Як продати нерухомість: 10 порад по налаштуванню ефективної контекстної реклами

Як рекламувати сайт забудовника або агентства нерухомості, щоб отримати максимальну віддачу. На фоні зниження процентних ставок і зняття карантинних обмежень нерухомість стала більш привабливою для інвесторів. За 9 місяців 2021 року обсяг інвестицій в нерухомість побив всі рекорди і склав 265 млрд гривень. Це на 37% більше, ніж за аналогічний період 2020 року.

Рекламні бюджети забудовників і агентств нерухомості моментально реагують на зміни ринкової ситуації. Зростання пропозицій та інвестицій призводить до зростання витрат на рекламу. При цьому, згідно з дослідженням AdIndex, контекстна реклама є найпопулярнішим платним каналом залучення клієнтів в сфері нерухомості: на неї припадає понад 35% рекламних витрат.

У цій статті ми пропонуємо 10 рекомендацій які допоможуть Вам максимально ефективно налаштувати рекламу під нерухомість та націлити та зацікавлену аудиторію

 1. Хто, де і як рекламується: проаналізуйте ваших конкурентів у Google

Перш ніж налаштовувати рекламну кампанію, варто проаналізувати рекламні стратегії конкурентів. У розробці власної стратегії корисна така інформація:

 • обсяг платного трафіку з контекстної реклами;
 • частка платного трафіку в загальному трафіку;
 • пріоритетні рекламні канали;
 • ключові слова, на які таргетір конкуренти;
 • тексти оголошень;
 • регіони, в яких показують рекламу конкуренти.

Ця інформація потрібна, щоб оцінити масштаб рекламної активності конкурентів, територіальне охоплення, приблизний бюджет і виявити ключові УТП.

Аналіз конкурентів в контекстній рекламі неможливо провести вручну. Максимум, що вдасться зробити, так це подивитися по конкретним ключовим словом оголошення в пошуковій видачі в заданому регіоні. Ми у Panem рекомендуємо для цього використовувати сервіс https://online.seranking.com/

Також цей сервіс допомагає переглянути найбільш ефективні ключові слова та тексти оголошень, які використовують конкуренти, і це може нам сприяти у побудові власного міцного семантичного ядра та створенні УТП для клієнта.

 1. Зберіть і структуризуйте семантику з урахуванням особливостей сфери нерухомості

Вибір ключових слів, на які ви будете таргетуватись буде залежати від специфіки вашої діяльності.

Наприклад, якщо мова йде про рекламу конкретного ЖК, тут все досить просто: використовуєте брендовані запити + запити, пов'язані з продуктом (типи нерухомості, район, клас житла і т. П.). Якщо ж рекламується агентство нерухомості, портал, великий забудовник з об'єктами різного типу, що знаходяться в різних районах, тут семантика буде більш широкою.

Для сфери нерухомості при підборі ключових слів варто орієнтуватися на такі пошукові формати:

 • тип послуги: продаж, оренда, обмін;
 • тип будинку: цегла, панель, моноліт, газобетон і т. п .;
 • клас нерухомості: економ, бізнес, комфорт, люкс, еліт і т. п .;
 • розташування: місто, район, метро, ​​вулиця, пам'ятка і т. п .;
 • додаткові опції: паркінг, парк, річка, ліфт, поверховість і т. п .;
 • кількість кімнат: однокімнатні, студії, двокімнатні і т. п .;
 • назва ЖК, забудовника, агентства: відгуки, хід будівництва і т. п .;
 • тип нерухомості: новобуд, вторинка, від забудовника;
 • тип приміщень: планування, площа, висота стелі і т. п.

Зберіть попередньо максимально доступну семантику по ключових запитах. щоб розуміти загальну картину пошукової дороги клієнта:

Опісля, отриману семантику прочистіть від неефективних, нецільових та зайвих запитів, і залиште лише кістяк, з якого буде формуватись початково пошукова кампанія.

Врахуйте частотність та середню ціну кліку.

 1. Гіперлокальний таргетинг: залучайте клієнтів точково

Під гіпрелокальним розуміється таргетингом на користувачів, які знаходяться в певний момент часу на дуже обмеженій ділянці (або регулярно його відвідують), аж до конкретного будинку або навіть приміщення.

В Google Ads можливості для гіперлокального таргетингу обмежені: мінімально ви можете охопити аудиторію в межах кола з радіусом 500 м. В умовах щільної міської забудови такий радіус не дозволить націлитися, скажімо, тільки на відвідувачів конкретного будинку. Проте можна націлюватись на локацію навколо неї.

Ось кілька ідей для використання «Полігонів» для реклами в сфері нерухомості:

 1. Таргетинг на офіси продажів ваших конкурентів. Так ви точково отримаєте доступ до гарячої аудиторії, яка прямо зараз займається активним пошуком нерухомості;
 2. Якщо ви продаєте нерухомість бізнес- і еліт-класу, таргетуйтесь на заклади, які приваблюють аудиторію з відповідними доходами: елітні заміські клуби, яхт-клуби, гольф-клуби, дорогі ресторани і т. П .;
 3. Таргет на територію перед білбордами з вашою рекламою. Таким чином, ви будете залучати користувачів, які з високою ймовірністю бачили вашу офлайн-рекламу.

 

 1. Виділіться на фоні конкурентів: зробіть унікальний оффер

Більшість оголошень в сфері нерухомості досить шаблонні: пропонується конкретний об'єкт, ЖК або послуги з продажу / оренди нерухомості. У зв'язку з цим є сенс попрацювати над оригінальними УТП, які дозволять вам виділитися на загальному фоні.

Добавте у заголовки оголошень обмеження пропозиції, про вичерпання квартир.

Ось ще один варіант залучення уваги - інформування про підвищення цін з певної дати:

Створити унікальні оголошення в сфері нерухомості непросто, але можливо. Тестируйте різні варіанти і знаходите найбільш вигідні.

 1. При обмеженому бюджеті - фокус на рекламу в мережах

Реклама в мережах відрізняється більш низькою конверсією, ніж реклама на пошуку. Але треба розуміти, що сфера нерухомості дуже конкурентна, на ринку працюють забудовники з величезними рекламними бюджетами. Для виходу в топ у платній видачі, де максимальні CTR і конверсія, доведеться підвищувати ставку. При обмеженому бюджеті чи вдасться отримати досить кліків для досягнення цільового обсягу конверсій - питання.

Виходом може стати реклама в соцмережах. Кліки тут коштують дешевше, а за рахунок точного таргетингу і добре опрацьованих креативів і лендінгу можна підвищити CTR і конверсійність трафіку.

Якщо ж ви все-таки вирішили рекламуватися в пошуку, обмежте максимальну ставку. Це дозволить вам не спалювати бюджет при перегріванні аукціону.

 1. Завжди повертайте користувачів за допомогою ретаргетингу

Ретаргетинг - універсальна техніка, яка підходить для більшості ніш. Особливо добре ретаргетинг працює в сферах з тривалим циклом прийняття рішення. Саме такою сферою є нерухомість: користувачі довго вивчають варіанти, перш ніж роблять вибір. Багато хто після першого відвідування вашого сайту підуть, не залишивши заявки. Ваше завдання - нагадати їм про себе і повернути їх. Тут як раз і допоможе ремаркетинг.

Наприклад, в Google Ads для сфери нерухомості підходять такі види ремаркетингу:

 • медійний. Користувачі бачать заздалегідь підготовлені вами оголошення за умови, що вони потрапили в аудиторію ремаркетингу (наприклад, зробили певну послідовність дій на сайті, переглянули певні сторінки і т. д.);
 • динамічний. Цей варіант підходить для тих, хто переглядав конкретні об'єкти: квартири, приміщення, будинки і т. д. Оголошення формуються автоматично з урахуванням переглянутих об'єктів.
 1. Розширюйте охоплення: рекламуйтесь під бренди інших забудовників і ЖК

Цей підхід працює для реклами забудовників і ЖК, які територіально знаходяться неподалік від забудовника або ЖК, на бренд яких таргетуються. Крім того, важливо цілитись на тих, хто продає нерухомість в аналогічному з вами ціновому діапазоні.

Перевага рекламування пфл бренди конкурентів:

 • ви гарантовано отримуєте вихід на «гарячу» аудиторію, яка вибирає нерухомість;
 • ви підвищуєте впізнаваність власного бренду, особливо якщо таргетіруетесь на широко відомі компанії.

Рекламуючись  під бренди конкурентів, пам'ятайте про декілька правилах:

 • рекламними системами заборонено вказувати назви зареєстрованих торгових марок в оголошеннях рекламодавців, яким ці марки не належать;
 • в оголошеннях не можна вказувати інформацію, яка порочить репутацію тих, на кого таргетуєтесь.

Якщо ви порушите ці правила, на вас можуть подати скаргу. В результаті ваші оголошення можуть заблокувати (або навіть заблокувати аккаунт).

 1. Рекламуйтесь на ключові слова близькі тематиці нерухомості

Це ще один спосіб розширити охоплення: знайти користувачів, які планують придбати нерухомість, можна не тільки за прямими запитами, але і за запитами, які прямо не пов'язані з купівлею / орендою нерухомості, але мають на увазі це.

Найбільш очевидний варіант - запити, пов'язані з іпотекою. Якщо користувач цікавиться іпотечним кредитуванням, швидше за все, він розглядає можливість покупки квартири.

Наступний пласт суміжних запитів пов'язаний з оформленням угод з нерухомістю. Якщо користувач вводить подібні запити, цілком можливо, він все ще шукає квартиру і заздалегідь дізнається ціни на супутні послуги.

Також це можуть бути запити, пов'язані з переїздом. Але в цьому випадку потрібно розуміти, що користувач, швидше за все, вже підібрав варіант квартири. Разом з тим він може дізнаватися заздалегідь ціни, ще на етапі пошуку квартири. Тому забудовники і агентства нерухомості все ж іноді таргетір на такі ключові слова.

 1. Зробіть ваші оголошення помітнішою: додайте розширення

Розширення корисні з двох причин: з одного боку, вони дозволяють додати більше інформації в оголошення і зробити його помітніше, з іншого боку, вони покращують якість оголошення, підвищуючи його рейтинг у видачі без необхідності збільшувати ставку.

Якщо ви запускаєте рекламу в Google, то для сфери нерухомості корисні будуть такі розширення:


1.Швидкі посилання на сайт. За ним можна вести в прайс-лист, контакти, форму замовлення, на інтерактивну карту, умови іпотеки, новини і т. П. До швидким посиланнях варто додати опису: в цьому випадку ваше оголошення може виводитися в розширеному відео. Ось приклад швидких посилань з описами в оголошенні забудовника:

 1. Уточнення. Тут ви можете вказати ключові переваги вашої компанії: особливості розташування, планувань, проекту, наявність знижок, іпотечних програм і т. д .;
 2. Номер телефону, по якому можна одразу зателефонувати у відділ продажу, щоб дізнатись деталі

4.Промоакція. Знижка чи пропозиція на яку можна звернути додаткову увагу.

 1. Не обмежуйтеся контекстною рекламою: тестируйте інші канали

Контекстна реклама - це лише частина каналів залучення клієнтів в сфері нерухомості. Для розуміння того, які канали найбільш ефективні в вашому випадку, варто тестувати різні варіанти, серед яких:

 • таргетована реклама: Facebook / Instagram, TikTok;
 • тематичні агрегатори і каталоги;
 • геолокаційні сервіси;
 • зовнішня реклама. Нерухомість - одна зі сфер, для яких зовнішня реклама добре працює.

Експериментуйте, шукайте нові стратегії, пропонуйте цінне УТП та вибирайте правильну аудиторію.

Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом