BANKHOTEL - просування готелю та конференц-залу у Львові

Працюємо з клієнтом з 2019 року. Спочатку здійснювався супровід та побудова посилань, активна робота з сайтом почалась восени того ж року. Пріоритетами були послуги готелю, конференц-залу та залу для проведення весіль. Також просували святкування Нового року у відповідний період перед подією.

Для коректного просування спершу зайнялись посадковими сторінками відповідних послуг - on-page оптимізація, коректні метатеги та побудова плану лінкбілдингу, за яким досі продовжуємо підвищувати траст домену.  Окрім планових закупок здійснювалась tier-2 - відбирали найбільш ефективні посилання та додатково їх підсилювали.

В результаті отримали ріст позицій по комерційних запитах з 3-4 сторінки видачі на першу сторінку за кілька місяців.


Також було прийнято рішення генерувати трафік за допомогою блогу.
Створення технічних завдань для копірайтерів, написання SEO-оптимізованих структурованих текстів, налаштування розширених сніпетів дало свої результати. Більшість статей зараз на перших позиціях в Google і досі генерують непоганий трафік.


Бачимо, що у розрізі запитів, які генерують трафік на сайт, відразу після брендових найбільш популярними є святкування Нового року та весіль.

З вересня до кінця зими був потужний ріст позицій та трафіку. Під час пандемії COVID-19, як і у всій HORECA сфері, інтерес до послуг клієнта впав. Проте зараз, не зважаючи на продовження карантину, знову спостерігаємо ріст трафіку на сайт.

Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом