З нуля в топ в висококонкурентній ніші за 6 місяців

До нас звернувся клієнт із сайтом медичної тематики з регіоном просування Україна (Львів). Метою було досягнути топ-3 позицій по висококонкурентному запиту з прив'язкою до гео

Завданням було  максимально швидко вийти в топ по запитах -  приватна клініка львів, медичний центр львів і по дотичних запитах. 

Враховуючи апдейти гугла для сайтів медичної тематики, а також посилення контролю у зв’язку з ситуацією COVID - був досить цікавий виклик для SEO.

В плані робіт було закладено виконати основні вимоги Google для таких сайтів:

  • Дослідити конкурентів, котрі вже досить довго на ринку
  • Якісно зібрати семантику і кластеризувати її
  • Реалізувати структуру сайту
  • Технічно підготувати сайт
  • Врахувати вимоги до core web vitals
  • Запустити проект і вивести в топ по запитам

Труднощі

  • Новий домен
  • Невідомий бренд
  • Вимоги ПС до сайтів медичної тематики
  • Covid-19

Також варто врахувати гравців на ринку України, котрі забирали частину трафіку з російськомовних запитів, так як на нашому сайті передбачається лише україномовна версія. А ще враховуючи, що в  період з моменту запуску в ПС гугл був ряд апдейтів, котрі вимагали постійного доопрацювання. І звичайно потрібно було враховувати побажання клієнта.

Етапи просування:

1-й етап. Аналітика і формування плану робіт для проекту

2-й етап.  Підготовка технічних завдань і текстового наповнення для сайту

3-й етап. Запуск і моніторинг, оновлення і наповнення сайту. Вже через 3 дні отримали перші кліки з органіки, сервіс Ahrefs побачив їх набагато пізніше

4-й етап. Аналіз, відстеження і оптимізація сайту

5-й етап. Точковий аналіз і просування в топ 3. Отже, запити показались на 11 позиції в середині червня (через 5 місяців після запуску), але клієнта цікавив топ-3, тому провели повторний мітинг і сформували план (стратегію) робіт.

6-й етап. Вийшли в топ. В кінці липня запити зайшли на 7 позицію і продовжували ріст. В підсумку рівно 6 місяців після запуску покази на першій сторінці ПС Google

Ріст ключових запитів в топ 10 в органічному пошуку. Бачимо, що активне зростання припадає на серпень 2021 року.

Чіткий ріст трафіку і відвідувачів на сайт. З липня бачимо стрімку динаміку зростання органічного трафіку.

Позиції на дату останньої перевірки. Досягнути поставлених цілей і вийшли в топ за актуальними запитами із прив’язкою до геолокації. 

Отож, якісне пропрацювання конкурентів, чітка стратегія просування і рух згідно плану завжди дає позитивний результат. Враховуючи усі апдейти гугла, коронавірус, великих гравців на ринку і складності ніші нам все-таки вдалось вийти в топ по запитах.

Інші наші кейси


Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом