5 порад з управління PPC-кампаніями після пандемії

У непередбачуваному світі рекламодавці повинні бути готові до ударів долі. Сьогодні, коли компанії знову відкривають свої двері у всьому світі, що знаходиться на різних стадіях боротьби з пандемією, як ніколи важливо, щоб ваші PPC-кампанії і таргетинг були на висоті.

У цій статті ми дамо вам 5 порад, як управляти своїми PPC-кампаніями в цей перехідний період

  1. Поступово повертайтеся до нормальності

Зараз у багатьох країнах розгортається програма вакцинації від COVID-19, і рекомендації з організації заходів і роботи тих чи інших організацій постійно змінюються.

Зняття різних заборон і обмежень означає, що споживачі будуть прагнути повернутися до колишнього способу життя. Чи повернеться все до того, як було раніше, поки невідомо, але в будь-якому випадку процес цей буде повільним. 

Продовжуйте проявляти співчуття в рекламі, поки компанії і люди відновлюються. Слідкуйте за подіями в цікавих для вас регіонах і будьте готові поміняти текст або картинку в міру зміни ситуації.

  1. Оцініть ціннісні пропозиції і звернення

У багатьох випадках компанії можуть продовжувати просувати продукти та послуги, що користуються великим попитом в поточних умовах.

Як домогтися того, щоб ваш продукт або послуга відповідав новим зростаючим трендам?

До основних трендів, які варто враховувати при зміні ціннісних пропозицій і меседжу, тепер належать:

- Щеплення, безпека, вимоги щодо масок.

- Доповнення до правил соціального дистанціювання.

- Повернення на роботу або довгострокова робота з дому, зміна професії.

- Повернення в школу.

- Сімейні і онлайн-розваги.

- Подорожі всередині країни.

- Турбота про власне здоров’я.

Якщо ваш продукт / послуга має відношення до однієї з цих сфер або може бути адаптована до неї, підготуйте тимчасовий план просування цих ініціатив.

Перегляньте свої поточні PPC-кампанії і визначте, що можна зробити, щоб врахувати мінливі умови? Наприклад:

Перевірте заклики до дії на Лендінгу і додайте години роботи і заходи обережності. Акуратно використовуйте в медійній рекламі і рекламі в соцмережах зображення, що демонструють групи людей і дотику.

Продовжуйте розміщувати інформацію про безконтактну доставку.

Розкажіть про заходи вашої компанії щодо забезпечення сприятливих для здоров'я умов.

  1. Оптимізувати бюджет і витрати

 

Зараз саме час, щоб переглянути свій бюджет і витрати.

Можливо, з відновленням роботи компаній ви вирішите перерозподілити бюджет на більш актуальні продукти і послуги. Щоб домогтися максимальних результатів, направте бюджет на найефективніші кампанії.

Виявіть не використаний протягом року бюджет і вкладіть його в кампанії, які цього найбільше потребують.

Залежно від платформи, замість денного бюджету встановіть щомісячні ліміти, щоб встановити кращий темп витрат на кампанії. Це звільнить вам час для вирішення більш важливих завдань з управління акаунтами.

Функції автоматичного призначення ставок стають нормою, тому подумайте про впровадження їх в Microsoft Ads, Google Ads та інші платформи, так як конкуренція починає знову набирати обертів. Це дозволяє платформам автоматично коригувати ставки CPC в режимі реального часу відповідно до цілей рекламодавця. Поведінка користувачів швидко змінюється, і ця функція автоматизації допоможе вам бути максимально гнучкими.

Обов'язково оцінюйте можливість переоцінки максимальних цін за клік при використанні цих функцій.

  1. Враховуйте розвиток пошукової поведінки

Хоча люди, ймовірно, продовжать зберігати соціальну дистанцію, вони як і раніше будуть вивчати варіанти, купувати і втілювати свої мрії в Інтернеті.

Розкажіть про те, які послуги можуть бути надані віртуально і в які терміни. Для інформування про вигоди (безкоштовна доставка, швидка доставка, доставка на парковку, доставка до порогу і т.д.) використовуйте рекламний текст або рекламні розширення. Цілком ймовірно, що ви побачите незначні або навіть істотні зрушення в пошукових запитах, що запускають показ ваших оголошень.

Це потребуватиме двостороннього підходу:

Реактивний: аналіз пошукових запитів і майданчиків медійних кампаній в режимі реального часу на предмет контенту і ключових слів, пов'язаних з COVID-19, вакцинами і безпекою.

Проактивний: прогнозування пошукових запитів, здатних викликати показ ваших оголошень, і створення списків негативних ключових слів, які можна розподіляти серед усіх кампаній і легко оновлювати.

Наприклад, виключіть ключові слова, пов'язані з COVID-19, такі як:

 

Корона, вірус, епідемія, пандемія, госпіталізації, смерть.

Вакцини, місця вакцинації, торгові марки, новини.

Правила забезпечення безпеки, рекомендації.

  1. Врахуйте нові правила на оновлення системи Google Ads

Рішення та стратегії, які ще рік тому працювали ідеально і давали викокі показники взаємодії, зараз можуть уже не працювати. Ваші конкуренти можуть використовувати нові методики та нові шляхи оптимізації.

Зверніть увагу на деякі з таких моментів:

  1. модифікатор фразової відповідності поступово перестає бути діючим і коректно працювати. Уважно відслідковуйте семантику у даному напрямку, максимально підбирайте спеціалізовану мінусовку або взагалі поступово переводьте у діючі відповідності (точну чи фразову);
  2. з травня 2021 Google додасть нові способи вимірювати ефективність реклами, додатків та сайту. Вони дозволять зберігати точність вимірювань в умовах скорочення використання cookie-файлів і режиму згоди (Consent Mode), говориться в блозі Google Ads.

Щоб спростити інтеграцію сайту з режимом згоди, Google додасть можливість змінювати і налаштовувати теги відповідно до переваг користувачів прямо в Google Tag Manager;

  1. з липня 2021 перестане працювати вид реклами - Gmail Ads, і тепер єдиним варіантом для розміщення реклами на цій платформі залишиться тип - Discovery.
  2. якщо у вас місцевий бізнес і є фізичні точки, які розраховані на оффлайн продажі та відвідувачів, то варто спробувати Local Ads.

У системі тепер доступне Автоматичне застосування та оновлення роботи кампаній (зараз застосовується на рівні текстових оголошень). Ви можете зі своєї сторони або їх приймати, або дозволити системі їх застосовувати, або на рівні кампанії чи акаунту вимкнути автоматичне їх активування.

Коли споживачі будуть готові знову почати взаємодіяти з вами, зустріньте їх рекламними повідомленнями. Проявляйте помірний оптимізм і завжди будьте готові до будь-яких можливих змін в майбутньому.

Високих вам конверсій!

Інші наші статті


Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом