10 міфів про контекстну рекламу

Міф 1. Для контекстної реклами потрібні мільйонні бюджети

Це не є на 100% правдою. Так, звісно, якщо у Вас високо конкурентна ніша товарів чи послуг, то складно отримати постійну присутність на ринку. Але завжди можна підлаштуватись під реальний виділений бюджет, і в рамках нього отримувати цільові покази та ефективність (для пошуку використати не найбільш високочастотні і найбільш клікабельні фрази; перевести ключові слова у точну відповідність; налаштувати Медійну мережу, яка не потребує порівняно високих витрат; зменшити територію показу реклами, обмеживши певною локацією чи радіусом навколо місцезнаходження Вашої компанії).


Міф 2. Слідкувати за роботою рекламних кампаній не потрібно

Таке твердження не є правильним. Якщо ви правильно налаштували рекламну кампанію, і запустили її у роботу із коректними показниками, це не означає, що вони стабільно триматимуться. По-перше, ваші конкуренти не сидять на місці, по-друге, можливості Google Ads постійно оновлюються. І якщо конкуренти будуть їх використовувати, а ви ні, то відповідно, і їхні оголошення будуть у видачі мати вищі позиції та більшу ймовірність отримати потенційних клієнтів.


Міф 3. Якщо я не бачу своїх оголошень, їх не бачить ніхто

Зараз усі контекстологи сумно кивають головою – дууже часта претензія від клієнтів. Насправді є декілька різних варіантів пояснення:

- ви знаходитесь не у зоні таргетингу, на який налаштована реклама;

- спрацював поведінковий фактор, і система розпізнала вас як рекламодавця і тому не показує вам вашу ж рекламу;

- виставлені невисокі денні бюджети, тому здійснюється періодичний показ оголошень.

 

Тому, найправильніший варіант, щоб пересвідчитись чи показуються ваші рекламні оголошення – використовувати інтерфейс кабінету Google Ads і функцію "Попередній перегляд оголошень."



Міф 4. Чим більше ключових слів, тим краще


Колись така стратегія роботи була дуже популярною та досить ефективною. На даний же момент – краще вибрати 20-40 ефективних ключових слів, по яких є цільові запити, і націлювати рекламу по них. Це дозволить запобігти зайвим витратам коштів із бюджету та витратам часу на оптимізацію великої семантики.

Міф 5. Контекстна реклама – це довго


Це твердження не є правильним. Для SEO-просування потрібен значно довший час для отримання результату (від моменту початку робіт і до моменту отримання результату може пройти декілька місяців). У випадку контекстної реклами – для старту достатньо 2-3 дні на налаштування і можна одразу запускати показ оголошень.


Міф 6. Конкуренти склікують мої оголошення


Повірте, зробити це доволі складно. Алгоритми рекламних систем аналізують переходи по оголошеннях, тим самим мінімізують ймовірність того, що весь рекламний бюджет буде витрачений за один день. Також відомо, що за недійсні кліки кошти повертаються.


Міф 7. Переходи є, замовлень немає

Теж досить спірне твердження. Для того, щоб мати змогу правильно оцінювати роботу рекламних кампаній, важливо зв’язати рекламний кабінет Google Ads із кабінетом Google Analytics, в якому додатково налаштовані конверсії. Також важливо відстежувати асоційовані конверсії, які показують які  дії, пов’язані із взаємодією із рекламними оголошеннями пізніше таки привели до кінцевих конверсій.


Міф 8. Контекстна реклама підходить всім


Потрібно завжди враховувати, що реклама буває різною. Кожен її вид може підійти до потреби якогось певного бізнесу. Але завжди потрібно окремо прораховувати чи спрацює вона саме для вашого сегменту, провести  аналіз чи шукають ваші товари та послуги, врахувати момент сезонності та актуальності.


Міф 9. Чим більша ціна кліку, тим краще


Часто вважають, що варто ставити вищі ставки, і це обов’язково забезпечить покази на першій сторіні Google видачі. Насправді висота ставки не є визначальним показником для виграшу аукціону за показ оголошень. Сумарно впливають фактори ефективності рекламної кампанії, CTR оголошень, показника оптимізації реклами та коректності виставлення бюджетів. Часто Google може показувати оголошення із значно нижчими показниками ставок.


Міф 10. Контекстна реклама впливає на пошукову видачу


Абсолютно не впливає. Не варто плутати платну рекламу з органічною видачею. Розміщення ваших оголошень залежить від денних бюджетів, ставок та коректності налаштування рекламних кампаній. І оголошення будуть показувати лиш до моменту допоки є кошти на бюджеті рекламного аккаунта. Як тільки вони закінчаться, ваш сайт пропадає із рекламної видачі.  Тому рекомендуємо використовувати комплексний підхід, оскільки один канал доповнює інший.

Інші наші статті


Замовити консультацію
Дякуємо за ваше звернення. Наші менеджери звяжуться з вами найближчим часом