендових запитах, що крім процесу seo може підсилюватись сезонністю. Комплекс факторів росту дав результат в якості приросту органічного трафіку на 234,8 % у березні в порівнянні з лютим. Тобто протягом місяця органічний трафік сайту зріс із 9290 унікальних користувачів до 30 515. 

Лише глибинний аналіз сайту та ніші дозволяють обрати правильну та дієву seo-стратегію, яка принесе результат. Точки росту для кожного сайту інші. Для сайту galsad.ua якісний блог став хорошим трафікогенеруючим джерелом саме завдяки релевантному контенту. Підсилили ефект внутрішньої оптимізації процесом лінкбілдингу. Продовжуємо працювати над проектом та використовувати всі можливості сайту на максимум.

Інші наші кейси


Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом