BANKHOTEL - просування готелю та конференц-залу у Львові

Працюємо з клієнтом з 2019 року. Спочатку здійснювався супровід та побудова посилань, активна робота з сайтом почалась восени того ж року. Пріоритетами були послуги готелю, конференц-залу та залу для проведення весіль. Також просували святкування Нового року у відповідний період перед подією.

Для коректного просування спершу зайнялись посадковими сторінками відповідних послуг - on-page оптимізація, коректні метатеги та побудова плану лінкбілдингу, за яким досі продовжуємо підвищувати траст домену.  Окрім планових закупок здійснювалась tier-2 - відбирали найбільш ефективні посилання та додатково їх підсилювали.

В результаті отримали ріст позицій по комерційних запитах з 3-4 сторінки видачі на першу сторінку за кілька місяців.


Також було прийнято рішення генерувати трафік за допомогою блогу.
Створення технічних завдань для копірайтерів, написання SEO-оптимізованих структурованих текстів, налаштування розширених сніпетів дало свої результати. Більшість статей зараз на перших позиціях в Google і досі генерують непоганий трафік.


Бачимо, що у розрізі запитів, які генерують трафік на сайт, відразу після брендових найбільш популярними є святкування Нового року та весіль.

З вересня до кінця зими був потужний ріст позицій та трафіку. Під час пандемії COVID-19, як і у всій HORECA сфері, інтерес до послуг клієнта впав. Проте зараз, не зважаючи на продовження карантину, знову спостерігаємо ріст трафіку на сайт.

Інші наші кейси


Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом